Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Предполагам, че всички сте получили подобен мейл, но реших да го скриншотна и тук, за да се подсещаме. 🙂

image.png.4c060b73b2050340b9a094a70f11b2f0.png

В предишните Прайм дни имаше доста добри промоции, дано и сега да е така. 👍

п.п. Виждам, че и на edreams.es са обявени същите дати:

image.png.8ae0bc41213f0f3b1acd01e3ba5505f7.png

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

edreams.co.uk - през мобилното приложение с добавяне на безплатен Prime за 30 дни дава хубави отстъпки на билети на Раян от 24,39евро на 5,85 паунда (варират най-скъпия го взех на 7,80 паунда) и от 20,99евро на 4,98 паунда, става дума за Sofia - Catania - не съм проверявала други дестинации. Без смяна на IP, цените са за еднопосочни за 1 пътник, платени 10 билета с една и съща карта (Visa Electron).

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

В Edreams (през мобилното приложение) забелязвам при еднопосочен на някой полети дава още по-добра цена купувайки едновременно за повече от един човек.

Пример: 03.12.2022 - Catania-Sofia (Ryanair) - за 1 човек - 4,99 паунда; за 2 човека - 2,50 паунда/човек; за 3 човека - 2,01 паунда/човек.

Пробвайте. Може да е от полза купувайте за повече хора и е необходим само един акаунт 🙂. Успешни покупки!

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Така и не успявам да намеря нещо свястно като цена за Южна Европа за Коледа/НГ/Мадейра/Канари от прайм промото, ако някой нещо подскаже... Обаче се възползвах за Атина за юни, отдавна не съм виждала такива цени. С връщане от Миконос, пък иншалла. 🙂

 

index.png.2f52947b1cfc1e4903488209186e4237.png

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Доколкото разбирам, няколко дни има промоция (Prime day) на оподо и идриймс. Само че като задам търсене и ми излизат някакви ненормални цени 

Screenshot_20221004-143600_Chrome.jpg.aa8cfbf8d0ead703ad53602b7901869e.jpg

При оподо - сейм шит

Screenshot_20221004-144136_Chrome.jpg.a038cf32554148a4d0010eaf07d21ce1.jpg

Отварям си любимия момондо, където няма промоция и хоп

Screenshot_20221004-144544_Chrome.jpg.77566fb44efb6d0c484a025350a55cb5.jpg

Не изключвам да съм индианец, да си нося все още парите в чорапа (охооооо, аз имам и чорапи), но нещо сякаш ми убягва в тази промоция. Кажете къде греша, че искам билети за Майорка, а промоцията нещо..... 🤔

 

Връзка към коментар

На ненормалните цени са официални превозвачи, а на момондо – нискотарифни. Явно трябва да изчистиш някакви настройки при търсене за оподо.

Ето цена за отиване, примерно:

 

2134366504_Screenshot(185).png.5d7715f165854fa1cdfbb30ad98a2be7.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ми това са различни полети, едното е с Луфтханза, другото Уиз, Райън...

А и са през Киви, ако прочетеш хората какво са патили от Киви...

А промоцията е за някакво намаление върху съществуваща цена, няма как билет от 200 Евро да го свалят до 20.

 

 

ПП оподо май прекачване на отделни билети не търсят, трябва да търсиш двата полета поотделно. Така наведнъж хваща само традиционните превозвачи.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз виждам, че са различни полети. Индианец може чете. 😄 Не мога обаче да разбера защо оподо/ идриймс не намира тези полети, та да ми даде нормална цена за тях.

Връзка към коментар

@Pantelej Putnik, преписваш евтиния маршрут от Момондо и после търсиш по отделни отсечки в prime намаленията. Поне аз друго не съм измислила още. Ако някой знае по-лесно, да каже. 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , Argentique каза:

@Pantelej Putnik, преписваш евтиния маршрут от Момондо и после търсиш по отделни отсечки в prime намаленията. Поне аз друго не съм измислила още. Ако някой знае по-лесно, да каже. 🙂

А трябва ли да съм регистриран прайм мембър, че да имам намаления. Доколкото разбирам, прайм намаленията тези дни са за всички.

