Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

следя едни полети на Airasia и през Jetcost.fr ->Rumbo.fr ми излиза с 5 евро по-малко с Маестро карта, отколкото през edreams.es-rumbo.es - така, че си проверете и двата варианта, ако мислите да запазвате :)

Редактирано от Nati
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И Jetcost.fr ->Rumbo.fr също, я кажете, броячът на места на Bulgaria air верен ли е, дава ми едно място в икономична класа останало.

Това не е брояч на физически места (в огромна част от случаите), а на места, оставащи на тази цена.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В момента jetcost.pt направо избива рибата с отстъпките, дава ми двупосочен VIE-SOF след около месец за 75 евро... но с Diners... май е крайно време и аз да ходя. В момента само rumbo.fr ли е оферта с MAESTRO?

Връзка към коментар

разцъках всичко с .es .pt .fr според инстукциите ви, но софия-аликанте за септември 03-09 все ми излизат некви баснословни цени от над 400 евра за двупосочен, аз ли не се справям, не знам...:( бисквитките и каш-а ги затрих......все тая

Връзка към коментар

ясно, благодаря и на двама ви, поне ми остана утешението, че чак толкоз загубена не съм :) :)

През сайта се намалят определени пари- 20-30-40евро, ако е 500евро билета, няма да падне на 200 или 300 никога.

 

Виж сега, тези сайтове свалят няколко евро от вече съществуващите цени, а не изнамират невероятно ниски цени по желание.

Връзка към коментар

Предполагам си погледнала тук за ориентир. Ако датите са +-1 ден цената е по-добра. Като си харесаш полетите идва ред на сайтовете за редуциране на цените. За твоите дати виждам 300е

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да попитам тази такса резервация при budgetair.pt кога я има, защото ми дава доста офертна цена, но когато тръгна да плащам я пише + 21 евро... а преди като съм купувал я нямаше, сигурен съм :)

Връзка към коментар

Да попитам тази такса резервация при budgetair.pt кога я има, защото ми дава доста офертна цена, но когато тръгна да плащам я пише + 21 евро... а преди като съм купувал я нямаше, сигурен съм :)

Аз преди около 1 час купих билет от budgetair.pt (там ми излезе най-евтино, само jetcost.pt --> edreams.pt даваше още по-ниска цена, но ми излезе съобщение, че съм си ползвал вече дайнърса и да опитам пак след 76 дни  :) ) и нямаше никакви такси - цената беше еднаква от началото до края (като изключим някои застраховки, които се опитваха да пробутат, но те се махат). Купих билета с мастъркард дебит (това е картата с отстъпка в случая).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Наистина така я няма тази такса... странно, за всички полети на air.bg я има, а я нямаше сигурен съм.

 

Полетът, който търся е VIE - SOF 24.08.2015 - 24.09.2015 и на двете места дава еднакви цени с тази 21 евро такса, което е много подвеждащо. А още чакаме този Дайнърс...

Редактирано от rakovm
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.