Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 39 минути , boogy83 каза:

Бритаснката версия на мобилното приложение jetcost ми смъкна около 100 лева на билет с катарците. Румънската и Унгарската версия също дадоха добри оферти.

С кои авиокомпании и за къде са офертите от румънската и унгарската версия на jetcost ?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, boogy83 каза:

Бритаснката версия на мобилното приложение jetcost ми смъкна около 100 лева на билет с катарците. Румънската и Унгарската версия също дадоха добри оферти.

С каква карта трябва да бъде плащането?

 

преди 30 минути , agenta каза:

С кои авиокомпании и за къде са офертите от румънската и унгарската версия на jetcost ?

Написано е - билети с Qatar Airways. 

Връзка към коментар
Преди 1 час, boogy83 каза:

Бритаснката версия на мобилното приложение jetcost ми смъкна около 100 лева на билет с катарците. Румънската и Унгарската версия също дадоха добри оферти.

 

преди 6 минути , chandni каза:

С каква карта трябва да бъде плащането?

 

Написано е - билети с Qatar Airways. 

Закупих току-що билети за България Еър през мобилната румънска версия с добри намаления с карта Виза Дебит, като сработи Револютска.

 

Схемата беше - jetcost.ro - ro.lastminute.com

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 6 минути , chandni каза:

С каква карта трябва да бъде плащането?

За катарските авиолинии става дума, за билети които не са на промоция и с месеци не падат надолу. За британската версия пише мастъркард но с тая на еволв стана, а на кърв ги оскъпи. 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , agenta каза:

 

Закупих току-що билети за България Еър през мобилната румънска версия с добри намаления с карта Виза Дебит, като сработи Револютска.

 

Схемата беше - jetcost.ro - ro.lastminute.com

И на Wizz сваля 15 евро без Дискаунт цени.

Screenshot 2023-05-10 at 21-27-52 WIZZ – Мечтайте повече. Живейте повече. Бъдете повече.png

Screenshot 2023-05-10 at 21-29-21 Zboruri ieftine de la Istanbul - Havalimanı către Londra - Comparare gratuită a zborurilor Jetcost.png

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

С мексиканската версия дава нелоши намаления - свалих 22 евро - от 64 на 42 за полет на Райън. Сега се боря за още 16 евро кешбек от lastminute.com, с което да сваля на далеч по-приемливите 26.

Не може да се сравнява със снощния рай, ама пак е нещо.

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към коментар

Какво значи ръчно потвърдени - свързваш се с посредника и искаш да потвърди билетите? Риска да ти отхвърлят резервацията така не е ли по-голям?

При мен всички билети излизат в сайтовете на авиокомпаниите, макар че в Револют плащанията са на изчакване. Но май винаги е така при пазаруване на билети от Opodo и Edreams. Едното пътуване с австрийците е след около месец и ми се ще да започна да резервирам настаняване. Колко още трябва да се изчака, за да е сигурно, че няма да анулират резервацията?

Връзка към коментар

Ръчно потвърждаване означава, когато имаш резервация ( шест символа): без все още издаден самолетен билет (eticket -13 цифри) , да се обадиш или направиш връзка през чата с проверка/искане дали вече имаш издаден билет. Резервацията не гарантира на 100% билет, както и издаден билет не гарантира , че няма да има анулация…

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 30 минути , iMari каза:

Какво значи ръчно потвърдени - свързваш се с посредника и искаш да потвърди билетите? Риска да ти отхвърлят резервацията така не е ли по-голям?

При мен всички билети излизат в сайтовете на авиокомпаниите, макар че в Револют плащанията са на изчакване. Но май винаги е така при пазаруване на билети от Opodo и Edreams. Едното пътуване с австрийците е след около месец и ми се ще да започна да резервирам настаняване. Колко още трябва да се изчака, за да е сигурно, че няма да анулират резервацията?

В случая имах предвид, че Оподо системата по някаква причина не е издала автоматично билетите и не е пратила финално потвърждение с етикет номер. Това се случва приблизително с 10% от резервациите и те остават със статус "processing" докато някой не ги обработи ръчно и не потвърди/издаде билетите. Обикновено не е нужно да се свързваш с посредника, те сами си вършат работата.

