Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Егати, аз ли нещо бъркам, ама нищо никъде не ми намалява. Даже сега гледам през колумбийския jetcost ми излиза една идея по-скъпо от официалния сайт на Раян. Нещо не ми се получава тази работа 🙂 

 

22-29.08 София - Родос с Раян, двупосочен, официален сайт 78.11 Е, през jetcost  пробвах няколко версии, цената е същата. Намалява ми само през trip, френската версия до 66 Е. 

Връзка към коментар
преди 8 минути , Eva eva каза:

Егати, аз ли нещо бъркам, ама нищо никъде не ми намалява. Даже сега гледам през колумбийския jetcost ми излиза една идея по-скъпо от официалния сайт на Раян. Нещо не ми се получава тази работа 🙂 

 

22-29.08 София - Родос с Раян, двупосочен, официален сайт 78.11 Е, през jetcost  пробвах няколко версии, цената е същата. Намалява ми само през trip, френската версия до 66 Е. 

През Edreams американски поотделно излизат 58 евро.

2023_06_06_18.42.50.jpg

2023_06_06_18.43.12.jpg

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , Eva eva каза:

Егати, аз ли нещо бъркам, ама нищо никъде не ми намалява. Даже сега гледам през колумбийския jetcost ми излиза една идея по-скъпо от официалния сайт на Раян. Нещо не ми се получава тази работа 🙂 

 

22-29.08 София - Родос с Раян, двупосочен, официален сайт 78.11 Е, през jetcost  пробвах няколко версии, цената е същата. Намалява ми само през trip, френската версия до 66 Е. 

През австралийския Jetcost.com.au -> Bravofly ако се купят еднопосочно за един пътник отиването е AUD 18, а връщането AUD 44, или общо около EUR 39.

  • Харесвам 9
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Eva eva каза:

Егати, аз ли нещо бъркам, ама нищо никъде не ми намалява. Даже сега гледам през колумбийския jetcost ми излиза една идея по-скъпо от официалния сайт на Раян. Нещо не ми се получава тази работа 🙂 

 

22-29.08 София - Родос с Раян, двупосочен, официален сайт 78.11 Е, през jetcost  пробвах няколко версии, цената е същата. Намалява ми само през trip, френската версия до 66 Е. 

Ти бъркаш. Не се сещам за съществена разлика при двупосочни билети, само при еднопосочни.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 час, Zaro каза:

Ти бъркаш. Не се сещам за съществена разлика при двупосочни билети, само при еднопосочни.

Да, не съобразих да търся еднопосочни билети. 

 

@dimitrov6 и @IvanNavi, благодаря много за навременното включване. Купих билети успешно, през австралийския Jetcost.com.au -> Bravofly, крайна цена 39 Е на човече 🙂  Точно 50 % по-ниска цена от официалния сайт на Раян. 

 

Аз....да не съм нахална, но ако изкочи подобна схемичка до Катманду с Fly Dubai, пишете 🙂 

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към коментар

Моля да ползвате тази тема само за споделяне на оферти, които вече сте намерили, както е написано в червеното съобщение в начяалото на всяка страница.

Въпроси и коментари тук: 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 5 часа, Stryper каза:

Липсва поста ми, че взех 2 еднопосочни билета на Ryanair през jetcost.de с Diners с 40 евро отстъпка.

В другата тема е.

Не може да се делят постове, така че отива в една от двете

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

jetcost.com.au > bravofly.com.au намали билети на serbia airlines, София - Белград еднопосочно, почти наполовина. От 38.39  Евро на 36 АUD (към 22.5 Е), Смъкна дори повече (скрийншот), но не мина транзакцията и трябваше да изчакам няколко дни отново да се върне нормална цена с намаление на сайта. Може да се комбинира и с еднодневно ходене до Подгорица. Цената отново е 36 AUD в посока. Kъм 7 полет от БЕГ с връщане късно вечерта 22.  
 EAFA581A-BD33-4C4A-8C04-A069706380AF.jpeg.41d09cd73acfc4fe0b1294eb10d5d16b.jpeg81DB3F2E-7F34-4D49-BCB2-D133DAC0EA97.jpeg.d586c00c5a62fae28629c9de44f54183.jpeg

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

София - Мале - София през Истанбул на сайта на превозваче е 609 EUR (13-20 декември 2023 и разни други дати на https://magelanci.com/forums/topic/3999-turkish-airlines-периодични-промоции/page/41/?tab=comments#comment-600009 )

Австрийският jetcost - lastminute показва 567 EUR 

jetcost.at_SOF-MLE-SOF_13-20Dec2023_567EUR.png

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

На два пъти купени по 2 билета на Wizz съответно BOJ-WAW (07/10/2023) и WAW-BOJ (10/10/2023) през jetcost.dk ==> www.travelstart.dk ==> отстъпка €14. Плащане с възможно най-популярната карта Visa Debit. Няма ограничение на броя на покупките.

За притежателите на Diners, големите отстъпки са през Jetcost.com.au ==> Bravofly ==> Diners с отстъпка по €20 на човек.

Също добри отстъпки дава на jetcost.cl ==> lastminute.com ==> но плащането е с апокрифната карта Mastercard Viabuy.

 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 7 минути , vorbis каза:

На два пъти купени по 2 билета на Wizz съответно BOJ-WAW (07/10/2023) и WAW-BOJ (10/10/2023) през jetcost.dk ==> www.travelstart.dk ==> отстъпка €14. Плащане с възможно най-популярната карта Visa Debit. Няма ограничение на броя на покупките.

За притежателите на Diners, големите отстъпки са през Jetcost.com.au ==> Bravofly ==> Diners с отстъпка по €20 на човек.

