Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Мирослав Василев
преди 3 минути , iliana_t каза:

Искам да купя билетите, но ме спира на едно поле "CPF". Не съм пазарувала друг път от бразилския и не зная колко знака трябва да се изпишат. Вие какво слагате в това поле?

Може би @neuromancer да помогне като един изряден taxpayer 😉

 

Напиши CPF generator в интернет и ще ти излезе.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 часа, iliana_t каза:

А адреса съм си писала моя, проблем ли е? Притеснявам се, че иска задължително "Estado" и съм избрала просто нещо да има там.

Каквото и друго да напишеш, освен CPF, което ще генерираш, няма значение. Аз на адрес и т.н. вкарвам адрес на кой да е хотел в Бразилия.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
17 hours ago, iliana_t said:

Много благодаря. Сега ще пробвам.

А адреса съм си писала моя, проблем ли е? Притеснявам се, че иска задължително "Estado" и съм избрала просто нещо да има там.

Аз си пиша всякакви глупости и няма проблем.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

1590116978_Screenshot-09_07_2018.20_38_45.png.3a707a3a15df43cb0635c763397f3784.png

 

Това е резултатът след 1-часово ровичкане и цъкане в бразилския jetcost. Скоро не се бях отнасял, но явно в момента не ми достига желание, енергия, късмет и право да получа тези билети до Атина за 3 евро за двама в посока. Все пак онзи ден се върнахме от Цикладите.  От друга страна пък, тук вали, вали, вали, а там - не. 😀

 

IMG_20180701_081101.thumb.jpg.4130dbea4060c06894eeb212de19e638.jpgIMG_20180701_080747.thumb.jpg.4b1248f5426c9a458ae0e76318ba00d3.jpgIMG_20180701_080911.thumb.jpg.7f585730a0ec60fd4898a41feb17b48f.jpg

 

 

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

@rik4o, нямаш си представа какво успокоение ми донесе с този пост. Борих се като прасе с тиква цял уикенд и се обвинявах, че нещо аз не правя като хората, защото и на мен ми излизаше това съобщение като се опитвах да купя билетите до Дъблин. И така зарязах и нищо не купих в крайна сметка.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

ми освен венецуелската версия на сайтовете... 

ама както дори авиокомпаниите бягат оттам, не знам тия дали поддържат венецуелска версия още

Връзка към коментар

при мен днес проработиха и бразилския /-15 евро/ и колумбийския /-5 евро/ за полети на Ryan с цена от сайта им 26 евро, еднократно за всеки с различна карта Виза Дебит /Револютски/

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Аз от португалската версия въобще не мога да купя (билетът е на Ryan). Като стигна до плащане на цената, излиза отстъпка "0" с всякакви видове карта и до последно стои ниската цена. Въвеждам данни от КК и плащам, след което излиза съобщение, че цената се е качила с 35 евро и съответно покупка няма. Пробвах и през какви ли не екзотични IP-та...

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

при мен пък обратното, като си въведа подходящата карта - цената ставаше отрицателна, демек втори път ли отстъпката я въвеждат, така и не разбрах.... в крайна сметка - дали надолу или нагоре се променя цената, ясно е, че всичко това е трик, за да се отърват от тунелбеърните магеланци, убедена съм, че ни различават и искат да ни шкартират, ама ей така деликатно 😃

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 14 часа, Sju каза:

с немско IP пробва ли? 

Благодаря ти. Въртя доста и си помислих, че ще стане, но накрая пак излезе съобщение, че цената се е качила с 35 евро 😞

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
5 minutes ago, Таньо said:

Тъкмо го зачетох. 🙂 Някой ако има, може да се възползва.

"Страхотни" цени и %...

Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар
преди 7 минути , aleksandrina каза:

Тъкмо го зачетох. 🙂 Някой ако има, може да се възползва.

Тази идея периодично излиза в темата, но такса от 90 евро не си струва още повече, че картата съгласно правилата в сайтовете се ползва веднъж на три - 4 месеца.  Досега никой не е споделил, че има. 😄

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Заинатих се за един полет Пиза - Валенсия и си изгубих 2 часа за едни 13 евро 😮, ама стана на моето...

Холандския Kayak, с препратка към eDreams ми свали цената от 33,45 на 20,68 евро. Плащане с Виза кредит. Получих веднага потвърждение и от Rayanair, с PNR номер. Тръгнах да купувам и втори билет, но ми излезе съобщение, че картата е вече използвана. Пробвах с друга неизползвана - пак греда. След още един-два опита eDreams-а изчезна като опция 😡 Злопаметнички са тия наистина...

  • Харесвам 8
  • Шок 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Matúš Fabian
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.