Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Някой да е получавал такава грешка, когато се опита да закупи билет през jetcost.fr -> bravofly с Маестро Дебит?

 

постоянно получавам тази грешка ,а също и при плащане с Maestro през румбо .Ентопей трябва да минат 90 дни...

общо взето се отказах да пробвам да платя с мастер дебит и маестро . 

Връзка към коментар

постоянно получавам тази грешка ,а също и при плащане с Maestro през румбо .Ентопей трябва да минат 90 дни...

общо взето се отказах да пробвам да платя с мастер дебит и маестро . 

Предполагам е временно, понеже ръчках тия сайтове много през последните 2-3 дни

Връзка към коментар

Дъщеря ми си купи еднопосочен билет преди месец от rumbo.es Мюнхен-Букурещ за 147евро.Преди седмица я питам кога каца,за да си направя моя план и се оказа,че почти веднага е получила канцелация на билета и точно такова съобщение,че е имало проблем с плащането,поради тяхната система или кредитната и карта.Купи си същия билет от trip.bg за 236евро.

Връзка към коментар

1.68е за три еднопосочни на ирландците (нормална цена 19е) на edreams.es с diners. Само след няколко часа diners го затвориха и почнаха да предлагат с еdreams master card. Но на по-високи цени. За обратен полет- diners-са го отказа каза сори след 90 дни. Покупката я направих от таблет с браузър на Самсунг с другите браузъри по същото време даваше по-високи цени!!!???.

 

 

Ръководството да прецени дали не е добре текущата информация да бъде в шапката на темата и да се актуализира по-бързо и най-важното лесно да се намира щото ситуацията става много динамична....

Редактирано от Yto
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Един нов сайт. През liligo.it се отбелязва отметката за lastminute и дава 20 евро отстъпка за двупосочен с Виза Ентропей. На някои полети може и повече да даде.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Здравейте! В момента се опитвам да купя едни билети от bugetair.pt,но отново ми дава онази такса от 21 евро.Четох,че ако го отворя сайта с испанско ip ще се премахне,но въпросът е ,че не знам как да включа това ип.Моля, помогнете :)

Връзка към коментар

Здравейте! В момента се опитвам да купя едни билети от bugetair.pt,но отново ми дава онази такса от 21 евро.Четох,че ако го отворя сайта с испанско ip ще се премахне,но въпросът е ,че не знам как да включа това ип.Моля, помогнете :)

за начините които се сещам на прима виста щя трябва да ползваш впн. но за да ти е сигурна работата ще се наложи да използваш платена версия .Има доста информация за впн -ите из нета .

Друго което се сещам е приложение към хром Zen Mate но безплатната версия включва само Румъния ,щатите ,хонконг и Германия (не ти върши работа) .

ще следя и аз с интерес отговора на въпроса ти :) особено ако има безплатен безопасен варинат за испанско IP 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Разните добавки за браузери в най-добрия случай препращат към безплатни прокси сървъри, а на никой никога не бих препоръчал да въвежда данни от кредитна/дебитна карта през безплатно прокси. Дори и на ВПН-ите не им е чиста съвсем работата, а тези които са стабилни и сериозни струват пари, които може да елиминират спестяването. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Както бях писал, проксито трябва да се ползва само за получаване на адрес за плащане, който да се копира и ползва в "нормален" прозорец.

В момента не намирам работещо уеб прокси, което да поддържа бъджетеър, единствените варианти са да се добави ръчно адрес на публичен прокси сървър в настройките на браузера. Такива може да се намерят с търсене на "spanish proxy" и са във формат Ип.ад.ре.ес:порт

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

https://www.safervpn.com/vpn-free-trial  24 часа  free trial

https://www.cactusvpn.com/free-vpn/  24 часа (няма Испания)

http://www.ibvpn.com/  6 часа

http://www.privatewifi.com/  10 дни

...

Редактирано от Константин
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз съм ползвал за смяна на IP, VPN с платената програмат HMA Pro, работи перфектно, бързо и нямам липси по картите.

Плащал съм за месец и със сигурност се избиват парите в пъти, дори с 1 билет само.


Пробвал съм доста безплатни, но се отказах, понеже са супер бавни и реално нищо не мога да направя с тях.

Връзка към коментар

Исках да ходя на Октобер фест, но през jetcost  ми показва цена около 130 Е, вкл. и през lastminute 
Цената 130 Е ( c Duners Club), показана  в jetcost е със 16 Е по-ниска от тази, показана на сайта на превозвача.

Всчичко, което е над 100 Е ми се вижда високо...може и в мен да е проблема, ама:

Отворих си нова сесия към lastminute.de и купих съшия билет ( от-до, дата, час) за 71,86 Е, за Visa Credit няма допълнителни такси, за всички останали таксата е символична : + 1.41 Е. 

Същото направих и за обратния си полет.
Характерното е , че специално lastminute.de не показа полетите които резервирах, когато търсех двупосочен билет.
Но ги показа когато търсех еднопосочни.
Пиша нарочно в тази тема, понеже се чете - имайте го в предвид,
Накратко : ще ходя на ОФ :)

Редактирано от bat.galin
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Здравейте :) намерих билети за Рим за 7.99 през eDreams но на финала при опцията за избор на карта с която ще платя има mastercard eDreams и mastercard Debit като при първата няма допълнителна такса. Въпроса ми е първата някаква по  специална карта ли би трябвало да е??? защото като избера нея а си въведа данните на моята не ми дава някаква грешка и цената продължава да си стои 15.98 за два билета?? имали някаква вероятност в  последствие да си изтеглят и 30 евро такса??? :blush:  :blush:

Връзка към коментар

Може като натиснете бутона за плащане,тогава да даде грешка.По-добре не опитвайте.

 

Здравейте :) намерих билети за Рим за 7.99 през eDreams но на финала при опцията за избор на карта с която ще платя има mastercard eDreams и mastercard Debit като при първата няма допълнителна такса. Въпроса ми е първата някаква по  специална карта ли би трябвало да е??? защото като избера нея а си въведа данните на моята не ми дава някаква грешка и цената продължава да си стои 15.98 за два билета?? имали някаква вероятност в  последствие да си изтеглят и 30 евро такса??? :blush:  :blush:

Редактирано от slavi169
Връзка към коментар

budgetair.es дава лека отстъпка с Маестро, а.pt и .it си искат таксата, даже с прокси.

Нещо интересно с Дайнърс да има ?

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.