Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Благодарение на @Petkan разбрахме за още една възможност за евтини билети - този път през холандската версия на Edreams. Само искам да допълня две неща. Не е нужно да се минава през други търсачки - намалението го дава директно на nl.edreams.com и плащането не е ограничено до един вид карта. Пише, че е с VISA CREDIT, но с всички останали карти увеличава цената несъществено (с между EUR 0.20 и EUR 2 в зависимост от цената на билета).

 

image.png.640877691cb03b2623a0aee14cc87e67.png

  • Харесвам 15
  • Благодаря 2
Връзка към коментар

Искам да ви споделя поредната възможност за евтини билети - през мексиканската версия на Edreams (при мен работи с UK IP адрес). Намалението е директно на сайта www.edreams.com.mx, а плащането е с карта VISA Entropay. Намалява цените на билетите на Ryanair (и не само) с около EUR 10.

 

image.png.80ae091e577e5ad0e2717a0ded8f9301.png image.png.49403a93e5ca60ad61774675dbcabcde.png

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 46 минути , koliob каза:

Благодарение на @Petkan разбрахме за още една възможност за евтини билети - този път през холандската версия на Edreams. Само искам да допълня две неща. Не е нужно да се минава през други търсачки - намалението го дава директно на nl.edreams.com и плащането не е ограничено до един вид карта. Пише, че е с VISA CREDIT, но с всички останали карти увеличава цената несъществено (с между EUR 0.20 и EUR 2 в зависимост от цената на билета).

 

image.png.640877691cb03b2623a0aee14cc87e67.png

Има ли други условия, смяна на IP и т.н.? При мен цената за същия маршрут за август е с 20 евро нагоре от цената на сайта на Раян

Връзка към коментар
преди 3 минути , bad kid каза:

Има ли други условия, смяна на IP и т.н.? При мен цената за същия маршрут за август е с 20 евро нагоре от цената на сайта на Раян

При мен работи с UK IP адрес за няколко различни дати и дестинации. Нищо друго специално не съм правил.

Връзка към коментар

Още една модификация на холандската схема: www.momondo.nl -> www.edreams.nl - работи и през българско IP, но само за някои дати и сваля около EUR 10 - 13. Плащането става с всякакви карти. Би трябвало и с Paypal да става, но на мен ми дава грашка като опитам.

 

image.png.a5c218c01f2cbf807a97e59fcbfbb960.png

  • Харесвам 8
  • Благодаря 3
Връзка към коментар
На 12.07.2018 г. в 15:08, Petkan каза:

. Тръгнах да купувам и втори билет, но ми излезе съобщение, че картата е вече използвана. Пробвах с друга неизползвана - пак греда. След още един-два опита eDreams-а изчезна като опция 😡 Злопаметнички са тия наистина...

Аз си правя таблица,и в нея пиша какви комбинации правя през последните 3 месеца на IP,име на пътника(трябва всеки път да е сбъркана различна буква,и до 24 часа след резервацията се оправя в сайта на Ryan),карти,адрес,телефон,имейл.Не трябва да има повторения на тези неща и тогава става.

  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към коментар
Jetcost.co.br.cl.-eDreams- Visa Debit 24E  
eDreams.com.mx - UK IP Visa Entropay 15E  
Ar.Jetcost.com-LastMinute -Visa Elevtron 12E  All  
Jetcost.PT-eDreams-MC Credit 11E  
Jetcost.IE - Opodo Revolut / eDreams - VisaCredit 10E  
Jetcost.Hu - eDreams Visa Credit 8E  
Opodo.ch/eDreams.ch/.nl-Visa Entropay  4E  
JetCost.De/.Nl-eDreams - Visa/Visa Debit 4E

 

 

 

Това са актуалните схеми в момента, които пробвах за сваляне цената на полети с Райънеър.

Примерен полет Шарлероа-София от 150Евро.

За съжаление май всички освен LastMinute минават само по веднъж.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 12
  • Благодаря 3
Връзка към коментар

Аз пробвах няколко часа да намеря евтини билети София-Милано и обратно през август или септември, но цените ми излизат по-скъпи от сайтовете на авиокомпаниите. През momondo.nl искаше Виза кредит. Когато избрах Paypal добави 10 евро. В момента имам само MasterCard и ми трябват 5 билета.

Връзка към коментар

На Jetcost.IE  ми излязоха едни хубавци Lucky2go. Търся билети за полет с дете и понеже цената им беше криминално ниска се разрових и установих, че всъщност ти дава цена за полет с бебе. Пробвах няколко пъти , да не би аз да бъркам нещо, но явно или има бъг или ловят балъци.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 20 часа, koliob каза:

Още една модификация на холандската схема: www.momondo.nl -> www.edreams.nl - работи и през българско IP, но само за някои дати и сваля около EUR 10 - 13. Плащането става с всякакви карти. Би трябвало и с Paypal да става, но на мен ми дава грашка като опитам.

 

image.png.a5c218c01f2cbf807a97e59fcbfbb960.png

мина през пейпал при мен, но ми коригира цената и на финала излезе 5 евро по-евтино от сайта на Wizz на посока (10 евро тотал). с българско IP, точно както е описано

Редактирано от cybersimo
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 17 минути , cybersimo каза:

мина през пейпал при мен, но ми коригира цената и на финала излезе 5 евро по-евтино от сайта на Wizz на посока (10 евро тотал). с българско IP, точно както е описано

 По същата схема барселона-софия ми го дава за 13 евро при цена в сайта на Уиз 23 евро без дискаунт, но обратно софия-барселона си дава същата цена, която е при Уиз без дискаунт. Не за всички полети дава отсъпки пробвах и други дестинации.

