Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Има през Opodo.de:

 

attachicon.gifCapture.PNG

 

Примерното търсене е за еднопосочен билет. Същата отстъпка има и с Visa Entropay.

 

За достигане на цената се минава първо през търсачката на Tripadvisor:

 

http://www.tripadvisor.de/CheapFlightsHome

Благодаря, много! Имам карта АмЕх, която сериозно вече смятах че не върши кой знае каква работа, ще пробвам. :D 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Понеже дебна новата линия до Меминген, сега на 5ти има полет който ме устройва, та моля да потвърдите през edreams.es => rumbo.es с Master важеше ли офертата, че много материал стана с тия различни карти, и почнах да бъркам вече?

Връзка към коментар

Някой срещал ли е сайт от тези, с които се правят multi-city резервации? В момента гледам полети от София до Катовице или Краков, на 14-16.08, но мисля, че ако се комбинират двете дестинации, ще се получи по-евтино.

Връзка към коментар

edreams, budgetair, lastminute

 

Докато чакам Дайнерса да ми бъде издаден, след дълго търсене заключих, че най-добрата оферта я дава https://www.budgetair.plс карта Maestro. Билетът излезе 268 евро (1108 злоти), като за този полет всички други (lastminute, edreams, rumbo, jetcost) бяха с по 20-30 евро отгоре. Мерси

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Купих Скопие-Фридрихсхафен jetcost.pt->edreams.pt 6 билета по 0,89 е ! Редовната цена на Уиз е 10 евро.

За обратната посока не искаше да мине плащането и пробвах през jetcost.es->edreams.es и при същата редовна цена на Уиз 10 евро ми даде билета по 0,17 е! И двете потвърждения получих незабавно.

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

 

За обратната посока не искаше да мине плащането и пробвах през jetcost.es->edreams.es и при същата редовна цена на Уиз 10 евро ми даде билета по 0,17 е! И двете потвърждения получих незабавно.

С каква карта?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

с най-хитовата Diners ;)  Билетите намерих като тръгнах да търся по онези дати от темата за ученическите ваканции т.е. 30.10 - 2.11 , но сигурно има и други. За возене само идеален вариант ми се струва до Бургас за 9 евро отиване и 6 евро връщане.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

 

Купих Скопие-Фридрихсхафен jetcost.pt->edreams.pt 6 билета по 0,89 е ! Редовната цена на Уиз е 10 евро.
За обратната посока не искаше да мине плащането и пробвах през jetcost.es->edreams.es и при същата редовна цена на Уиз 10 евро ми даде билета по 0,17 е! И двете потвърждения получих незабавно.


на тези сайтове ми излиза една такса 19.50 euro която при разни проби успях да я махна
но от цъкане назад напред неразбрах как стана. Иначе излизат добри цени с diners Редактирано от macf1an
коригиран цитат
Връзка към коментар

Купих Скопие-Фридрихсхафен jetcost.pt->edreams.pt 6 билета по 0,89 е ! Редовната цена на Уиз е 10 евро.

За обратната посока не искаше да мине плащането и пробвах през jetcost.es->edreams.es и при същата редовна цена на Уиз 10 евро ми даде билета по 0,17 е! И двете потвърждения получих незабавно.

Билетите вече са по 3.75 евро! Ужас :). Жалко, че нямам Дайнърс.

 

Silvia_b, супер цени си намерила :) А за кои дати са билетите, че имам една племенничка, която иска да се вози на самолет :)

И моите деца искат да се возят на самолет.

Моля, ако някой попадне на интересни цени, само че с Маестро или каквато и да е Виза,  да сподели. За предпочитане кратки полети. Нямам претенции от към сезон. Возенето е важно ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой да има проблеми при опит за плащане на edreams.pt? Взех допълнителна карта за съпругата и си викам: е сега ще падне пазаруване, ама нъцки. Натискам бутона купувам и се почва едно циклене, едно самолетче се разхожда по екрана и накрая нищо. Пробвах поне 5 6 пъти.

Връзка към коментар

Някой да има проблеми при опит за плащане на edreams.pt? Взех допълнителна карта за съпругата и си викам: е сега ще падне пазаруване, ама нъцки. Натискам бутона купувам и се почва едно циклене, едно самолетче се разхожда по екрана и накрая нищо. Пробвах поне 5 6 пъти.

 

На мен ми се получи така като исках да купя за втората отсечка, даже го оставих самолетчето да се разхожда цяла нощ и до сутинта още си циклеше. Реших, че просто не приема същата карта за второ плащане. Някой преди беше писал , че има ограничение. И затова просто смени версията примерно с испанската и виж дали ще ти даде същата цена.

Връзка към коментар

Отново има промоция за плащане с Maestro през jetcost.fr --> rumbo.fr :

 

attachicon.gifCapture.PNG

 

браво на вас, аз нещо не мога да се добера до тази промоция :unsure: , даже напротив - при търсенето от jetcost.fr - rumbo.fr излиза с най-високата цена! Чистих кеш, бисквитки - не помага...

post-139-0-06892500-1437744653_thumb.jpg

 

.

Да не говорим, че излиза един съвсем откачен надпис за някаква си "отстъпка от 4955€ на човек на полет" :biggrin:

То ако има такава "отстъпка" - веднага почвам да пазарувам на килограм презокеански полети бизнес класа. :yahoo:

post-139-0-91988000-1437744652_thumb.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.