Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Някой имал ли е проблем със забавено потвърждение? Направих две резервации и на едната получих потвърждение, а за другата все още не. И за двете имам потвърждение за плащане, а според написаното от тях това “гарантира” издаването на билет.

 

Edit: Дойде след  около 3 часа! 

Успях да купя 6 еднопосочни билета София - Лондон на цена от 3 евро.🎉

  • Харесвам 5
  • Браво 2
Връзка към коментар

Искам да купя билети чрез opodo за полет на Ryanair, дава ми 10 евро надолу. Бях чела, но сега не намирам в темата, че относно купените билети от Opodo имаше някакъв проблем и особеност при прибавянето им в акаунта на  Ryanair. Може ли някой да помогне с информация? 

Връзка към коментар
преди 8 минути , a6olq каза:

Искам да купя билети чрез opodo за полет на Ryanair, дава ми 10 евро надолу. Бях чела, но сега не намирам в темата, че относно купените билети от Opodo имаше някакъв проблем и особеност при прибавянето им в акаунта на  Ryanair. Може ли някой да помогне с информация? 

Има проблеми с kiwi. С Opodo e ок. 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Lufthansa от къде се сваля в момента, нещо нямам успех с нито един джеткост или момондо... Трябват ми билети София-Франкфурт майн двупосочен и вариантите ми са луфти и бг еър като вторите даже са по-скъпи.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 минути , Jorro каза:

Lufthansa от къде се сваля в момента, нещо нямам успех с нито един джеткост или момондо... Трябват ми билети София-Франкфурт майн двупосочен и вариантите ми са луфти и бг еър като вторите даже са по-скъпи.

БГ Еър последно lastminute.de и Opodo Prime, Луфтханза много рядко излиза отстъпка някъде, поне за Европа.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 49 минути , lyubo21 каза:

БГ Еър последно lastminute.de и Opodo Prime, Луфтханза много рядко излиза отстъпка някъде, поне за Европа.

Пробвах какво ли не, нищо не пуска повече от 2-3 евро и то не си струва букването през посредник за такава ст-ст

Връзка към коментар
преди 8 минути , Jorro каза:

Пробвах какво ли не, нищо не пуска повече от 2-3 евро и то не си струва букването през посредник за такава ст-ст

Пробвай с приложението на trip.com,френски език и държава-Франция...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 8.02.2023 г. в 16:03, dimitrov6 каза:

При мен втората резервация я даваше на нормална цена и май има намаление за първата,или до 2 часа след регистрация. След това си направих нова регистрация на друг телефон и така купих намален втория билет.

Бургас -Познан 12 евро 

Вроцлав - София 12 евро 

 

 

/cdn-cgi/mirage/ea708121d30418918797e795ccd07fd17774f507c19f9175c9f11d6c00e6816c/1280/https://magelanci.com/uploads/monthly_2023_02/Screenshot_2023-02-08-15-48-59-781_ctrip.english.jpg.0f57af19f413170eb16d19b5e910473f.jpg

При мен в приложението на trip.com с държава Франция и език френски, инсталирано преди 2 дни и купени билети тогава, отстъпките продължават да си работят. Потвърдено днес. Купени отново билети 2+1дете двупосочни, отстъпка по 10 евро за всяка посока и всеки билет.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 19 минути , ESK каза:

При мен в приложението на trip.com с държава Франция и език френски, инсталирано преди 2 дни и купени билети тогава, отстъпките продължават да си работят. Потвърдено днес. Купени отново билети 2+1дете двупосочни, отстъпка по 10 евро за всяка посока и всеки билет.

И при мен на другия ден  показва  пак намалена цена.Не знам каква е причината понякога  да показва нормалната цена.Сега търсих до Ереван за юни ,но Wizz вече  са вдигнали цените. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Уникално намаление от jetcost.dk->bravofly.dk с немско IP и Diners

JAL вътрешен Ханеда-Ишигаки, еднопосочен.

На сайта на JAL e 27650 йени или над 190 евро. През нашият сайт ми изкара абсурдна цена от 580 крони или 78евро. Направих плащане за 3 билета наведнъж, иначе за един беше малко по-евтино дори.

Бях сигурен, че няма да мине плащането или дори да мине, няма да дадат билети, но пробвах.

В крайна сметка за три билета ми взе 233 евро, а само един струваше 192 евро.

Изненадващо всичко мина и до минута имах потвърждение с PNR.

Обаче с PNR-то не се появяваше нищо в сайта на японците. Почнаха опити и проверки, по едно време видях, че в потвърждението има и втори PNR, обаче и с него нищо не стана. След час се появиха и номерата на билетите, но пак нищо.

Накрая пробвах през апликацията на японците и там се появи съобщение, че тези билети не могат да се визуализират и да се свържа с тях. При въвеждане на грешен PNR казваше, че няма такива билети.

Мъчих се да се свържа с bravofly, но нямаше начин. По чата като дам данните ми казва да се обадя, а като звънна ми казва, че ще ми пратят линк за чат, макар да избирам опция за разговор или омагьосан кръг..отделно, че линк не идваше

 

Тази сутрин реших да звъня на японците, първи опит 30 мин чакане и ми свърши кредита...

Заредих пак и чудо, на 3-4-та минута вдигнаха. Казах както се случва, човека каза да изчакам да провери и след малко каза, че всичко е наред, но за да си видя резервацията, трябва да вляза през сайта им и да избера международен полет, нищо че е вътрешен.

