Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Георги Матеев

Аржентинският Jetcost -> Lastminute продължава да дава прекрасни отстъпки за полети на Ryan и не само. Плащане с Visa Electron, като няма никакво ограничение (картата ми мина над 10 пъти подред).

 

Може тая година да не ги бива много във футбола, ама с билетите се справят добре 😁

  • Харесвам 7
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 24 минути , Георги Матеев каза:

Аржентинският Jetcost -> Lastminute продължава да дава прекрасни отстъпки за полети на Ryan и не само. Плащане с Visa Electron, като няма никакво ограничение (картата ми мина над 10 пъти подред).

 

Може тая година да не ги бива много във футбола, ама с билетите се справят добре 😁

Може ли един скрийншот за датите и дестинация, че нещо не намирам 🙄

Спойлер

 

 

Връзка към коментар

Айде малко и от мен. 

 

Браузърът е Chrome, ползва се само Incognito. 

Momondo.es - edreams.es -7 EUR Visa Credito

jetcost.pt - rumbo.pt -19 EUR Viabuy Prepaid Mastercard

jetcost.pt - edreams.pt -17 EUR (един път даде с Visa Credito, друг път с MasterCard Credit, а трети с Diners Club) всеки път с нов инкогнито, нова карта :Д . Пробвах още един път - даде Mastercard Debito. Според мен тук е най-голямата схема и може да се пробва да се изкара добра цена. EDIT: Изкара и Visa Debito, но с нея вдигна цената с 3 евро. На следващото търсене пак върна -17 евро, но с American Express. 😄 😄 😄

jetcost.es - edreams.es - 10 EUR - American Express

jetcost.ie - opodo.com -10 EUR - Visa Credit

 

Полетите са SOF-VAR за тоя месец (Знам, че има отделна тема, но това работи за доста други полети).

 

EDIT: Така 😄 Появи се и PayPal. 

 

 

Screen Shot 2018-07-03 at 21.49.19.png

Screen Shot 2018-07-03 at 21.49.14.png

Редактирано от Loverboy
  • Харесвам 11
  • Шок 2
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
На 3.07.2018 г. в 21:43, Loverboy каза:

 

jetcost.pt - edreams.pt -17 EUR (един път даде с Visa Credito, друг път с MasterCard Credit, а трети с Diners Club) всеки път с нов инкогнито, нова карта :Д . Пробвах още един път - даде Mastercard Debito. Според мен тук е най-голямата схема и може да се пробва да се изкара добра цена. EDIT: Изкара и Visa Debito, но с нея вдигна цената с 3 евро. На следващото търсене пак върна -17 евро, но с American Express. 😄 😄 😄

 

EDIT: Така 😄 Появи се и PayPal. 

 

 

Screen Shot 2018-07-03 at 21.49.19.png

Screen Shot 2018-07-03 at 21.49.14.png

A реално успя ли да купиш нещо по тази схема? Сигурно два часа си играя вече за едни билети от Израел по 2 евро и не минава и не минава. Щом стигна до плащане, или забива, или променя цената, или променя метода на плащане който се изисква накрая. Веднъж уж успях да стигна до края, натиснах плащане и въртя половин час и нищо не излезе. Пробвах през Chrome, Mozilla и Edge, все инкогнито. 

Връзка към коментар
преди 1 час, goldroks каза:

A реално успя ли да купиш нещо по тази схема? Сигурно два часа си играя вече за едни билети от Израел по 2 евро и не минава и не минава. Щом стигна до плащане, или забива, или променя цената, или променя метода на плащане който се изисква накрая. Веднъж уж успях да стигна до края, натиснах плащане и въртя половин час и нищо не излезе. Пробвах през Chrome, Mozilla и Edge, все инкогнито. 

Работи както е описано, но след плащане сменя цената или те връща да плащаш отново. На всичкото отгоре след толкова опити платих без да искам един билет на сменена двойна цена спрямо официалната... Накрая всичко ми излезе все едно съм си ги купила директно от авиокомпанията.... Ама здраве да е, ще си имам едно наум да внимавам повече друг път.piratinviaggio.it/opodo  ми свали с 5 евро един билет, но след това не прие нито една нова карта.

 

Връзка към коментар

Без да ползвам горната схема опитах да купя билет през португалския jetcost/edreams за 4.99Е. Въведох всички данни от картата и като натиснах плати, ми излезе съобщение, че total е 39.90Е..... Не успях да си преведа на момента къде пише, че отказвам да продължа и просто натиснах от телефона back.  Веднага проверих дали ми е блокирана сума по картата и не беше. Сега се чудя каква е вероятността това да се случи на по-късен етап.

За пръв път ми се случва след като натисна плати сумата да се променя!

