Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

На 13.04.2023 г. в 10:44, IvanNavi каза:

За тези, които нямат Diners, но имат кредитна карта Mastercard (с дебитна не става) от известно време работи една хубава схема, която намалява цените на Ryanair s 20-30 евро за билетите, които са по-скъпи от 50 евро и по-малко за останалите. Също така сваля цените на някои билети на Wizzair под прага на тези с членство, както и билетите на много други авиокомпании. Дава добри цени в много случаи, но има значение и дали билетите са еднопосочни или двупосочни и колко пътници са на една резервация.

 

jetcost.com.mx -> es.lastminute.com   (Плащане с кредитна карта Mastercard)

 

Все още работят. Направих две поредни резервации по два билета (общо четири пътника), еднопосочни, през jetcost.com.mx -> es.lastminute.com, е една МС на BUNQ. При цена на Ryanair 41,96 евро, първия път ми даде 23,82 евро, втория път 26,46 евро! Благодаря!

Редактиране: Добавих и една резервация в обратна посока за 4 човека, пак на същата карта, при цена на Ryanair 22,97 евро ми даде 13 евро!

  • Харесвам 14
  • Браво 3
Връзка към коментар

Opodo.uk Prime дава 10 евро отстъпка на Раян с всякакви  карти.

182 полски е 34 лири,а при Opodo 26. Разлика 8,68,което е 10 евро.

И при Wizz има намаление без Дискаунт цена от Бургас  до Унгария  и обратно  е 108 лв ,а през Opodo e 86 лв-39 лири.

2023_04_19_18.59.52.jpg

 

2023_04_19_19_00_08.jpg.a7a33cb9683c5e8c0850fba33b0532cf.jpg

2023_04_19_19.24.33.jpg

2023_04_19_19.24.45.jpg

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Засърбя ме нещо на заплата и реших да взема едно билетче до Малта.

 

jetcost.no + Diners -> смъкна 20евро билет на Ryanair (от 64 на 43 евро)

първо на сайта ми направи най-добрата отстъпка, но докато сравнявах с другите опции се качи цената и след това минах през приложението на телефона на норвежки и ми я даде същата отстъпка.

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

От снощи дебнех един билет на Райън, който е 52 евро, през jetcost.com.mx и lastminute.com го свалих на 31 евро. Плащане с Wizz 😁

Отделно, lastminute ми направиха "предложение" за 16 евро ефективен кешбек при нова резевация в рамките на 90 дни от първата, което може и да приема.

Намаленията са само по някои дестинации, някъде ги няма, някъде са само по 4-5 евро, което не си заслужава, ако ще се взима нещо допълнително.

В процентно изражение от 50 на 30 е 40%, бива.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Американската версия на edreams смъква приятно евтини билети(до 20 евро) на Раян. Такива на цени 12-15 евро ги дава за 5-6$, тези от 20 евро за 11$. Отново има безплатен 30 дневен период с Prime, не съм правила все още резервация, но всичко ми изглежда като при другите версии.

Edit: Всъщност смъква и някои от полетите на Уиз от 19,99лв с WDC на 6$.

  • Харесвам 14
  • Благодаря 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , dimitrov6 каза:

Благодаря,взех си за след 10 дни пак за Бари с Раян вместо 44 евро го платих 51 лв.Не можах с Револют да платя,а с Виза от TBI.Цената е в долари.

Браво, хубаво намаление си постигнал, не за всички скъпи билети дава чак толкова голяма отстъпка. 🙂

 

Защо не стана с Револют, какво изписваше?Ако си пробвал да откажеш абонамента - нещо по-различно има ли?

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 56 минути , iMari каза:

Защо не стана с Револют, какво изписваше?Ако си пробвал да откажеш абонамента - нещо по-различно има ли?

Не знам защо не стана,но после с Виза дебитна от TBI излизаше въпрос-Посочете вида на картата.Може да не съм го видял при Револют и затова,а пък и тя е предплатена.Все още не съм спрял абонамента.За тези които не знаят американския е edreams.net. Аз го купих през мобилния сайт.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 57 минути , iMari каза:

Браво, хубаво намаление си постигнал, не за всички скъпи билети дава чак толкова голяма отстъпка. 🙂

 

Всъщност билетите са 2 по 21 и 23 евро ,и отстъпката на билет излезе по 9-общо 18 евро.

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 19 минути , logist13 каза:

Само да отбележа, че старата схема: jetcost.de > lastminute.de дава още по-приятни отстъпки с карта Diners, спрямо edreams с prime

Може ли да дадеш пример, защото пробвах да намаля билети на няколко АК, максималната отстъпка беше 2-3 евро. С какво IP, за колко човека търсиш и какво е намалението? В приложението или през сайта излиза?

