Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Преди 1 час, wilks каза:

Пример: билети с нормална цена 215€ първо ми ги даде за 18€, след това ->17 -> 15 -> 14 -> 10€ и спрях, да не излети птичето 🙂

Това работи също с увеличаването/намаляването на броя на пътниците . В случай , че се вдигне цената , може да я възстановиш като промениш броят на пътниците нагоре-надолу , докато получиш отново най-ниската цена .

 

За тези , които имат билети за Азия - цените на SQ в Азия се свалят с хубави ~150 евро .

 

Malindo Air , Lion Air - цените са в стотинки , 3 билети за 2€  > Оподо

 

Малайзия Еърлайнс , бизнес класа , вътрешни линии , -80% > Оподо 

LGK-KUL , 21€ , бизнес класа 😉 

Луда работа : двупосочен бизнес е по-евтин от двупосочен икономи , 62€ <74€

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 32 минути , stanimir каза:

Тази година Коледата подрани.

Някой да събуди @Георги Матеев

Георги Матеев не е лягал тази нощ, купувайки полети на килограм и подреждайки планове за 1 година напред. Просто нямах време да пиша тук.

 

'Промоцията' лови много, много, много повече от LH / TK и Star Alliance. Понякога хваща даже еднопосочни полети при това комбинация от отделни компании (пример Air France + Bulgaria Air на 1 билет). Със сигурност лови Qatar Airways, Air India, Virgin Australia и много други.

 

Интересно, че този бъг не е изтекъл никъде още. Също така е интересно дали ще уважат резервациите, но мисля, че по-скоро да.

  • Харесвам 7
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Само с дебитна виза плащах аз.

При вдигане на цената, отивах на реда с името, уж да редактирам, или пак писах номера на картата.

Това е само при оподо. За едриймс дава грешка. Едната покупка мина с отрицателна сума минус 2 евро.🤣

 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Благодаря 2
Връзка към коментар
преди 20 минути , iMari каза:

С някои от виртуалните на Револют става. 🙂

SOF-FRA за 4,14 евро с австрийците - обичам този форум! 😍

 

Дайте идеи за гръцки острови. 🙂

 

 

Родос гледам аз 4-11 юли , но дава връщане с прекачвания в Солун и после Атина 

Иначе е 9 евра общо.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , EmoKrastev каза:

И при мен не става, не знам защо, на последната стъпка вдига цената. И през VPN пробвах пак не става

Вдига цената заради вида карта . Ниските цени са валидни само за плащания с определени карти . 
 

Апп Jetcost .ат > Opodo или Edreams с Виза кредит 

Апп Jetcost .ат > Last Minute с Дайнърс

Връзка към коментар

Приложението Jetcost.de от снощи дава умопомрачителни цени на някои дестинации и авиокомпании - Ryan, Easy, Skyexpress за различни и дати дестинации - в някои случаи сваля по 50 евро, но за резервация за 3 души. Най-доброто попадение беше 2 евро за 3 души за Ханя за лятото, но вече го няма естествено.

Имаше няколко дестинации под 10 евро, по 10, 12, 16. Лондон с Изи също около 10 евро. Скай Експрес до Ханя за 11, но с дълго прекачване в Атина.

Връзка към коментар
Георги Матеев

Ползвах супер евтините Уиз полети до Рияд като отправна точка и преди малко си взех Рияд - Адис Абеба - Рияд за... 80 евро (2 еднопосочни билета със Saudi). До Индия, Пакистан, Непал и Бангладеш на някои дати излизат полети за по 20-30 евро. Има стотици опции за почти цяла Африка и Азия (и не само), трябва само малко повече фантазия и по-разчупено мислене.

 

П.С. Инвестицията в едногодишна саудитска виза вече се изплати 10-кратно 🙂

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 18 минути , stanislavpp каза:

Вдига цената заради вида карта . Ниските цени са валидни само за плащания с определени карти . 
 

Апп Jetcost .ат > Opodo или Edreams с Виза кредит 

Апп Jetcost .ат > Last Minute с Дайнърс

Благодаря! Кофти че нямам такава, само мастър кард и дайнърс

Връзка към коментар
преди 37 минути , bad kid каза:

Родос гледам аз 4-11 юли , но дава връщане с прекачвания в Солун и после Атина 

Иначе е 9 евра общо.

image.png.c78da52f884df9bf99f8f3c65c78079a.png

image.png.dcd797f3125877ad77734d71ad08d31a.png

Септември цените се охлаждат яко 🙂

Връщането е с крекачване, но е приемливо:

image.png.6c2fe485813f2215192c1477f5c5aa73.png

  • Браво 1
Връзка към коментар

Аз направих резервация през eDreams до Атина за 1Ε, обаче, когато се опитам да видя e-tickets на техния сайт с резервационния номер, който получих се случва грешка. Това означава ли че имам билет или всичко е някаква шмекерия? В апликацията пише че бордната карта ще я издадат 8 часа преди полета.

Връзка към коментар
преди 1 минута , jorocontrola каза:

image.png.c78da52f884df9bf99f8f3c65c78079a.png

image.png.dcd797f3125877ad77734d71ad08d31a.png

Септември цените се охлаждат яко 🙂

Да, сега ровя и ако може с едно прекачване с повече време, че нещо ме съмнява прекачване 45 минути как ще стане 

Връзка към коментар
преди 6 минути , bad kid каза:

Да, сега ровя и ако може с едно прекачване с повече време, че нещо ме съмнява прекачване 45 минути как ще стане 

image.png.6d9ff4b15b30f52d955e328e08e12c98.png за септември

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Партито май свърши 🍻 , бива ли така ? Аз съм доволен от покупките 😉.

 

Честито на всички закупили , сега да видим няколко дни  дали ще има анулации ,  джеткост ще платят ли сметката , или ще тръгнат по пътя на Ваяма .

Връзка към коментар
Георги Матеев

Кой взел - взел. Явно някой от поддръжката дойде в Jetcost/Edreams офиса в 09:00 CET, видя мазалото и рязко спря купона. Дано течът се е ограничил основно до нашия форум, че ако е изтекъл при поляци и прочие може и да последват масови анулации. До седмица-две ако няма отмяна ще се диша по-спокойно.

 

Връщаме се обратно към скромните отстъпки от по 70-80 евро 🙂

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.