Връзка към коментар

С какво? Имам избор по принцип, но да не направя накрая като CarpeDiem.

 

Едит- смених с английско и купих въпросния билет за 4.99Е, получих и имейл от Ryanair. Сега какво трябваше да направя, за да виждам резервацията си в сайта на авиокомпанията? - Справих се.

 

И нещо странно - не ми поиска 3D, а получих sms с някакъв код, който въведох там, където по принцип въвеждам 3D.

Редактирано от Dreamm
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Има грешка в ценообразуването на ирландския gotogate. По схемата jetcost.ie -> ie.gotogate.com успях да купя двупосочен билет от София до Мюнхен с Lufthansa за 8 евро. Плащането мина след неколкократни опити. Има много добри цени по различни дестинации. Побързайте, докато не са затворили прозорчето.

 

Спряха да излизат ниските цени поне при мен..

Редактирано от koliob
  • Харесвам 11
Връзка към коментар
преди 2 минути , aleksandrina каза:

С какво IP? Изобщо нямам GoToGate из първите предложени. 😞

С UK IP, но явно се усетиха и спряха да го вадят в резултатите на търсачката..

Редактирано от koliob
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
3 hours ago, koliob said:

Има грешка в ценообразуването на ирландския gotogate. По схемата jetcost.ie -> ie.gotogate.com успях да купя двупосочен билет от София до Мюнхен с Lufthansa за 8 евро. Плащането мина след неколкократни опити. Има много добри цени по различни дестинации. Побързайте, докато не са затворили прозорчето.

 

Спряха да излизат ниските цени поне при мен..

Ей., как ми трябваше билет за Луфтханза и изпуснах.....за такива цени трябва някаква аларма да си направим да ни вибрират телефоните , да светят, пищят не знам....нещо.. 😄 😄 😄 

  • Харесвам 5
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Ето един код за www.volagratis.it 1075921801752621. Еднократен е и сваля EUR 20, но всъшност ефективно намалява цената с EUR 11-12, защото имат такса EUR 8-9. Няма изискване за минимална сума на резервацията. Валиден е до утре вечер. 

  • Харесвам 9
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

До сега колумбийският jetcost ми даваше най-добри цени, но ето че бразилския jetcost.com.br-> eDreams.com.br ми дава цена 36 евро за билети до Дъблин през Ноември. 36 добре ли е, малко ли е ?! Чудя се дали да бързам да купувам от сега или да изчакам да пуснат някоя промоция Раянци. 🤔 Датите ми са фиксирани 8.11-13.11. Някой с наблюдения за тази дестинация?

 

1107709447_36.jpg.784b9a6b83b8ea7a9cd5a9b597e92646.jpg

 

 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, iliana_t каза:

До сега колумбийският jetcost ми даваше най-добри цени, но ето че бразилския jetcost.com.br-> eDreams.com.br ми дава цена 36 евро за билети до Дъблин през Ноември. 36 добре ли е, малко ли е ?! Чудя се дали да бързам да купувам от сега или да изчакам да пуснат някоя промоция Раянци. 🤔 Датите ми са фиксирани 8.11-13.11. Някой с наблюдения за тази дестинация?

 

1107709447_36.jpg.784b9a6b83b8ea7a9cd5a9b597e92646.jpg

Виж в сайта на Раян в момента цената за  8.11 е 26,10е мисля, че е много добра цена,

 

 

 

 

Връзка към коментар
преди 4 часа, iliana_t каза:

 🤔Датите ми са фиксирани 8.11-13.11. Някой с наблюдения за тази дестинация?

1107709447_36.jpg.784b9a6b83b8ea7a9cd5a9b597e92646.jpg

 

Ако това са ти датите - имаш голям късмет с цените в момента. Аз бих купил веднага. Единствено бих купил отделно отиването и връщането през бразилския и португалския jetcost, или южноафрикснския за да стане общата цена около 30 евро, но и само през бразилския да вземеш на една резервация - пак е супер цената.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 22 часа, koliob каза:

само през бразилския да вземеш на една резервация - пак е супер цената.

Искам да купя билетите, но ме спира на едно поле "CPF". Не съм пазарувала друг път от бразилския и не зная колко знака трябва да се изпишат. Вие какво слагате в това поле?

Може би @neuromancer да помогне като един изряден taxpayer 😉

 

Връзка към коментар
преди 2 минути , iliana_t каза:

Искам да купя билетите, но ме спира на едно поле "CPF". Не съм пазарувала друг път от бразилския и не зная колко знака трябва да се изпишат. Вие какво слагате в това поле?

Може би @neuromancer да помогне като един изряден taxpayer 😉

 

http://www.theonegenerator.com/geradordecpf

Горе натискаш generate и копираш номера без точките и тиретата. Успех 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Matúš Fabian
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.