Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

39-40 лв устройва ли те? Но за 23:10 ч.

Или 59-60 за 19.10 ч.

 

През https://www.jetcost.com.co/ и няколко пъти натискате бутона BUSCAR, докато изкара eDreams.

Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар
преди 16 часа, Георги Матеев каза:

Jetcost.cl -> Edreams току-що ми отпусна €19 отстъпка за еднопосочен Wizz полет. Английско IP + плащане с Visa Debit. Минава само 1 път както обикновено.

 

Аржентинският Jetcost -> Lastminute пък свали €67 за двупосочен полет на Turkish Airlines. Английско IP + плащане с Visa Electron.

По схемата от първия ред взех с 15 евро намаление.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, aleksandrina каза:

39-40 лв устройва ли те? Но за 23:10 ч.

Или 59-60 за 19.10 ч.

 

През https://www.jetcost.com.co/ и няколко пъти натискате бутона BUSCAR, докато изкара eDreams.

Перфектно е , но аз не изкарвам такава цена. През какво IP минаваш?

Връзка към коментар

Натискаш бутона за търсене няколко пъти.

Ама аз съм много зле!!! Понеже ми стои датата на 25.07 и аз решавам, че е днешната и търся за 27.07- за другия петък... Сори, че те подведох така!

Връзка към коментар

Jetcost.com.br - eDreams- Visa Debit през испанско IP

Минава еднократно. 

- 15€ за полети на Ryanair

 

П. П.  В момента там където eDreams дава за всички видове карти 0,  след отиване към плащане цената се променя нагоре.  

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Като няма риба и ракът е риба :

 

Директно bravofly.no  с Maestro - 5€ за полети на Ryanair

(минава многократно) 

 

Jetcost.com.no -  bravofly.no  c Mastercard Credit - 7€  за полети на Ryanair

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 16
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 15 часа, stanimir каза:

Jetcost.com.br - eDreams- Visa Debit през испанско IP

Минава еднократно. 

- 15€ за полети на Ryanair 

 

П. П.  В момента там където eDreams дава за всички видове карти 0,  след отиване към плащане цената се променя нагоре.  

Минава и през английско  IP. Взех 1 билет с виртуална Revolut. Генерирах нова, но не можах да купя 2-ри билет.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Stryper каза:

По никакъв начин не мога да купя 2-ри билет. Имам  2 неизползвани visa debit. Сменях всички данни и въпреки това пише, че картата е използвана.

Така е след първото плащане, след това засичат дори и с неизползвана карта - освен да се изтрият абсолютно всички бисквитки и история и новото име да е със сгрешена буква.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Stryper каза:

Ползвах тотално различни данни, опитах и регистрация през телефона, за да сменя IP-то. Мисля, че картите Revolut са без инена, затова и там ползвах друго име и не стана.

Според мен, ниска цена дава само веднъж за една дата, не е от картата. Ако пробваш друга дата с използваната карта много вероятно е да мине, поне при мен беше така.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Ivko каза:

 А какво значи инкогнито? 😊🙄

инкогнито прозорец на браузера

игнорира бисквитки, запомнени пароли, история, все едно никога не си влизал от този компютър

но IP-то е същото

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Опитвам се да взема билет от Бургас към София за 2.09 през колумбийският и чилийският Jetcost > Edreams като ми дава цена около 50лв. 

При въвеждане на данните на картата ми изписва, че цената на билета се е променила и новата цена е над 100 лв. Някаква идея защо така се получава?

Не виждам изискване за определена карта и ползвах немско IP. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.