Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

@iMari, аз съм взимала билети на Уиз през Оподо. Както @Argentique е обяснила, в мобилното приложение, например, долу вляво има Find booking и там търсиш по фамилия и PNR код. За съжаление, няма опция Retriеve my booking, както при Ryanair, и се налага всеки път, в който искаш да си погледнеш резервацията, да я търсиш наново.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 44 минути , Pantelej Putnik каза:

Инсталирах приложението на оподо, регистрирах се и ето я цената за отиване

Може би не обясних добре. В момента за нискотарифни полети най-ниски цени излизат в opodo.co.uk и edreams.co.uk, вече дали в приложението или на сайта, през свой или чужд телефон, различен браузър или режим е въпрос на играчка.

Щом ти излизат цени в евро, значи не си на британската версия - co.uk, а си например на es, fr или нещо такова. И аз съм се обърквала така и съм се чудил защо не ми излизат отстъпки. 🙂

Версията на приложението се сменя от профила като избереш настройки.

Виж на мен какво ми излиза през приложението на opodo.co.uk от моя изтормозен телефон, без да правя каквито и да било маймунджалъци. Търся полетите един по един:Screenshot_20221004-161325.png.1845ddc65c85bf8ade43c40339320aea.png

 

 

Screenshot_20221004-161400.png.ed2f9cdf77d7c71a88a4686e66b90dab.png

 

Още нещо - пишеш, че си се регистрирал в евровата версия. Не става ясно дали на сайта или като прайм член. Ако е второто, пак да повторя, че трябва да се отпишеш, за да не те таксуват.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

За полети София- Варна с Райън дава добри намаления на т.нар. Prime day. Примерно от около 23 на 9 паунда за октомври.

 

Edit: Даже 8,36 паунда платих и получих фактура за 21,19 евро току-що.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Някой може ли да даде идея как мога да сваля едни билети на Турските авиолинии от София до Сингапур. Свалям ги, но само с 60€, което при нормална цена 660€ ми се струва много малко сваляне. Ако някой може да измисли нещо ще имам да го черпя 😊

Връзка към коментар
На 21.11.2022 г. в 13:48, dimitrov6 каза:

Opodo.uk има седмица на намаления. Edreams.uk  също.

 

Screenshot 2022-11-21 at 13-47-33 (0 непрочетени) - АБВ поща.png

Screenshot 2022-11-21 at 13-47-43 (0 непрочетени) - АБВ поща.png

При резервация 400 паунда може да се прилага кода. Старата песен на "черен" петък отново.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 32 минути , borislavpetkov84 каза:

Някой може ли да даде идея как мога да сваля едни билети на Турските авиолинии от София до Сингапур. Свалям ги, но само с 60€, което при нормална цена 660€ ми се струва много малко сваляне. Ако някой може да измисли нещо ще имам да го черпя 😊

Намалението обикновено е малко като абсолютна стойност. Просто като се прилага за евтини билети изглежда много процентно. 60 евро на човек е към най-големите, които съм виждал.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 44 минути , borislavpetkov84 каза:

Някой може ли да даде идея как мога да сваля едни билети на Турските авиолинии от София до Сингапур. Свалям ги, но само с 60€, което при нормална цена 660€ ми се струва много малко сваляне. Ако някой може да измисли нещо ще имам да го черпя 😊

Кой сайт ги сваля. Това е добра отстъпка! 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, The Doctor каза:

Кой сайт ги сваля. Това е добра отстъпка! 

През Travelgenio и любимия ми ticket.no

През тези Travelgenio не съм купувал и са ми много съмнителни.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
11 hours ago, borislavpetkov84 said:

През Travelgenio и любимия ми ticket.no

През тези Travelgenio не съм купувал и са ми много съмнителни.

Вършат работа.Малко са по-корави при връщането на пари, но ако няма големи промени от авиокомпанията обикновено са ок.

Търкиш обаче са много гъвкави и позволяват заобикаляне на посредниците за разлика от групата Луфтханза примерно.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, stanimir каза:

Вършат работа.Малко са по-корави при връщането на пари, но ако няма големи промени от авиокомпанията обикновено са ок.

