Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

румънския jetcost (app), продължава да прави добри оферти....40-50% намаления.

Към момента съм купил билети за Japan Airways с Visa Credit (този го намали и през унгарската версия) и Senegal AIR с Visa Debit (Revolut). Намаля повече, когато се търси еднопосочен билет през българско ИП

  • Харесвам 17
Връзка към коментар
преди 9 часа, boogy83 каза:

румънския jetcost (app), продължава да прави добри оферти....40-50% намаления.

Към момента съм купил билети за Japan Airways с Visa Credit (този го намали и през унгарската версия) и Senegal AIR с Visa Debit (Revolut). Намаля повече, когато се търси еднопосочен билет през българско ИП

На мен хич не ми сваля от полети на Раян и Уиз, без значение дали еднопосочни или двупосочни. Традиционните компании са включени, доколкото разбирам? 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 24 минути , Loverboy каза:

На мен хич не ми сваля от полети на Раян и Уиз, без значение дали еднопосочни или двупосочни. Традиционните компании са включени, доколкото разбирам? 

Сваля ги с около 50 лв, ако билетите са около 200лв еднопосочно, ако са под 100 лв почти нищо не се намалява 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

През сайта им (не през аппа) с разширение ie, ro, вчера ми сваляше двупосочни от 471лв на сайта на бгер-това е и кажи речи минимума им  на 144 евро или около 200лв. Ставаше и за еднопосочни като свалянето беше 50% или по около 100лв. Имаше няколко идентични като цени дати, 14,15,15 декември и връщане 14-15 януари.

Обаче за лоу кост не видях да сваля.

 

 

DC68FA0C-B0F3-4D66-B092-1BF04A8B95DD.jpeg

3D24EDE0-163E-4493-B717-0041843357A6.jpeg

462A2433-3DEA-4CDF-8B49-34470441048D.jpeg

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

jetcost.au - bravofly - около 50% намаление на Ryanair билети (гледани Sofia-Corfu 15-18.09.2023),

най-добра цена еднопосочно за 1 човек - от 35,99 евро на официалния сайт на 29$ (17.74 евро).

Българско IP, десктоп версия, Google Chrome, плащане с Diners.

За съжаление нямам Diners и не съм стигала до плащане.

 

Някъде по-съществено намаление на билети на Раян и плащане с Visa (кредитна, дебитна) или Mastercard (дебитна) да сте открили?

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 56 минути , ESK каза:

Някъде по-съществено намаление на билети на Раян и плащане с Visa (кредитна, дебитна) или Mastercard (дебитна) да сте открили?

momondo.dk намаля предимно по-евтините билети на Раян, като София-Варна при цена 19 евро ми го намали на 11 евро плащане с виза дебит при мен излезна цената по схемата momondo.dk->travellink.dk, но не винаги е този посредник

 

По схемата на @Alexander през jetcost.ro София-Бургас от 180лв ми го намали на 142лв за двупосочен.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 2 часа, Ivko каза:

momondo.dk намаля предимно по-евтините билети на Раян, като София-Варна при цена 19 евро ми го намали на 11 евро плащане с виза дебит при мен излезна цената по схемата momondo.dk->travellink.dk, но не винаги е този посредник

 

По схемата на @Alexander през jetcost.ro София-Бургас от 180лв ми го намали на 142лв за двупосочен.

И аз по тази схема на jetcost.ro преди три дена отново София-Бургас от 180лв ми го намали на 142лв, но при мен бяха еднопосочни. Явно схемата продължава. 🙂 

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Мексиканският Jetcost току-що ми продаде Bulgaria Air билет за €43 (при официална цена на сайта €112). А австралийският даде €39 дискаунт на 76-евров Ryanair билет.

 

В момента партито е основно в Мексико, Австралия, Румъния и понякога Австрия. Интересно е, че мобилната версия (а не апп-а) ми вади най-добри цени.

 

Доста досадно е за всеки полет да се превъртат 15-ина Jetcost версии, всяка от които по 3 пъти (ап, мобилна версия, обикновен браузър), но при такива отстъпки ровенето си струва.

