Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Ще започнем да пускаме и чужди проксита, както е тръгнало. ;)  Форумните правила разрешават ли го? Набързо ги погледнах, но няма нищо за прокси.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

 

Извинявам се, че ви занимавам, но досега не съм купувала от rumbo. И в тази връзка - цената преди въвеждане номера на картата и плащане окончателна ли е, или има изненади?

 

Aко си с подходящата карта това ще е крайната цена.

Връзка към коментар

Аз сега напусках 6 билета през jetcost.fr с Маестро Дебит. Имам потвърдени резервации, но не виждам сумите на билетите в резервациите, т.е. още не са ги дръпнали, явно.

 

И при мен няма сума, координати и т.н на страницата на  Уиз. Изпратиха фактурата с цената  без членство. :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

И при мен няма сума, координати и т.н на страницата на  Уиз. Изпратиха фактурата с цената  без членство. :)

При мен само стои блокирана сумата в картата, нямам фактури от Уиз.

Връзка към коментар

а може ли да се ползва visa entropay за покупка в едната посока през jetcost.de и за връщане през jetcost.fr и дали важи още това ограничение за 1 покупка и едни и същи имена през единия сайт

Връзка към коментар

Аз, доколкото виждам, посрледством jetcost.fr  и Maestro  се сваля 8eur от нормалната цена на Wizz, което, сравнено с дискаунтклуба си губи смисъла...

 

Смисъл се губи за теб, но тези без членство са на далавера - все едно са с   членство. :)

При мен само стои блокирана сумата в картата, нямам фактури от Уиз.

 

A ти отметна ли опцията за електронна фактура? Аз го направих по време на резервацията през edreams. Провери да няма нещо в нежеланата поща.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Не задължително, може да нямаш членство

 

Смисъл се губи за теб, но тези без членство са на далавера - все едно са с   членство. :)

Естествено ;)

имам предвид, че в един момент имаше отстъпка от около18eur и тогава цената излизаше по-изгодна и от дискаунтклуба

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Естествено ;)

имам предвид, че в един момент имаше отстъпка от около18eur и тогава цената излизаше по-изгодна и от дискаунтклуба

да

 

Всеки ден, дори и на час има промяна в отстъпките, в картите също.

 

 

 

ако тази оферта с Маестро остане, определено няма да купувам отново членство

 

 

Излишно набутване в този фонд :)  За 100лв колко билети се накупиха. :)  Да видим какви условия ще предлагат  от октомври или ноември.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Постоянно се менят , например jetcost.de и opodo дават полет на Wizz до Лондон за 24 евро с Visa EntoPay причцена 59.99 лв. с Wizz Club ;)

Същото и с ония полети до Милано за 3 евро , а иначе 19.99 лева с Wizz Club.

 

Дори на същата цена да са пак спестяваме едни 60 кинта за клубно членство ...докато ги има тия оферти :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Смисъл се губи за теб, но тези без членство са на далавера - все едно са с   членство. :)

 

A ти отметна ли опцията за електронна фактура? Аз го направих по време на резервацията през edreams. Провери да няма нещо в нежеланата поща.

Да, но получих само имейли от jetcost.fr за потвърждение на резервацията. 

Връзка към коментар

При мене е 29.99

 

Толкова е, може би гледа друга отсечка. Бяха 9.99, после 19.99, сега 29.99, следва 39.99  в лева ;) Само в конкуренция с Раян ще падне до началната. :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Прясно потвърдено: с континентално испанско IP няма такси в budgetair.pt

Решение: намирате испанско уеб-прокси, правите търсенето там, стигате до страницата за плащането, копирате адреса (без евентуалната част от уеб-проксито), отваряте го директно и купувате.

Евентуално същото важи и за .it с италианско уеб-прокси.

Направо не мога да повярвам що за hunt му удари... поклон!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Значи двоен поклон...

 

PS: Да попитам случайно, понеже виждам, че явно тайно разцъквате схеми, пробвали ли сте отстъпките през jetcost-овете с чужди IP-та. По разни си там причини не мога да си играя от тук, иначе след като budgetair си правят такива изгъзици и е оферта най-много за испанците, не е ли възможно и отстъпките през другите сайтове да са различни за различните държави?

Връзка към коментар

Някой да е получавал такава грешка, когато се опита да закупи билет през jetcost.fr -> bravofly с Маестро Дебит?
 

Please note that the bank transaction was not successful. 
We advise you to try again later carefully checking data entry of the credit card, or it could be a technical problem

 

Връзка към коментар

Преди 10 дни някъде пробвах Jetcost-ите през Португалия, Испания, Франция, САЩ, Холандия,Белгия и Германия....през VPN.

Нямаше съществена разлика. ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Това  с budgetair-a е много добро попадение, дано няма промени, ех да му се невиди, ако го знаехме преди няколко дни щях да си купя самолетен билет, а не сега да с кандуркам 440 часа с рейс...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.