Също добри отстъпки дава на jetcost.cl ==> lastminute.com ==> но плащането е с апокрифната карта Mastercard Viabuy.

 

С дайнърс през Jetcost.com.au само веднъж успях да купя билет, следващия път отказа. Пробвах през друг браузър, но пак не мина плащането.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , vorbis каза:

На два пъти купени по 2 билета на Wizz съответно BOJ-WAW (07/10/2023) и WAW-BOJ (10/10/2023) през jetcost.dk ==> www.travelstart.dk ==> отстъпка €14. Плащане с възможно най-популярната карта Visa Debit. Няма ограничение на броя на покупките.

 

От колко на колко свали и предполагам на полет, т.е.бщо 56 евро ли. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , The Doctor каза:

От колко на колко свали и предполагам на полет, т.е.бщо 56 евро ли. 

за двама пътници свалих единия полет от 88 на 74€ , а другият от 48 на 34€.

Скромно, но от сърце. Схемата е подходяща, за хора, които нямат WDC.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 7 минути , vorbis каза:

за двама пътници свалих единия полет от 88 на 74€ , а другият от 48 на 34€.

Скромно, но от сърце. Схемата е подходяща, за хора, които нямат WDC.

През апа или уебсайтът?

Връзка към коментар
Георги Матеев

Максималната отстъпка за Уиз полети през jetcost.com.au е точно 50% надолу. Невинаги показва тази цена веднага, рефрешвайте страницата докато постигнете -50%. Не забелязвам IP-то да има значение, но като че ли през браузера дава по-добри резултати.

 

Често за Уиз полети позволява само 1 покупка. Ограничението обаче изглежда не е в Дайнърс картата, а в използвания имейл. 4 пъти сменях имейла (и другите данни за всеки случай) и така вчера купих 4 отделни билета с една и съща карта, всичките точно наполовина от оригиналната цена. Спестих над 500 лв. (билетите бяха скъпи като цяло).

  • Харесвам 11
Връзка към коментар
преди 6 минути , Георги Матеев каза:

Максималната отстъпка за Уиз полети през jetcost.com.au е точно 50% надолу. Невинаги показва тази цена веднага, рефрешвайте страницата докато постигнете -50%. Не забелязвам IP-то да има значение, но като че ли през броузера има по-добри резултати.

 

Често за Уиз полети позволява само 1 покупка. Ограничението обаче изглежда не е в Дайнърс картата, а в използвания имейл. 4 пъти сменях имейла (и другите данни за всеки случай) и така вчера купих 4 отделни билета с една и съща карта, всичките точно наполовина от оригиналната цена. Спестих над 500 лв. (билетите бяха скъпи като цяло).

Определено Дайнърсът се избива за хората, които го притежават. Като добавим и салоните, работата става 6 точки. Само това със скъпите билети малко разваля картинката, но и ти си човек. На всеки се случва да направи грешна стъпка в живота :biggrin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар

За хората без Дайнърс - най-добра цена ми даде унгарския jetcost -> lastminute.com за билети на Ryan София-Загреб, Загреб-София, купени за 53лв при цена в сайта 90лв (40% отстъпка). Приложението дава една идея по-ниска цена, но понякога излиза грешка по време на резервацията. Ако не става, пробвайте през браузър. Плащане с всякаква карта, Visa credit сваля още около 1лв на билет.

  • Харесвам 15
Връзка към коментар
Мирослав Василев

Покупките от вчера и днес, два билета през jetcost.ie - lastminute на Etihad, за 70 лева вместо 140:) Когато полета на Етихад е по-евтин от този на Уиз 😃

 

Отново през jetcost.ie - lastminute два билета на LOT с точно 50% намаление:)

 

И два билета през jetcost.de - lastminute на Раян с 45% намаление. Всичките покупки с една и съща Дайнърс карта:)

  • Харесвам 13
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 42 минути , Мирослав Василев каза:

Покупките от вчера и днес, два билета през jetcost.ie - lastminute на Etihad, за 70 лева вместо 140:) Когато полета на Етихад е по-евтин от този на Уиз 😃

 

Отново през jetcost.ie - lastminute два билета на LOT с точно 50% намаление:)

 

И два билета през jetcost.de - lastminute на Раян с 45% намаление. Всичките покупки с една и съща Дайнърс карта:)

Къде летиш с етихад за 70 лв, ко не е тайна? 

Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 22 минути , Jorro каза:

Къде летиш с етихад за 70 лв, ко не е тайна? 

Абу Даби - Мускат и обратно през Ноември. 

 

Отиването е около 50 лв, връщането е около 35 лв на човек.

 

Има също Кувейт - Абу Даби, официална цена от 40 лв.

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към коментар

С австралийците взех три пъти по един билет с Раян, свали  от 60 евро  на 30 евро за всеки или точно 50% намаление.

За два от трите искаше след това  проверка и по 60 цента.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Мирослав Василев

Любимците от jetcost.com.au -> bravofly.com.au, направиха огромно намаление (може би, също е и някаква грешка при задаването на валута) на полет на Royal Jordanian.

 

Официалната цена е 1095 AED или почти 540 лв, а го взех за 73 AUD = 88 лв.

 

Screenshot_20230620-200828_Chrome.jpg.a72e9193b4e6f3ebfd10245c79c75fac.jpg

 

Screenshot_20230620-201024_Chrome.jpg.b479d1407d3da9437092a12a02da00c7.jpg

  • Харесвам 22
  • Браво 16
Връзка към коментар

Jetcost.com.au с полет купен днес за утре (по неприятен повод и съответно мегаспешен)  Амстердам-София през Варшава - 198 евро срещу 306 на сайта им. Намали и БГ еър наобратно след няколко дни от 147 на 98 евро. Плащане с една и съща Diners, но с два различни мейла и телефона

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.