 

Плащането е с Diners (Австралия и Австрия), Mastercard Credit (Мексико) или Visa Debit (Румъния).

  • Харесвам 28
  • Шок 1
  • Благодаря 2
Връзка към коментар
преди 19 минути , Георги Матеев каза:

Мексиканският Jetcost току-що ми продаде Bulgaria Air билет за €43 (при официална цена на сайта €112). А австралийският даде €39 дискаунт на 76-евров Ryanair билет.

 

В момента партито е основно в Мексико, Австралия, Румъния и понякога Австрия. Интересно е, че мобилната версия (а не апп-а) ми вади най-добри цени.

 

Доста досадно е за всеки полет да се превъртат 15-ина Jetcost версии, всяка от които по 3 пъти (ап, мобилна версия, обикновен браузър), но при такива отстъпки ровенето си струва.

А плащането с каква карта е? 

Редакция: Съжалявам. Видях, че пише.

Връзка към коментар

Мексиканския Jetcost-lastminute намали билетите на Ryanair за Chania с по 10 евро на човек на посока и ми спести 100-на лева. Не можах да платя с Мастеркарда на Evolve и ползвах кредитната на Wizz.

Връзка към коментар
Георги Матеев

Приятели, ровете малко повечко и не се задоволявайте с дребни намаленийца от по 8-10 евро на билет.

 

В Австралия продължава да е горещо. Току-що чрез австралийския Jetcost -> bravofly.com.au взех този билет:

 

27775655_2023-05-24(1).png.405542787a8a304d270ee9bda2bb889e.png

 

За само 37.45 австралийски долара (€23) - или точно наполовина от официалната цена, с €23 намаление. Плащане с Дайнърс.

2065219604_2023-05-24(3).png.e50b16ccb80d91fd92ee45f4970b82aa.png

  • Харесвам 23
  • Благодаря 1
  • Браво 5
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 1 час, Георги Матеев каза:

Приятели, ровете малко повечко и не се задоволявайте с дребни намаленийца от по 8-10 евро на билет.

 

В Австралия продължава да е горещо. Току-що чрез австралийския Jetcost -> bravofly.com.au взех този билет:

 

27775655_2023-05-24(1).png.405542787a8a304d270ee9bda2bb889e.png

 

За само 37.45 австралийски долара (€23) - или точно наполовина от официалната цена, с €23 намаление. Плащане с Дайнърс.

2065219604_2023-05-24(3).png.e50b16ccb80d91fd92ee45f4970b82aa.png

Точно по-тази схема, вчера купих отиване и връщане (купени като еднопосочни) до Прага, намалението точно 50% на отсечка.

 

Един съвет, за билети на които официалната цена е доста ниска, проверявайте и Opodo, понякога изкарва доста добри цени. Преди седмица и нещо, купен вътрешен полет в Полша, за 2 паунда.

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 29 минути , era123 каза:

Diner's  е толкова екзотична карта, че даже няма смисъл да се коментират цени, добити с нея. 

Но иначе, да ровене си трябва. 

Екзотична🙂?  Почти всички редовни потребители на този форум имат Дайнерс поне от няколко години, достъпна е за всеки.

  • Харесвам 17
Връзка към коментар
преди 23 минути , Мирослав Василев каза:

 

Един съвет, за билети на които официалната цена е доста ниска, проверявайте и Opodo, понякога изкарва доста добри цени. Преди седмица и нещо, купен вътрешен полет в Полша, за 2 паунда.

На Раян или на LOT?

преди 29 минути , era123 каза:

Diner's  е толкова екзотична карта, че даже няма смисъл да се коментират цени, добити с нея. 

Но иначе, да ровене си трябва. 