Пробвах и стана, благодарих и това беше. После видях, че като покаже резервацията, пише, че билета е издаден през друга АК или агенция, ама нямаше как да познае човек, че трябва да се вкара кода в международните.

 

След това пробвах да взема друг билет с jetcost-a, пак вътрешен и пак с JAL, но даде цена с 20% по-висока от тази на самите JAL! 

Пробвах и за трета отсечка, но там свали доста по -малко от 180 евро на 120 и нещо евро.

 

Явно никой не знае как се получава намалението и трябват опити, но това е  най-голямото намаление в пари което съм правил.

  • Харесвам 13
  • Браво 4
Връзка към коментар

Френският Edreams (с активно Prime членство и с френско IP) ми продаде еднопосочен Ryan полет за €42 при официална цена €88, повече от 50% намаление. Това е по-добре дори отколкото Prime Day офертите миналия месец.

 

Също така British полет, за който абсолютно никъде не излизаше дори стотинка отстъпка, британският Edreams смъкна 60 паунда.

 

Между другото не знам дали сте забелязвали, но веднъж като имате активен Prime за Edreams или Opodo, то членството важи за абсолютно всички версии на съответния сайт, не е нужно да правите нови.

  • Харесвам 13
  • Шок 1
Връзка към коментар

Приложението на Jetcost с настройка страна Германия даде 30 евро отстъпка от полет на Бг Еър. Сайтовете - мобилен и декстоп, с всякакви IP-та - само 10 евро. Покупката е от lastminute, с Diners.

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

И аз днес установих, че активния Prime важи за всички версии на Edreams.

Второто нещо което се чудих как е и днес мога да кажа е при купуване на билет на Раян  възрастен и дете през Edreams.fr - билетите дойдоха с безплатното място за детето и място за възрастния (не могат да се избират/сменят обаче местата по време на резервацията-където ги даде).

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Jetcost.dk с препратка към dk.mytrip.com, свали 20 евро за полет на Ryan от Катания до Отопени. При официална цена 57е ги намали на 38, за 4 билета наведнъж. Потвърждението пристигна веднага.Плащане с Visa Debit.

  • Харесвам 11
  • Браво 2
Връзка към коментар
На 24.02.2023 г. в 18:25, water каза:

Приложението на Jetcost с настройка страна Германия даде 30 евро отстъпка от полет на Бг Еър. Сайтовете - мобилен и декстоп, с всякакви IP-та - само 10 евро. Покупката е от lastminute, с Diners.

През испанската версия на мобилното на jetcost отстъпките за билети на България Ер са още по-големи от немската версия, НО плащането е с карта ViaBuy ;-(

Връзка към коментар
преди 13 минути , dorida каза:

През испанската версия на мобилното на jetcost отстъпките за билети на България Ер са още по-големи от немската версия, НО плащането е с карта ViaBuy ;-(

Някой знае ли коя карта на българска банка се разпознава като ViaBuy в момента?

Връзка към коментар
преди 18 минути , crazyhorse каза:

Някой знае ли коя карта на българска банка се разпознава като ViaBuy в момента?

На времето, преди 5-6 години разпознаваше картите на Трансфер Уайс като такива, в момента доколкото знам, не минава нито една като ViaBuy. 

Пробвай с някой МС току виж станало.

Принципно и от България може да си изкараш карта ViaBuy, но поддръжката и хич не е евтина.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, Йосиф Милчов каза:

На времето, преди 5-6 години разпознаваше картите на Трансфер Уайс като такива, в момента доколкото знам, не минава нито една като ViaBuy. 

Пробвай с някой МС току виж станало.

Принципно и от България може да си изкараш карта ViaBuy, но поддръжката и хич не е евтина.

Благодаря!Имам доста МС карти,но нито една не минава!

Връзка към коментар

И аз се възползвах от отстъпките през Jetcost.dk с препратка към dk.mytrip.com. Първоначално взех 2 билета на обща стойност 60€ при цена в RyanAir 70€ / плащане с VisaDebit и български IP адрес.

След това пробвах за полетите наобратно със същата карта и различен IP адрес, но не ми даде отстъпка. Минах на служебния австрийски IP адрес и плащане с Револют МастърКард и ми направи отстъпка от 10€. Платени 48€ при цена в RyanAir 58€.

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 30 минути , Magelanko каза:

Opodo £20 OFF с код MODEUK20.

030D364B-422A-4D5F-99B1-A99A8C69920D.jpeg

При мен дойде на пощата, но най-отдолу с дребния шрифт: 

 
*Flights:
The code MODEUK20 grants a GBP20 discount only applicable on Flight bookings with a minimum amount of GBP400. Discount is valid from March 6 until 23:59 GMT on March 12. You may only use the code once. The discount can be exclusively redeemed in the Opodo App on the UK market.
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 3 минути , ESK каза:

При мн дойде на пощата, но най-отдолу с дребния шрифт: 

 
*Flights:
The code MODEUK20 grants a GBP20 discount only applicable on Flight bookings with a minimum amount of GBP400. Discount is valid from March 6 until 23:59 GMT on March 12. You may only use the code once. The discount can be exclusively redeemed in the Opodo App on the UK market.

И при мен, това с минималната сума ми е убегнало ☹️

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.