Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 10 минути , Цвете каза:

Нощес купих два двупосочни с уиз, днес са канселирани.

Лоша новина , при масови анулации обаче винаги има индивидуални случаи на промъкнали се между капките билети …

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , stanislavpp каза:

Лоша новина , при масови анулации обаче винаги има индивидуални случаи на промъкнали се между капките билети …

Те си стояха на изчакване за потвърждение. Други 2 ги потвърдиха веднага с други АК.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 8 минути , Радослав каза:

И аз имам с Уиз 2 билета до Лисабон, купени 30 мин преди да приключи *промото.  Има ги на сайта на Уиз. Да видим как ще се развият нещата.

Каква беше цената 

Връзка към коментар
2 hours ago, Георги Матеев said:

Георги Матеев не е лягал тази нощ, купувайки полети на килограм и подреждайки планове за 1 година напред. Просто нямах време да пиша тук.

 

'Промоцията' лови много, много, много повече от LH / TK и Star Alliance. Понякога хваща даже еднопосочни полети при това комбинация от отделни компании (пример Air France + Bulgaria Air на 1 билет). Със сигурност лови Qatar Airways, Air India, Virgin Australia и много други.

 

Интересно, че този бъг не е изтекъл никъде още. Също така е интересно дали ще уважат резервациите, но мисля, че по-скоро да.

Само те пробвах. А иначе човек или не трябва да си ляга ,или да взима  отпуска заради такива дни.За миг се разсееш и вече приключило.

  • Харесвам 5
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Ние току що спасихме бебе чинка, което беше паднало от гнездото си. Искам да кажа, че си напомпахме кармата и всички билети ще си останат без канселации!

IMG_20230510_125628.jpg.55125848f1d8e26b1fe68048e4364286.jpg

  • Харесвам 16
  • Браво 6
  • Смея се 5
Връзка към коментар
Преди 1 час, Gentleman Basta каза:

Ние току що спасихме бебе чинка, което беше паднало от гнездото си. Искам да кажа, че си напомпахме кармата и всички билети ще си останат без канселации!

IMG_20230510_125628.jpg.55125848f1d8e26b1fe68048e4364286.jpg

Аз пък те лайкнах - искрено, но и користно т.е. надявам се чадъра на добрата карма да покрие и мен.:wink:

  • Харесвам 2
  • Смея се 8
Връзка към коментар
На 10.05.2023 г. в 12:58, ven62 каза:

Аз пък те лайкнах - искрено, но и користно т.е. надявам се чадъра на добрата карма да покрие и мен.:wink:

Много често добрата карма е да не получаваме това, което искаме. 🙂

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Замислям се 5
Връзка към коментар
преди 4 минути , The Doctor каза:

По-често добрата карма е да не получаваме това, което искаме. 🙂

Почвам да генерирам нереалистични искания.

Като начало, някой да знае тел. номер на Клаудия Шифер. На лични, моля.

:wink:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Впрочем, ако наистина никъде другаде по познатите сайтове, форуми и групи не се е появило инфо за тази грешка, тово означава, че сме свидетели на историческо събитие :smile3: - прецедент - може би за първи път сериозна грешка със  значителни намаления по множество близки и далечни дестинации, вкл. билети за Европа  с едноцифрена или даже "отрицателна" стойност (в €), бива открита и споделена първо и само в магеланци.ком !!! 
Ако не бъркам нещо - ето от това мнение на @Радослав тръгна купонът.    (е, някои го проспахме :dash1: , ама здраве да е :smile3:, на печелившите - ЧЕСТИТО!  ) 


Еми Браво! 
clapping-hands.gif

  • Харесвам 23
  • Браво 5
Връзка към коментар

Дано тази нощ мениджъра на Jetcost пак да проспи нещо подобно.Нищо не успях да купя,защото късно разбрах.За влакови билети на БДЖ дали има сайт за намаление,че картата ми изтече,а нова сигурно след месец ще имам възможност.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 12 минути , Фил каза:

Впрочем, ако наистина никъде другаде по познатите сайтове, форуми и групи не се е появило инфо за тази грешка, тово означава, че сме свидетели на историческо събитие :smile3: - прецедент - може би за първи път сериозна грешка със  значителни намаления по множество близки и далечни дестинации, вкл. билети за Европа  с едноцифрена или даже "отрицателна" стойност (в €), бива открита и споделена първо и само в магеланци.ком !!! 
Ако не бъркам нещо - ето от това мнение на @Радослав тръгна купонът.    (е, някои го проспахме :dash1: , ама здраве да е :smile3:, на печелившите - ЧЕСТИТО!  ) 


Еми Браво! 
clapping-hands.gif

 

По мое нескромно мнение @Фил е прав, макар че вчера не отдадох голямо значение на находката си. Обаче отстъпки от по 200 евро са топ оф дъ топ. не се е случвало май такова чудо досега.

  • Харесвам 8
  • Браво 5
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Радослав каза:

 

По мое нескромно мнение @Фил е прав, макар че вчера не отдадох голямо значение на находката си. Обаче отстъпки от по 200 евро са топ оф дъ топ. не се е случвало май такова чудо досега.

Да, толкова огромна отстъпка не сме виждали така масово. 

 

Преди 2-3 години имаше Черен петък, но тогава сваляше твърдо 15 евро на билет (или 20?) и тогава накупихме сумати билети безплатно, когато лоу костите още имаха такива ниски цени в Европа. 

 

Сега обаче сваляше безумно много на традиционните, на лоу костите не толкова много. Най-добри отстъпки видях, когато полетът е комбиниран между лоукост + традиционна компания, както и когато е изцяло на традиционна (отиване и връщане). 

 

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Дано всички билетчета ви се запазят и да си ги ползвате със здраве!

Аз проспах "промоцията", видях в последния момент, хванах цена и явно точно когато тръгнах да плащам всичко свърши.

Здраве да е, ще има и други.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 3 минути , Kamen каза:

От сутрешните резервации от Оподо и код са ми пратили за 25 евро. Ако на някой му трябва да пише. Резервации над 250е.

И на мен. Който иска да каже. Валидност до 25.05

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.