 

Пиша на посредника единствено, ако нямам издаден билет повече от 3 дни след плащане, но това са редки случаи.

 

Очевидно при ценови грешки от този тип комуникацията с посредника трябва да бъде сведена до нула за да не се привлича излишно внимание. Може би точно ръчкането през чата е причина за анулацията на билета на приятеля на Станислав.

 

Аз бих изчакал поне 10-ина дни преди да почна да резервирам хотели, но дори и тогава бих взел с безплатна до последно анулация.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 6 минути , Фил каза:

А къде го търсиш?  И полетите ти с коя АК са?

В мейлите с потвърждението от Оподо, както и в профила пак там има само код на резервацията от 6 букви. Така е и в сайта на Austrian airlines. Не виждам номер на билет.

Връзка към коментар
преди 8 минути , iMari каза:

В мейлите с потвърждението от Оподо, както и в профила пак там има само код на резервацията от 6 букви. Така е и в сайта на Austrian airlines. Не виждам номер на билет.

Аха, за Austrian не знам как е, но при LH и Air Serbia например, на сайтовете им, като си влезеш в резрвацията с PNR и име, си излиза и еTicket - номерът. (при LH е малко на забутано място, но го има) 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Георги Матеев

Току-що чрез австралийския Jetcost (с краен продавач au.trip.com) купих катарски билет за 353 австралийски долара (€216) при официална цена на сайта €385. Отстъпката е нетипично голяма, може би вчерашният купон се е преместил от Австрия в Австралия 🙂 Мятайте око и там.

 

Българско IP, десктоп версия на Jetcost, браузър Хром, плащане с всякакви карти без ограничение.

  • Харесвам 26
  • Браво 3
Връзка към коментар
1 hour ago, Георги Матеев said:

Току-що чрез австралийския Jetcost (с краен продавач au.trip.com) купих катарски билет за 353 австралийски долара (€216) при официална цена на сайта €385. Отстъпката е нетипично голяма, може би вчерашният купон се е преместил от Австрия в Австралия 🙂 Мятайте око и там.

 

Българско IP, десктоп версия на Jetcost, браузър Хром, плащане с всякакви карти без ограничение.

Мисля ,че си готов тая вечер да поемеш нощната смяна.

  • Смея се 5
Връзка към коментар
На 27.04.2023 г. в 23:39, boogy83 каза:

Засърбя ме нещо на заплата и реших да взема едно билетче до Малта.

 

jetcost.no + Diners -> смъкна 20евро билет на Ryanair (от 64 на 43 евро)

първо на сайта ми направи най-добрата отстъпка, но докато сравнявах с другите опции се качи цената и след това минах през приложението на телефона на норвежки и ми я даде същата отстъпка.

С какво Ip? И на мен ми дава най-добра цена, но не минават Diners и това е, две различни карти пробвам.

Връзка към коментар
преди 13 минути , Kamen каза:

С какво Ip? И на мен ми дава най-добра цена, но не минават Diners и това е, две различни карти пробвам.

Еми това беше отдавна, но ИП-то е българско. Пробвай с австрийския, румънския и бритаснкия jetcost, тия дни и те дават някакви отстъпки.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 14 минути , boogy83 каза:

Еми това беше отдавна, но ИП-то е българско. Пробвай с австрийския, румънския и бритаснкия jetcost, тия дни и те дават някакви отстъпки.

С румънския си взех Прага -Варна с Wizz за 15 евро при цена 30 без Дискаунт  клуб. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
На 12.05.2023 г. в 14:52, era123 каза:

Току що

DK.jetcost 

Свали wizzair от 335лв на 265 лв за 2 билета. 

Плащане с МК кредит. 

Преди време в тази тема се обявяваха ако не точните дати, поне дестинациите и периода, за да има полза обща.

Нека сме по-креативни днес и утре, за да я има темата , а нея я има заради споделянето в годините назад не заради потребяващите, а заради създаващите/споделящите !

 

Иначе, ... похвалите са в друга тема!

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • kadmira
    • adreno
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.