Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 2 минути , iMari каза:

Нещо не ми се получава, добавям се като пътник, но не ми сваля цената. С френски IP ли се регистрирате? А отстъпката еднократна ли е за профил?

Аз съм регистриран много отдавна, но мисля, че няма значение IP. Трябва да се увериш, че и езикът е избран френски, и страната е избрана Франция (две отделни опции са).

Не изглежда да е едноктратна отстъпката. Не съм правил втора резервация, но като тествам до последната стъпка, цената си остава намалена, въпреки, че вече имам един букинг.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 28 минути , yordanov каза:

страната е избрана Франция

Езика е ясен - горе в дясно, но страната...? Имаш предвид да се избере като националност Франция по време на резервацията?

Връзка към коментар
преди 9 минути , iMari каза:

Езика е ясен - горе в дясно, но страната...? Имаш предвид да се избере като националност Франция по време на резервацията?

Звучи ми като да си в сайта. Офертата работи само в мобилното приложение. Там от настройки се сменя езикът и държавата (по подобие на jetcost и edreams/opodo).

 

9637F8A8-0974-49AE-9232-21492F43D3BC.jpeg.4987fc9fc049502cf4a36480b96193b1.jpeg

  • Харесвам 2
  • Благодаря 2
Връзка към коментар
преди 38 минути , Mistela каза:

Благодаря и аз,

за полет КЛ-Сингапур, за месец Май - 50% от цената на сайта на ЕърАзия ! за три билета !

Каква е била оригиналната цена? 

Връзка към коментар

@yordanov чудесно попадение - благодаря! Потвърждавам, че няма ограничение на броя покупки. Току-що взех (с Пейпал) 2 билета Sofia-Wroclaw-Olsztyn Mazury за 31 март, връзката във Вроцлав е добра. Още нямам идея дали наистина ще отида до Olsztyn Mazury (каквото и да е това), но платих общо 40 цента, така че... 🙂

 

P.S. И двете потвърждения дойдоха 4-5 минути след плащането.

  • Харесвам 12
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 15 минути , Георги Матеев каза:

Olsztyn Mazury

Това е красив район с езера, отдавна го гледам, но е за топло време. От друга страна, лятото е пълно с комари вероятно( сетих се за смешката от темата Хумор 😃), та може и да има известно предимство да се отиде и в по-студено време. 🙂

А от Вроцлав е близо Adršpach-Teplice Rocks - национален парк с в Чехия с интересни скални образувания.

https://www.adrspasskeskaly.cz/en/o-skalach

Но и там ще е за по-високи температури.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

При мен втората резервация я даваше на нормална цена и май има намаление за първата,или до 2 часа след регистрация. След това си направих нова регистрация на друг телефон и така купих намален втория билет.

Бургас -Познан 12 евро 

Вроцлав - София 12 евро 

 

 

Screenshot_2023-02-08-15-48-59-781_ctrip.english.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Симулирах с полет на Уиз  Тази гаранция за анулиране(промяна) от 3 евро,която ми предлага, нещо като флекса ли е? Не мога да разбера какво точно представлява.

Връзка към коментар
преди 18 часа, yordanov каза:

Приложението на trip.com, ако се регистрирате и го направите на френски език и изберете държава Франция, сваля 10 евро на полет. Не съм сигурен дали важи само за Раян, но примерите, които видях, бяха с тях. Тествах набързо София-Загреб, който в сайта на Раян в 9.99. Приложението ми го свали на 0.20 евро. 
 

 

70EFC525-DF9D-417E-98FE-18F81EAB72AE.png.bde9f6ca05d676056fe44d94d4e5d40d.png
 

 

Не съм пробвал да купувам, не знам дали издават билет веднага и т.н, ако някой пробва, нека пише. 

Възползвайте се максимално, защото явно има бъг. В условията на промоцията пише "до 10 евро отстъпка и мин. 3 евро се плаща за билет", тоест това че остават центове за плащане не е спрямо идеята на промоцията.

 

Screenshot_2023-02-08-18-12-20-565_com.google.android_apps.translate.jpg.9088ad5c1cbefa7ceef94840999b1d7e.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, Patrick K каза:

Възползвайте се максимално, защото явно има бъг. В условията на промоцията пише "до 10 евро отстъпка и мин. 3 евро се плаща за билет", тоест това че остават центове за плащане не е спрямо идеята на промоцията.

 

/cdn-cgi/mirage/6c38054f8df5d35844ceb2f99ddec7130f0bbd709680251e679ae0a61b846f43/1280/https://magelanci.com/uploads/monthly_2023_02/Screenshot_2023-02-08-18-12-20-565_com.google.android_apps.translate.jpg.9088ad5c1cbefa7ceef94840999b1d7e.jpg

Магеланци много обичат бъгове 😊

 

 

 

  • Харесвам 6
  • Смея се 7
Връзка към коментар

Здравейте,

 

Пробвам различни полети, на различни дати но като стигна на плащане не ми сваля почти нищо. 

Моля за съдействие какво греша?

Езикът на приложението е на френски и е избрана държавата - Франция.

Връзка към коментар
преди 2 часа, agenta каза:

Здравейте,

 

Пробвам различни полети, на различни дати но като стигна на плащане не ми сваля почти нищо. 

Моля за съдействие какво греша?

Езикът на приложението е на френски и е избрана държавата - Франция.

Като избера полета и тръгна да плащам, излиза цената,която е без намалението от 10е. Трябва да се постави отметка пред името на пътника(в същия екран) и тогава смъква. При мен е така.

Не знам дали го обясних добре,че съм полузаспала!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, agenta каза:

Здравейте,

 

Пробвам различни полети, на различни дати но като стигна на плащане не ми сваля почти нищо. 

Моля за съдействие какво греша?

Езикът на приложението е на френски и е избрана държавата - Франция.

Първо да благодаря много на супер печените  пътешественици тук. На мен ми направи отстъпка по 10 евро и на отиване и на връщане, но на 2 пъти резервирах.

Мен ме въртеше, защото също не бях отчекнала името, защото явно не знам френски перфектно, даже хич

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   9 магеланци

    • Aureliano
    • ESK
    • Taliana
    • Jorro
    • Magelanko
    • Blago
    • muchachote
    • iMari
    • aloha8
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.