Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

На 13.08.2022 г. в 17:41, dimitrov6 каза:

Най-голямо намаление видях при AerLingus ирландската авиокомпания. Почти 25 паунда през Opodo uk. Иначе за другите е 

Easyjet 8 паунда

Volotea 7 паунда

Blue Air 10 паунда 

Transavia 10  паунда 

British airways 14 паунда 

Vueling 10 паунда

Jet2- 10 паунда

Bgair 6 паунда 

Screenshot_2022-08-13-17-31-46-167_com.android.chrome.jpg.82342b173ecf7346924b5543c0764984.jpg

 

 

 

Screenshot_2022-08-13-17-29-28-103_com.opodo.reisen.jpg

Easyjet купени 4 билети през телефон и Opodo prime с отстъпка 3 билета по 14 и един 17 паунда. Трябваше да взема още 4 за друг човек и след известно закучване все пак минаха пак през тел. от др. Ай Пи, но свалих апа на Оpodo и ми закотви отстъпка от 18 паунда на билет спрямо сайта.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Ако вече веднъж съм ползвал безплатният промо месец Opodo prime, мога ли да се регистрирам с друг мейл, но със същата кредитна карта и да ползвам отново един месец безплатно членство?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Guinness каза:

Ако вече веднъж съм ползвал безплатният промо месец Opodo prime, мога ли да се регистрирам с друг мейл, но със същата кредитна карта и да ползвам отново един месец безплатно членство?

Може. На мен това ми е четвърти профил с различни мейли,но със същата карта, устройство и IP aдрес. Opodo ми дава по-големи отстъпки от Edreams. 

Забелязвам ,че до Гърция освен Корфу и Крит Ханя няма евтини полети дори с прекачване. До Лондон се отива за 5 паунда,а до Гърция не.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , bad kid каза:

Opodo ап на мен ми дава различна отстъпка на 2 различни телефона за Раянски полети. 🙄

При мен винаги дава най-ниска цена през устройства, които не са ползвани досега за целта или са ползвани рядко. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 8 часа, Capitan Morgan каза:

Easyjet купени 4 билети през телефон и Opodo prime с отстъпка 3 билета по 14 и един 17 паунда. Трябваше да взема още 4 за друг човек и след известно закучване все пак минаха пак през тел. от др. Ай Пи, но свалих апа на Оpodo и ми закотви отстъпка от 18 паунда на билет спрямо сайта.

А знаеш ли как стои въпросът с места/салонен куфар с колелца? Ако се добавят впоследствие от профила в Easyjet, по-скъпо ли излиза, отколкото при първоначална резервация?

Връзка към коментар
преди 1 час, iMari каза:

При мен винаги дава най-ниска цена през устройства, които не са ползвани досега за целта или са ползвани рядко. 

Още от първото ползване беше така, добре че се сетих да пробвам на друг телефон.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, ДиянаВ каза:

А знаеш ли как стои въпросът с места/салонен куфар с колелца? Ако се добавят впоследствие от профила в Easyjet, по-скъпо ли излиза, отколкото при първоначална резервация?

Последно като добавях преди 3 месеца беше същото, но в последствие цената се вдига с наближаване на полета, аз така се чудех и цената се вдигна с няколко паунда.

Пс. Да уточня, че аз добавих само салонен куфар тогава без място, през апа имаш и такава опция.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Апп-ът на jetcost е доста пренебрегван в тази тема, но и той крие изненади и горещо препоръчвам да го добавите към арсенала с оръжия 🙂

 

Днес чрез него си взех SkyExpress полет София-Атина за 19 AUD (€13) при официална цена на авиокомпанията €51. За сравнение, през jetcost сайта най-ниската оферта беше €32.

  • Харесвам 24
  • Благодаря 2
  • Браво 5
Връзка към коментар

Закупени билети Сабиха - Тбилиси на Pegasus за около 62 евро при цена на авиокомпанията 71 евро и Ереван - Сабиха за около 70 евро при цена на авиокомпанията 83 евро.

 

jetcost.co.za -> mytrip с Мастъркард дебит (използвах виртуалната на Револют)

 

За притежателите на Diners: jetcost.ie -> lastminute първия полет излиза 52 евро; а през jetcost.de -> bravofly - 56 евро. 

Полета на връщане не го проверих, да не се ядосвам, че съм на ръба вече да си издам Diners и аз 😆

  • Харесвам 3
  • Браво 5
Връзка към коментар
преди 1 минута , Ivette каза:

Закупени билети Сабиха - Тбилиси на Pegasus за около 62 евро при цена на авиокомпанията 71 евро и Ереван - Сабиха за около 70 евро при цена на авиокомпанията 83 евро.

 

jetcost.co.za -> mytrip с Мастъркард дебит (използвах виртуалната на Револют)

 

За притежателите на Diners: jetcost.ie -> lastminute първия полет излиза 52 евро; а през jetcost.de -> bravofly - 56 евро. 

Полета на връщане не го проверих, да не се ядосвам, че съм на ръба вече да си издам Diners и аз 😆

Хич не се колебай, ами "падай" след ръба.

 

 

Виж предишния пост какви чудеса се правят с Diners.

А и ще можеш да ядеш мини-вафли Боровец и да пиеш минерална вода в салоните на летище София - безплатно.:wink:

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 29 минути , Ivette каза:

За притежателите на Diners: jetcost.ie -> lastminute първия полет излиза 52 евро; а през jetcost.de -> bravofly - 56 евро. 