Връзка към коментар
преди 1 час, cybersimo каза:

мина през пейпал при мен, но ми коригира цената и на финала излезе 5 евро по-евтино от сайта на Wizz на посока (10 евро тотал). с българско IP, точно както е описано

 

И аз успях три пъти да платя през Paypal, но не ми увеличи цената с повече от 20 цента. Може би има значение, че бях с UK IP адрес. Хубавото е, че могат да се купуват много билети по този начин (един по един, но без ограничение поне засега).

 

image.png.2a1ea429ea2ca2445f4f660d64e97ca2.png

 

image.png.7a93f9bc86b0c2db71b2ea56fbea97f1.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В началото на април купих един билет на Райън през колумбийския jetcost  с Револют. Днес ми се налага да купя един билет на Bg air за 3 септември (Франкфурт-София), дали ще мине през Революта или да купувам директно от сайта на Bg air? MasterCard на Булбанк не я прие...

Връзка към коментар
преди 5 минути , obsession каза:

В началото на април купих един билет на Райън през колумбийския jetcost  с Револют. Днес ми се налага да купя един билет на Bg air за 3 септември (Франкфурт-София), дали ще мине през Революта или да купувам директно от сайта на Bg air? MasterCard на Булбанк не я прие...

Пробвай и кажи дали е минало 🙂

Връзка към коментар
преди 32 минути , obsession каза:

В началото на април купих един билет на Райън през колумбийския jetcost  с Револют. Днес ми се налага да купя един билет на Bg air за 3 септември (Франкфурт-София), дали ще мине през Революта или да купувам директно от сайта на Bg air? MasterCard на Булбанк не я прие...

Пробвай през ar.jetcost.com -> lastminute.es с VISA Electron

 

image.png.eb107ccdec058fd8a714cfc6ffddf5c5.png

 

Или ако ти минава VISA-та на Revolut през jetcost.cl -> cl.edreams.com

 

image.png.6d7889a62a94bc6d67456b357637e856.png

 

Редактирано от koliob
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , koliob каза:

 

image.png.eb107ccdec058fd8a714cfc6ffddf5c5.png

 

Или ако ти минава VISA-та на Revolut през jetcost.cl -> cl.edreams.com

 

image.png.6d7889a62a94bc6d67456b357637e856.png

 

Благодаря. Аз това се чудя - дали минава през jetcost.cl - > cl.edreams. com  една и съща Visa Revolut  през точно 3 месеца. 

Връзка към коментар
преди 6 минути , obsession каза:

Благодаря. Аз това се чудя - дали минава през jetcost.cl - > cl.edreams. com  една и съща Visa Revolut  през точно 3 месеца. 

Пробвай - веднага ще разбереш. Ако не минава можеш да опиташ и през jetcost.com.br -> edreams.com.br. цената пак е около EUR 60.

Връзка към коментар
преди 41 минути , aleksandrina каза:

@obsession, искаш за същия полет още един билет или по принцип билет за 3.09?

Питам, защото има полет на wizz за 29,99€ за същия ден.

Ще купувам билет на Bg air за 03.09., wizz не ми вършат работа в конкретния случай.

 

Благодаря за мненията на отзовалите се!

 

p.s. Пробвах - не става...

Редактирано от obsession
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От София до Санторини и обратно за около 12 евро (при плащане с една и съща карта през 4 различни сайта):

 

София -> Атина през www.edreams.com.mx (плащане с VISA Entropay)

image.png.1fd93346e755b745f710d7291d87ec12.png

 

Атина -> Санторини през www.opodo.de (плащане с VISA Entropay)

image.png.42ad8792a381702928562408bd84ad26.png

 

Санторини -> Атина през www.opodo.at (плащане с VISA Entropay)

image.png.a39694c628f1a50c359ee38ca274005e.png

 

Атина -> София през www.edreams.com.ar (плащане с VISA Entropay)

image.png.044f6b968f4c071f5df9c6146d94a72d.png

 

Това разбира се е само пример. Всички цени са получени през английски IP адрес. Малко по-скъпи, но все пак доста изгодни цени могат да се получат по описания начин дори и за края на юли, август и септември до Крит, Санторини, Миконос, а може би и други гръцки острови.

  • Харесвам 11
  • Шок 2
  • Браво 4
Връзка към коментар
На ‎16‎.‎7‎.‎2018‎ г. в 14:38, koliob каза:

И аз успях три пъти да платя през Paypal, но не ми увеличи цената с повече от 20 цента. Може би има значение, че бях с UK IP адрес. Хубавото е, че могат да се купуват много билети по този начин (един по един, но без ограничение поне засега).

 

image.png.2a1ea429ea2ca2445f4f660d64e97ca2.png

 

image.png.7a93f9bc86b0c2db71b2ea56fbea97f1.png

При мен тази схема не работи вече. Не знам дали е от полетите. Търся за София-Лондон и обратно за началото на септември. И цените са както на сайта на авиокомпаниите.

Връзка към коментар
Георги Матеев

Jetcost.cl -> Edreams току-що ми отпусна €19 отстъпка за еднопосочен Wizz полет. Английско IP + плащане с Visa Debit. Минава само 1 път както обикновено.

 

Аржентинският Jetcost -> Lastminute пък свали €67 за двупосочен полет на Turkish Airlines. Английско IP + плащане с Visa Electron.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 26 минути , Stryper каза:

При мен тази схема не работи вече. Не знам дали е от полетите. Търся за София-Лондон и обратно за началото на септември. И цените са както на сайта на авиокомпаниите.

Спряха да дават отстъпки през холандския Edreams..

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.