Май си един от малкото във форума, който още не си е извадил такава карта. 🙂

Имаме няколко теми посветени на нея, поразрови и тях. У нас ПИБ ги издават.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
В момента, Мирослав Василев каза:

Раян:) Твърде хубаво ще е за LOT:))

По едно време LOT вадеха цени по 20 евро за вътрешни в Полша. Скоро се опитах да открия такива цени за лятото, но не успях. Затова и попитах, с надеждата ти да си открил нещо. 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 часа, Георги Матеев каза:

Приятели, ровете малко повечко и не се задоволявайте с дребни намаленийца от по 8-10 евро на билет.

 

В Австралия продължава да е горещо. Току-що чрез австралийския Jetcost -> bravofly.com.au взех този билет:

 

27775655_2023-05-24(1).png.405542787a8a304d270ee9bda2bb889e.png

 

За само 37.45 австралийски долара (€23) - или точно наполовина от официалната цена, с €23 намаление. Плащане с Дайнърс.

2065219604_2023-05-24(3).png.e50b16ccb80d91fd92ee45f4970b82aa.png

Повече от веднъж ли минава дайнърс? Че ако минава, може да купя някои вътрешни полети в Индия, доста доволна отстъпка ми прави: 

image.png.53c971c430446ee27ca6743ea89d8457.png

 

 

През IndiGo е двойно повече за същия полет: 

 

 

image.png.966cb61ebc73f41230782eb5579c1515.png

 

 

И по веднъж да минат картите, пак си е далавера, благодаря!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Георги Матеев

@iMari миналата седмица си взех за края на август вътрешен полет Варшава-Ржешов с LOT, пак от тези симпатични австралийци 🙂 Не помня колко точно беше официалната цена в онзи момент, но сега гледам в потвърждението, че съм платил на Bravofly едва 27 AUD (€16).

 

@Lindt напоследък няма ограничение за броя покупки с Diners, аз си ползвам картата многократно без проблем. А специално за вътрешни полети в Индия обърни внимание също на британската Jetcost версия, включително виж и в апп-а, веднъж някак се излъга и ми продаде билети с 70% отстъпка.

 

@Taliana просто превърти всичките версии на Jetcost (в твоя случай наблегни на Мексико /плащане с mastercard credit/ и Румъния /плащане с visa debit/) и купи откъдето ти излезне цена с най-голяма отстъпка. Дефакто е все тая кой е краен продавач. Lastminute е от същата група с Bravofly и реално е едно и също. И да, понякога зависи от дестинацията, но няма точна формула.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 3
Връзка към коментар
преди 6 часа, iMari каза:

По едно време LOT вадеха цени по 20 евро за вътрешни в Полша. Скоро се опитах да открия такива цени за лятото, но не успях. Затова и попитах, с надеждата ти да си открил нещо. 🙂

 

преди 2 часа, Георги Матеев каза:

@iMari миналата седмица си взех за края на август вътрешен полет Варшава-Ржешов с LOT, пак от тези симпатични австралийци 🙂 Не помня колко точно беше официалната цена в онзи момент, но сега гледам в потвърждението, че съм платил на Bravofly едва 27 AUD (€16).


Не знаех, @iMari че търсиш - миналата седмица до 22.05 имаше голямо промо на ЛОТ за еднопосочни билети за цяла Европа за 26€ - LHR, CDG и тн, вътрешните полети бяха на същата цена .

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

През .com.mx версията смъкна на 50% wizz полети от Тел Авив. Aвстралийската версия даде дискаунт за ryan на отиване. Искаше ми се да пробвам и El Al, но не ме устройваха часовете. За тях от 160 на сайта им, .mx смъкна до 100. 

AA5E9F90-6DED-40A0-B5EC-B08FA614DB0B_1_201_a.jpeg.0fbe056f23880fcfeb645814974d748c.jpegFA141481-3983-4AE0-A35A-1C08ABBF3401_1_201_a.jpeg.8dff4d859f23713b14073b4bf10971fe.jpeg

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 2 часа, iMari каза:

Само напомням, че след седмица трябва да стартират prime days (30.05) в edreams и opodo. И от там може да изскочат добри отстъпки. 🙂

 

Ох стига схеми, искам да се наспя! :shok:

  • Смея се 20
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • adreno
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.