Полета на връщане не го проверих, да не се ядосвам, че съм на ръба вече да си издам Diners и аз 😆

Изваждай смело Дайнърс без замисляне. Годишната такса от 48 лв. (това е максимума и то само ако ползваш картата всеки месец) ще покриеш буквално с една единствена покупка на билет с 30-40 евро отстъпка. Освен това ще ползваш и бизнес салони (вафлите са си вафли 🙂), както и ще взимаш още билети с дискаунт. Ще се повторя, но Дайнърс без съмнение продължава да е най-полезната българска кредитна карта за пътуващи.

 

Между другото, най-големи отстъпки на Пегасус билети излизат през jetcost.co.uk. Някои маршрути са буквално на -50%.

  • Харесвам 14
Връзка към коментар
преди 16 часа, Георги Матеев каза:

Апп-ът на jetcost е доста пренебрегван в тази тема, но и той крие изненади и горещо препоръчвам да го добавите към арсенала с оръжия 🙂

 

Днес чрез него си взех SkyExpress полет София-Атина за 19 AUD (€13) при официална цена на авиокомпанията €51. За сравнение, през jetcost сайта най-ниската оферта беше €32.

коя дата моля София-Атина за 19 AUD (€13) ?

Връзка към коментар

спецификите за флекса и багажа на Уиз не касаят покупката през посредници и са в тази тема, където е писано много по въпроса, но разводнено:

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

В мобилното приложение на Оподо (британската версия) са се появили 3 дискаунт кода за активни Прайм клиенти:

 

204POR20UK - £20 отстъпка за полети до Португалия при минимална стойност на пътуването £20.

 

204MAR30UK - £30 отстъпка за полети до Мароко при минимална стойност на пътуването £30.

 

204QAT50UK - £50 отстъпка за полети до Катар при минимална стойност на пътуването £50.

 

С уговорката, че не съм тествал лично, първите 2 кода (с известно наместване) на теория означават почти безплатни Раян/Уиз полети до Португалия и Мароко. Кодовете изглеждат спонсорирани от туристическите министерства на съответните държави, така че е доста възможно да работят.

 

Ако някой пробва моля да сподели.

 

Screenshot_20220902-155842_Opodo.jpg

  • Харесвам 13
  • Браво 1
Връзка към коментар

Днес си купих през Opodo uk, до Тенерифе Норд през Барселона за 56 лв общо и после видях,че не работи нощем летището,та ще трябва да нощувам в Тенерифе Юг като има автобуси с дневна карта за 10 евро.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Този код NULCV0X77E намалява с 10 евро всяка резервация над 50 евро, направена през апп-а на Kiwi. Пробвах с полети на БГ ер, Croatia Airlines, Уиз и Раян - навсякъде прие кода, но не съм стигала до плащане. При традиционните АК намалява с още няколко евро като бонус.

Не знам доколко е полезна тази информация, предвид имиджа на Киви. Предполагам, риска с тях не е голям ако се купуват полети за близки дати. За авиокомпании, за които трудно излизат отстъпки или пък ако нямате Уиз членство може би би имало някакъв смисъл да се ползват.  Конкретно за Уиз, цената с ваучера става като за членове с WDC.

П.П. Някой успя ли да ползва кодовете на оподо?

Цитат

204POR20UK - £20 отстъпка за полети до Португалия при минимална стойност на пътуването £20.

 

204MAR30UK - £30 отстъпка за полети до Мароко при минимална стойност на пътуването £30.

 

204QAT50UK - £50 отстъпка за полети до Катар при минимална стойност на пътуването £50.

 

 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Взех Малта с Райън през Opodo.uk. Не е голяма далаверата, защото и приорити през тях взех. Знам, че добавено в последствие към полета се вдига цената, но не знам с колко. При Райън беше 9.50€, аз по 11£ го платих. Общо 32£ двупосочно срещу 54€ в Райън. Колкото за идеята, бива 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 18.09.2022 г. в 10:23, iMari каза:

Този код NULCV0X77E намалява с 10 евро всяка резервация над 50 евро, направена през апп-а на Kiwi. Пробвах с полети на БГ ер, Croatia Airlines, Уиз и Раян - навсякъде прие кода, но не съм стигала до плащане. При традиционните АК намалява с още няколко евро като бонус.

Не знам доколко е полезна тази информация, предвид имиджа на Киви. Предполагам, риска с тях не е голям ако се купуват полети за близки дати. За авиокомпании, за които трудно излизат отстъпки или пък ако нямате Уиз членство може би би имало някакъв смисъл да се ползват.  Конкретно за Уиз, цената с ваучера става като за членове с WDC.

П.П. Някой успя ли да ползва кодовете на оподо?

 

Въобще някой някога правил ли си е билет с Киви?

Като търсачка е добре, но никога не съм ги ползвал за полет.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 12 минути , vinidj каза:

Въобще някой някога правил ли си е билет с Киви?

Като търсачка е добре, но никога не съм ги ползвал за полет.

Аз. Имах проблеми, за които съм писала в темата за Киви.

Връзка към коментар

Току-що jetcost.com.au -> au.trip.com ми продаде за 1.30 AUD (€0.87) Ryanair билет, който на сайта на авиокомпанията струваше €8.99.

 

Скоро не бяха мяркал схема, сваляща Ryanair под стандартните £4.99 на Opodo Prime. Та проверявайте и австралийците, особено за по-евтини билети.

  • Харесвам 22
  • Шок 1
  • Благодаря 2
  • Браво 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • mechiko
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.