Търкиш обаче са много гъвкави и позволяват заобикаляне на посредниците за разлика от групата Луфтханза примерно.

Малко се промениха билетите, защото намерих полет Париж до Манила за 408 евро на човек със Саудия с 25 кг багаж, което е супер цена. Крайната ни дестинация е Филипини и затова май ще купя тези билети, а после ще търся Букурещ-Париж или София-Париж.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Накрая купих билети от Париж до Манила през Рияд за 802 лв. на човек при цена при авиокомпанията Саудия 980 лв. Покупката мина през Trip.com, като гледам, че са сериозна фирма и съпорта им е добър.

  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 5 часа, stanimir каза:

Вършат работа.Малко са по-корави при връщането на пари, но ако няма големи промени от авиокомпанията обикновено са ок.

Търкиш обаче са много гъвкави и позволяват заобикаляне на посредниците за разлика от групата Луфтханза примерно.

Не винаги и не знам от какво зависи. При едни случаи връщат директно като прескачат посредника, в друг казват не може директно.

Връзка към коментар

Директно през http://lastminute.de има отстъпка 15 евро (Райън) и 20 евро (Америкън, вероятно и други традиционни авиокомпании) - плащане с достъпната карта Mastercard Debit... ако някой няма, може да си пусне лесно виртуална от Револют и други подобни.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 11 минути , lyubo21 каза:

Директно през http://lastminute.de има отстъпка 15 евро (Райън) и 20 евро (Америкън, вероятно и други традиционни авиокомпании) - плащане с достъпната карта Mastercard Debit... ако някой няма, може да си пусне лесно виртуална от Револют и други подобни.

Дай пример, моля.

Скрийншот също е ок. 

Връзка към коментар

BCN-XRY - 15 EUR off 02.03. и BNA-SAV - 20 EUR off 04.05. ... BG IP ... малко по-нестандартни са полетите в случая... за easyJet например не даде почти нищо, така че няма универсално правило при тях. Просто пробвай 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Diners или отново минава многократно през групата на lastminute/Rumbo/Bravo от Jetcost-UK-IE,. Или поне продължава да си работи старата схема с купуване на много билети за кратък интервал от време, примерно в рамките на 5 минути - 4-5-6 билета, като в различни прозорци предварително са попълнени всички данни на различните билети, без последната стъпка с плащането. И накрая само се стреля, а мишените (цените), сами се свалят една по една.

Отстъпките са в рамките на стандартните 20€ за малки билети, или билет от 65-70€ го дава за 50€

 

Сега като се замисля, последно купувах с Дайнърс по същата схема преди около месец, така че и да има карантина, то тя е едномесечна, а не тримесечна, както се е случвало преди.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Diners си работи многократно при мен - поне 6 билета трябва да са за последния месец. Обикновено дава най-добра отстъпка през скандинавските версии на jetcost, ирландската и немската. Но понякога цената се вдига при по-продължително търсене и после не помага нито инкогнито, нито друго IP. Така че по-добре да се купи веднага при добра отстъпка или да се изчака друг ден.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 4 минути , lyubo21 каза:

 ... най-добра отстъпка през скандинавските версии на jetcost, ирландската и немската

Добавям и австрийската и австралийската. 
И още една особеност съм забелязал - при повечете версии немалко значение за размера на отстъпката има и бройката пътници на резервация, докато при австралийската това почти не се отразява на цената.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Днес lastminute.de ми свали 10 евро за Бергамо-София на Ryan с плащане са Мастъркарт Дебит и без разните му prime членства.

Само да допълня, че след успешно плащането ще получите един имейл, че обработват вашата резервация, и втори имейл, в който ще намерите вашия номер на билета (PRN номера). Под него се намира и служебният имейл адрес, с който може да си добавите резервацията в приложението на Ryanair.

Ето една картинка за тези, които са скарани с немския:

image.png.5cdf96999601d98be912d23420dc7bb4.png

  • Харесвам 17
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.