Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

как стана това? :rolleyes::unsure:

С билетите за Перу. По 30 евро на билет. Нямахме подходяща карта  като излезе промоцията и щем, не щем си платихме всичко. То пак цената е добра, ама дето се вика можеше и още по-добре да е :)

Редактирано от mililia
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вече 5-6 опита не ми приема маестро през jetcost.fr и дебит мастер кард през nl.edreams.com .

Вие променяте ли при въвеждането на данните където се вписва страна и телефон -България или оставяте съответно Франция или Холандия ???

 

Нещо не мога да купя 3 еднопосочни София -Айндховен за 29.09 и не знам дали не ги взимам през Wizz докато са още на 80 лв :)

Редактирано от dilkata
Връзка към коментар

Аз сега напусках 6 билета през jetcost.fr с Маестро Дебит. Имам потвърдени резервации, но не виждам сумите на билетите в резервациите, т.е. още не са ги дръпнали, явно.

Връзка към коментар

jetcost.fr и после през кой сайт ?

френското rumbo и bravofly.

 

Да очаквам ли, че ще ми минат билетите без допълнителни такси? Всичко минавах с една Маестро дебит.

Включително и Лисабон-Порто-Лисабон за 1 евро.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

jetcost.fr и после през кой сайт ?

През bravofly и rumbo излизат плащанията с маестро ,но при мен уви не се получава ,желание има ,пари има билети няма  :)

междувременно wizz вдигнаха цените  :lol:

Връзка към коментар

Ами ще минат  , що не ?

И аз ги гледах тия по за 1 евро вчера за октомври..

Сефте ми е през тия сайтове покупката и затова се чудя...Дано да няма, че не е моя :) хаха 

Ще постна тези дни маршрутите, но не се реших на Лисабон-Лондон с бритиш-а, че има едно мотане до Лутън после.

 

Връзка към коментар

През bravofly и rumbo излизат плащанията с маестро ,но при мен уви не се получава ,желание има ,пари има билети няма  :)

междувременно wizz вдигнаха цените  :lol:

 На коя банка е картата  ? Може оттам да е проблема макар да не е споменавано  досега в темата :(

Сефте ми е през тия сайтове покупката и затова се чудя...Дано да няма, че не е моя :) хаха 

Ще постна тези дни маршрутите, но не се реших на Лисабон-Лондон с бритиш-а, че има едно мотане до Лутън после.

 

 

 

Еее , то и в риска има тръпка макар тук риск да не виждам.

Трябвало е да вземеш полета на Бритиш ако пътуването от Лутън  е чак на следващия ден.

Връзка към коментар

Не ми се минаваше през Лондон за няколко часа. Предпочитам да е по-дългосрочен престоят ми там :)

В крайна сметка, възможно ли е да дръпнат повече, отколкото съм им позволил реално? 

Картата, която използвам аз, ако има значение, е на ОББ.

Редактирано от Vanko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Уиз вдигат цените, като започне голямо търсене през няколко сайта и метатърсачки - пртедполагам щотото няма ГДС-и, за да си гарантират цената при всяко търсене реално започват резервация. Преди време по малките часове след като си играх около час да ръчкам, изследвам, сравнявам цени и отстъпки и да търся пробиви в системата  :lol: през сайтовете и цената София-Рим скочи от 119 на 314 лева на няколко стъпки (това в 3 сутринта!) При това сравних цената от 3 различни ИП-та

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Maestro картата ми е на CCB ,то това трябваше да и е сефтето  :rolleyes:

p.s. наистина wizz са уникални при цена от 59.99 с дискаунт за търсената посока  ,вече е 119.99 

Явно утре сутрин ще се пазарува .Особено след като дайнърса и ентопей се изчерпаха ,дано Maestro-то се отпуши  :lol:

Връзка към коментар

Wizz отново пуснаха гювеча през jetcost.fr и оттам сайтовете с Visa EntroPay 

 

София - Франкфурт 10.10.15 за 3 евро

Франкфурт - София 15.10.15 за 5 евро

 

Цена в сайта на Wizz Club - 39.98 лева 

 

 

Ровете , търсете накъдето ви води сърцето .... :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

За амнайсти път: авиокомпаниите нямат общо с цените и приложимостта на отстъпката!

В момента има отстъпки и с дайнърс, и с маестро.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Излязоха и в jetcost.de


Да де имах предвид , че пак включиха полетите на Wizz. Иначе ясно , че унгарците си прибират паричките  :)

Редактирано от stenk
Връзка към коментар

Прясно потвърдено: с континентално испанско IP няма такси в budgetair.pt

Решение: намирате испанско уеб-прокси, правите търсенето там, стигате до страницата за плащането, копирате адреса (без евентуалната част от уеб-проксито), отваряте го директно и купувате.

Евентуално същото важи и за .it с италианско уеб-прокси.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Яничка
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.