Връзка към коментар
преди 58 минути , neuromancer каза:

ПП оподо май прекачване на отделни билети не търсят, трябва да търсиш двата полета поотделно. Така наведнъж хваща само традиционните превозвачи.

Зависи. Понякога дава този бъг - изкарва само традиционни, без нискотарифки. И при британските оподо и идриймс най-хубави отстъпки излизат при търсене на няколко отсечките с multi-stop, на обща стойност около 25 - 30 евро редовна цена. При по-високи цени е добре да се проверяват френските или испанските версии. Рядко смъкват повече от момондо и джеткост, но се случва.

@Pantelej Putnik,приложението на edreams не е на британската версия. Скриншота, който си дал е в евро, а не в паунди. 🙂 В конкретния случай няма особена разлика, но ако започнеш да търсиш по отсечки ще видиш колко по-ниска цена ще ти даде британската версия.

@Argentiqueхубаво те е посъветвала да търсиш на отсечки или да видиш дали този бъг няма да изчезне при промяна на датите или през сайта в инкогнито режим.

Честно казано, днес страшно се изнервих при търсенето на билети. Вчера като че ли излизаха по-хубави цени. Днес трябваше да се надхитряваме. 😆 В крайна сметка взех една част от билетите през Хром, в инкогнито режим на лаптопа, през оподо, а другата част - през телефон, никога не ползван за целта, през приложението на идриймс. Като цяло намалението не е нещо невиждано, надавах се на цени от 0,..паунда. 🙂

И да питам - чета, че взимате билети на Уиз от споменатите сайтове. Всичко наред ли е след това? Как става чекирането?

 

 

преди 34 минути , Pantelej Putnik каза:

А трябва ли да съм регистриран прайм мембър, че да имам намаления. Доколкото разбирам, прайм намаленията тези дни са за всички.

В процеса на резервация трябва да отбележиш, че искаш 30 дневен безплатен период. После трябва да се отпишеш в рамките на тези 30дни, за да не те чарджне с таксата за членството.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Инсталирах приложението на оподо, регистрирах се и ето я цената за отиване

20221004_153838.jpg.fd3f1cd0cb82268f07333fb0492eb91b.jpg

А на връщане

20221004_154323.jpg.3175f84667c140226324ad132d44c46f.jpg

Е, аз не виждам цена като на @Argentique, а и не ми се струва това за промоция. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@iMari, аз не съм ползвала досега уиз през оподо, но днес взех билети и ми пратиха номера на резервация. И там вече по фамилия и номер се намира резервацията. Изглежда си стандартно с опции за допълнителни услуги.

@wiliko, аз зададох мултисити и ми е по-ниска цена от твоята, но както каза @iMari зависи от браузъри, бисквити и други незнайни дяволи.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

При мен апп-а на оподо дава различни цени на 2 телефона, може да ти се наложи да пробваш на друг.

преди 8 минути , Pantelej Putnik каза:

Инсталирах приложението на оподо, регистрирах се и ето я цената за отиване

20221004_153838.jpg.fd3f1cd0cb82268f07333fb0492eb91b.jpg

А на връщане

20221004_154323.jpg.3175f84667c140226324ad132d44c46f.jpg

Е, аз не виждам цена като на @Argentique, а и не ми се струва това за промоция. 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Въобще не съм впечатлен от тоя прайм дей. Предният път излизаха доста по-добри оферти. А и нещо взе да ми писва играта с IP-та, браузери, бисквитки, апове и тн. Един и същи полет се показа на 5 различни цени през различни устройства и браузери.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 2 минути , bad kid каза:

При мен апп-а на оподо дава различни цени на 2 телефона, може да ти се наложи да пробваш на друг.

 

А промо цените само през апп-а ли са?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • mechiko
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.