Връзка към коментар
преди 1 минута , iMari каза:

Може ли да дадеш пример, защото пробвах да намаля билети на няколко АК, максималната отстъпка беше 2-3 евро. С какво IP, за колко човека търсиш и какво е намалението?

 

Най-просто търсене, с българско IP, 1 човек. Два полета на Ryan през август, смъкнати с 20 и 12 евро. Edreams с prime сваляше с по 6-7 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 5.05.2023 г. в 15:36, dimitrov6 каза:

Не можах с Револют да платя,а с Виза от TBI

И аз не успях с Револют, въпреки че се мъчих с няколко различни техни Виза и Мастър. Дава съобщение, че трябва да използваш друга карта и ти вдига цената. Успях от 2ри, 3ти опит с Мастъра на TBI, който учудващо е все още валиден. Проблема е, че започнеш ли да въвеждаш номер на каквато и да е карта излиза, че е visa entropay. Затова трябва ръчно да избереш вида на картата, в случая Мастър дебит, за да я приеме за валидна и да не ти вдигне цената. Ако веднъж цената се вдигне, колкото и да сменяш картите и да натискаш бутончето за прибавяне на отсъпка, високата цена си стои. Поне при мен беше така. Гледайте и връщайте назад, ако няма отстъпка.

Отказах абонамента, всичко изглежда както при другите версии, с тази разлика, че по едно време излиза съобщение, че ще загубиш някакви 35$ кредит:

image.png.f057fd31365e64eb70b9d5bb99a40df3.png

Нямам идея каква е тази зарибявка, тепърва ще я проучвам, все ще ги прежаля някак. 🤓

Хич не ми харесва, че не приемат Револют, защото нямам желание да рискувам с физическа карта, знаейки ги какви шмекери могат да бъдат с този абонамент. Мастъра на TBI поне ще го деактивират по някое време, а Визата им може да се блокира от приложението, така че тях евентуално ще ползвам засега.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , iMari каза:

Отказах абонамента, всичко изглежда както при другите версии, с тази разлика, че по едно време излиза съобщение, че ще загубиш някакви 35$ кредит

И аз вчера отказах един абонамент в Оподо и веднага след това получих код за 26 паунда кредит,ако пак си активирам,но вече платен Prime.

£26 ACCOUNT CREDIT*
VOUCHER CODE: XJNSASCQ
* Code valid for active Prime members only.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, wilks каза:

Тва си е чист OTA glitch :laugh: Ще видим до кога ще издържи, и кой ще плати играта накрая.
Понакупих си малко довеждащи билети до изходни европейски градове за по 5-7€ които иначе са по 180-200€ :biggrin:
Схемата работи предимно за двупосочни полети, оперирани от LH Group и Turkish/Aegean (може би хваща целия Star Alliance?!), или поне единият полет трябва да е с тях.
British, Iberia, Vueling (IAG - OneWorld), не ги индексира/намалява.
Плащането е само с VISA credit, Картата си минава многократно без ограничения.
Потвърждението идва същата минута, Даже май не си спомням за по-бързо идващи потвърждения от посредник.
Купувайте, докато пуска. Скоро някой ще го публикува в някой от големите блогове, и цирка ще затвори 🙂

NB! При неколкократен рефреш (натискане на search) през 30-40 сек, цената пада с още 2-3 до 10€ за по-скъпите билети 🤣

това на кой сайт?

Връзка към коментар
преди 29 минути , EmoKrastev каза:

това на кой сайт?

апп-а на jetcost (mobile version only!), австрийската версия - виж назад в темата, има подробности, ако нещо не ти е ясно


NB! При неколкократен рефреш (натискане на search) през 30-40 сек, цената пада с още 2-3 до 10€ за някои по-скъпи билети 🤣
за които полети съм го пробвал, на всички го дава този ефект


Пример: билети с нормална цена 215€ първо ми ги даде за 18€, след това ->17 -> 15 -> 14 -> 10€ и спрях, да не излети птичето 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 35 минути , Фил каза:

Никаква друга карта ли не работи, освен Visa кредитна?

С някои от виртуалните на Револют става. 🙂

SOF-FRA за 4,14 евро с австрийците - обичам този форум! 😍

 

Дайте идеи за гръцки острови. 🙂

 

 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , iMari каза:

С някои от виртуалните на Револют става. 🙂

SOF-FRA за 4,14 евро с австрийците - обичам този форум! 😍

 

Дайте идеи за гръцки острови. 🙂

 

 

Sof-chania 05-09.09 за 2 евро

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 6 минути , iMari каза:

С някои от виртуалните на Револют става. 🙂

SOF-FRA за 4,14 евро с австрийците - обичам този форум! 😍

 

Дайте идеи за гръцки острови. 🙂

 

 

Дати?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.