Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

В чест на истината вече няма - премахнали са полето за купони изцяло. Но така или иначе отстъпките са много добри. Току-що ми показа един полет с 45€ отстъпка и би цената на португалския edreams (и през jetcost и през kayak).

 И са много експедитивни с потвърждения и билети!!!

Връзка към коментар
Георги Матеев

Напротив, при мен излиза ..

 

Дай скрийншот? При мен изцяло липсва поленцето за купони.

 

Може би когато е дало максималната отстъпка (€45) автоматично да премахва тази опция?

Редактирано от Георги Матеев
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Новата схема: при директно търсене във viajar.com излизат отстъпки до €45 на двупосочен билет и €22 на еднопосочен. Работи най-добре за традиционни авиокомпании (конкретно полети на Bulgaria Air ги смъква доста), на лоукостите не дава много отстъпки. Премахнали са и абсурдната такса "обслужване", която начисляваха доскоро. Плащането е с Maestro.

 

При мен София - Бургас - София го смъкна само с 13? Пробвам полет на VA и пак 6 за еднопосочен.

Редактирано от xisba
Връзка към коментар

При мен София - Бургас - София го смъкна само с 13? Пробвам полет на VA и пак 6 за еднопосочен.

 

Отвори един private прозорец. При мен също не е активно полето за купони. Може би сработва за определени авиокомпании или сума.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
Георги Матеев

attachicon.gifviajar.jpg

 

Може..

 

Нещо явно промениха току-що. Допреди 15 минути ми излизаше тотално различен дизайн на страницата за плащане, приличаше на оптимизирана за мобилна версия.

 

EDIT: Уви, и големите отстъпки спряха да се показват. Пфу, това беше прекалено бързо :)

Редактирано от Георги Матеев
Връзка към коментар
Георги Матеев

Мини през jetcost.es

 

Странно. Jetcost.es показва ниската цена на viajar, но като ме редиректне viajar после изкарва доста по-висока цена с много по-малка отстъпка.

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

На Уиз дава двойно по-малко отстъпка. На Уиз изобщо не дава отстъпка при мен. На FB даде 30 евро. На VA дава точно 45 евро - всички големи оператори са с такава.

Редактирано от xisba
Връзка към коментар

На Уиз дава двойно по-малко отстъпка. На Уиз изобщо не дава отстъпка при мен. На FB даде 30 евро. На VA дава точно 45 евро - всички големи оператори са с такава.

на мене ми я дава още отстъпката 13 евро но влизам директно през viajar.com
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Само да не бъркате viajar.com с viajar.es . Първото е сайтът с отстъпките за билети.

Това второто не го ползвайте, защото мога да ви отменя разервациите, ако ме ядосате нещо :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

на мене ми я дава още отстъпката 13 евро но влизам директно през viajar.com

 

Да, така е. През Jetcost.es не дава за бюджетните, но дава 30-45 на големите, вкл. FB.

Редактирано от xisba
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев

Да, така е. През Jetcost.es не дава за бюджетните, но дава 30-45 на големите, вкл. FB.

 

Точно така, jetcost.es показва големите отстъпки. Но както казах -  като от jetcost после кликна на viajar линка и изкарва доста по-висока цена с много по-малка отстъпка (която не отговаря на първоначално показаната в jetcost). Супер странно, а допреди час-два не беше така.

Връзка към коментар

Точно така, jetcost.es показва големите отстъпки. Но както казах -  като от jetcost после кликна на viajar линка и изкарва доста по-висока цена с много по-малка отстъпка (която не отговаря на първоначално показаната в jetcost). Супер странно, а допреди час-два не беше така.

 Тази схема през jetcost.es /viahar.es я има от миналата седмица , или поне аз попаднах на нея тогава,но я споделих в "София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро", така че е било моментно....

и се надявам да продължи още дълго ... ;)

Редактирано от Tina
Връзка към коментар

Точно така, jetcost.es показва големите отстъпки. Но както казах - като от jetcost после кликна на viajar линка и изкарва доста по-висока цена с много по-малка отстъпка (която не отговаря на първоначално показаната в jetcost). Супер странно, а допреди час-два не беше така.

При мен до последно вървеше. Каквото показва, това излиза. Странно.

Връзка към коментар

с АмЕх няма ли оферти?

Има през Opodo.de:

 

post-2434-0-81499800-1437471430_thumb.png

 

Примерното търсене е за еднопосочен билет. Същата отстъпка има и с Visa Entropay.

 

За достигане на цената се минава първо през търсачката на Tripadvisor:

 

http://www.tripadvisor.de/CheapFlightsHome

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Георги Матеев

При мен до последно вървеше. Каквото показва, това излиза. Странно.

А още по-странното е, че сега проверих през телефона и отстъпките отново се появиха... Но дефакто съм през друго IP (на мобилния нет).

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

А още по-странното е, че сега проверих през телефона и отстъпките отново се появиха... Но дефакто съм през друго IP (на мобилния нет).

 

Явно прекаляваш  :lol:

 

ПП: Пускай хотспот-а на телефона и газ ;)

Редактирано от xisba
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.