Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Промоциите през Trip.com приложението на Френски май бяха до днес поне за мен, някой може ли да каже дали може да си резервира билет, че при мен изписва, не може в момента да правите резервация като въведа пътниците. 

Връзка към коментар
преди 5 минути , vinidj каза:

Промоциите през Trip.com приложението на Френски май бяха до днес поне за мен, някой може ли да каже дали може да си резервира билет, че при мен изписва, не може в момента да правите резервация като въведа пътниците. 

При мен си работи

Връзка към коментар
преди 22 минути , vinidj каза:

Промоциите през Trip.com приложението на Френски май бяха до днес поне за мен, някой може ли да каже дали може да си резервира билет, че при мен изписва, не може в момента да правите резервация като въведа пътниците. 

Да не са повече от 4 пътниците. При мен (преди две седмици като купувах) не даваше повече от 4 на една резервация.

Връзка към коментар
преди 2 часа, ESK каза:

Да не са повече от 4 пътниците. При мен (преди две седмици като купувах) не даваше повече от 4 на една резервация.

Не, само за 1 пробвам, интересното е, че хотели мога да резервирам, но полети не.

Изписва това

334884304_864096191324708_3510512479387664225_n.jpg

Връзка към коментар

Имаш ли направена покупка, на мен нещо такова ми показваше докато вървеше далаверата с голямата отстъпка след като купих в едната посока, на другия ден пак ми даде да купя?

Връзка към коментар
На 16.03.2023 г. в 8:16, bad kid каза:

Имаш ли направена покупка, на мен нещо такова ми показваше докато вървеше далаверата с голямата отстъпка след като купих в едната посока, на другия ден пак ми даде да купя?

Имам направих няколко билета и накрая хотел и след това ме блокираха от самолетните билети.

Връзка към коментар
преди 6 минути , vinidj каза:

Имам направих няколко билета и накрая хотел и след това ме блокираха от самолетните билети.

направи си нова регистрация... пробвай... може да реши проблема 😉

Връзка към коментар
преди 16 часа, Mistela каза:

От кой посредник мога да изпиля

Атина-София

за месец Май?

Google Flights с държава Германия или Momondo.De->MyTrip.De, може и с приложението на Trip.com език и държава Франция

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

jetcost.ie - My trip или директно https://ie.mytrip.com/ ми дава отстъпка на двупосочен полет на BulagariaAir -35 евро с карта Visa.

Билетите които се опитвам да сваля са скъпи (около 200 евро/човек), но ако работи и за по-евтини билети на някой може да му свърши работа.

Не съм купила билетите и не мога да потвърдя, че минава плащането.

 
 
 
 
 
 
  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 6 часа, The Doctor каза:

 

image.png.15c07b2e793ff0d92463536c6fd5f62a.png

 

image.png.2f833045e08282cbb3ccec689018eca1.png

 

image.png0

 

Добре, някой успя ли да се класира за тая отстъпка 100 / 200, или за някоя от другите ? 
И часът 13:00 в наше време ли е, френско ( CET) , или гринуичко?

Връзка към коментар
преди 2 часа, Фил каза:

 

image.png0

 

Добре, някой успя ли да се класира за тая отстъпка 100 / 200, или за някоя от другите ? 
И часът 13:00 в наше време ли е, френско ( CET) , или гринуичко?

При мен беше отворено от сутринта и проверявах, но така и не ми се появи код. В един момент се появи при рефрешване около 13:30 наше време, че е изчерпан (или така си го преведох). Времето и аз не го разбрах - ако ще се ориентираш долу при кодовете на френската, испанската и немската е от 13:00, на английската е от 14:00 часа, както и на всички отгоре пише, че се прилага от 12:00.

 

Редакция: отдолу на страницата има условията на промоцията. Те са 12 кода общо на ден, доколкото разбирам ... за кой по-напред, пък са и за избрани полети - едва ли от София са от избраните. Но ще има и три дати през април, за тях може да се "подготвим". ☺️

image.png.70085881d078c63149f499900577ae6c.png

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

За кодовете в Trip - часовете 13 и 14 (за английската версия) са наше време, явно излизат в 12 часа в съответната държава. Следих на 24.03., но кодове не се появиха, директно стана на изчерпан.

Връзка към коментар

Напоследък не останаха много сайтове, които да намаляват съществено цената на еднопосочните билети на Ryanair. Едно от малкото изключения е jetcost.ie -> lastminute.ie. Плащането е с Diners. Работи добре за резервации с единична цена на полета над 30 евро и само когато се купува еднопосочно за двама пътници едновременно. В тези случаи сваля единичната цена с около 14-18 евро на пътник.

 

image.png.4ab63610fd4340b1b31e1071cc8a378a.png

image.png.c8323d53732ff437c452daed05bfa9aa.png

 

image.png.0dc0357c06af44a59470c520785e1e6e.png

image.png.4abb494bf5b70d8a28c860a181a35295.png

 

 

  • Харесвам 23
  • Браво 2
Връзка към коментар

По горната схема свалих цената на полет на Бъргария Ер София - Варна за другата седмица от 133лв. в сайта им,  на 33 евро. Плащане с Дайнерс. Същия ден и Раян летят, но тяхната цена не успях да намаля.  Благодаря на @IvanNavi.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

За тези, които нямат Diners, но имат кредитна карта Mastercard (с дебитна не става) от известно време работи една хубава схема, която намалява цените на Ryanair s 20-30 евро за билетите, които са по-скъпи от 50 евро и по-малко за останалите. Също така сваля цените на някои билети на Wizzair под прага на тези с членство, както и билетите на много други авиокомпании. Дава добри цени в много случаи, но има значение и дали билетите са еднопосочни или двупосочни и колко пътници са на една резервация.

 

jetcost.com.mx -> es.lastminute.com   (Плащане с кредитна карта Mastercard)

 

рядко се случва да даде още по-добра цена друга комбинация:

 

jetcost.com.mx -> mx.mytrip.com   (Плащане с всякаква карта)

 

image.png.842b5759f0b052b85ae6d05c7712a7ef.png

image.png.9cc2175a512651f66ed1dfdf99a44ea7.png

 

Довчера отстъпките бяха още по-добри. Сайтът е огледален на испанския и явно са объркали конфигурирането. Така вместо отстъпките да са с карта Viabuy се получават с почти всяка кредитна Mastercard, така че ще работи докато си видят грешката.

  • Харесвам 38
  • Благодаря 3
  • Браво 3
Връзка към коментар

Купени 2 билета през Jetcost.ie с препратка към Last Minutes по направление София - Атина - София. Спестени 85 евро от цената на авиокомпаниите или с други думи по 42.5 евро на билет. Плащане с Дайнърс.

Отиване със Sky Express, връщане с Aegean. 

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.