Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Т.е. каквито и цени за билет да гледам, да си знам, че винаги отделно ще си плащам багаж?

 

Да , при това цената на багажа е такава каквато и при авиокомпанията.

Поне за тези които сравнявах е така , но може все пак да сравниш в сайта на Air Asia  , като проиграеш една фиктивна резервация по твоя маршрут.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой пазарува ли повечко полети с Visa EntroPay да сподели има ли ограничения в броя на транзакциите ?

Поне до 7 - няма ограничение ... не мисля че има, засега.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

01-08.10  София -> Ларнака -> София - 18eur 

17-22.10 София -> Малта -> София - 28eur

:biggrin:

 

Това с тази измислената карта ли ти излиза като цена и през немската версия на jetcost?

 

Понеже няколко човека ме попитаха, вкл. и на лични:

Тези цени са с минаване през jetcost.de -> eDreams.de/Opodo.de и плащане с Visa Entropay, с купуване отделно на билетите за отиване и връщане .

Трябва да се прибави и комисионата на Еntropay, но за суми от 30eur това прави 1.50eur ;)

 

А всъщност - даже и без да се занимавате с тези врътки - октомври месец Wizz имат много дати със съвсем прилични цени до Малта от сорта на 70-80-90лв. (с дискаунтклуба).

И още нещо - полетите през седмицата са сутрин, а неделният полет е вечер, така че при комбинация на полетите вторник-неделя, или четвъртък-неделя на практика се печели още един ден престой. ;)

Миналата година бях в Малта края на октомври и времето беше ве-ли-ко-леп-но :sungum: (което, разбира се, не е гаранция, че и тази година ще е така ;) ) , а и съответно навалицата беше започнала да намалява,  тъй като вече не е баш туристическия сезон. 

Да добавя и това, че в София като тръгвах към летището, от Орлов мост се загледах, че Витоша беше побеляла от първия сняг, а там на острова си джитках 5 дни по шорти  :) 

Абе с две думи - силно препоръчвам Малта по това време на годината! :)

 

(Оф, не чете ли тук някой от министерството на туризма на Малта, да ми прати нещо..., например бутилчица 18-годишен Чивъс :lol: )

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Някой пазарува ли повечко полети с Visa EntroPay да сподели има ли ограничения в броя на транзакциите ?

 

Аз.. поне 4-5 до сега. Няма ограничение. А, и винаги можеш да изкараш нова виртуалка, тия нямат спиране. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Фичо, как процедираш при примерно 8 билета - купуваш 8 за отиване и после 8 за връщане, така ли?

Не съм правил такова упражнение, но би трябвало да е така.

Връзка към коментар

Кои сайтове дават отстъпка за Visa EntroPay?

jetcost.de и оттам rumbo и opodo.

Интересно защо при Wizz дава отстъпка само за определени дестинации.

Например за Лондон не дава ( в началото даваше и там)

Има обаче убийствени оферти като Севиля - Лондон за 23 евро с Бритиш , Лисабон - Лондон за 25 евро с TAP и подобни :(

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мерси, Фичо. :thankyou: От оподо вече съм купувала с нея, а румбо ми дава двойна цена. :(  Ако има лимит, явно трябва да изчакам да минат 90 дни, ако правилно съм разбрала.

Връзка към коментар

От оподо вече съм купувала с нея, а румбо ми дава двойна цена. :(  Ако има лимит, явно трябва да изчакам да минат 90 дни, ако правилно съм разбрала.

а Jetcost.de -> еDreams.de тества ли?

Интересно защо при Wizz дава отстъпка само за определени дестинации.

 

а за някои дестинации дава отстъпка само за определени дати ... ;)

абе много е трудно да им се 'фанат спатиите на тия врътки ..., просто ако (и докато) действа някоя - грабваш и бЕгаш :biggrin:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

привет 

нещо не ми излиза търсенето в http://www.jetcost.de/, а не съм добре с немския

как да филтрирам търсенето, че да ми излезе Уиз отгоре   :)

В лявата страна на прозореца има списък с авиокомпаниите, които са намерени за търсенето. Можеш да си оставиш само тези, които те интересуват.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.