Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 4 часа, A.D.A каза:

За кратка разходка в Бари на 28 - 29.09.2023 г. ( четвъртък и петък), през френската версия на приложението на trip.com двупосочен за 15 евро.

През Уиз с WDC е 40 лв., без - 58 лв.

 

Същите през Edreams американски излизат 11 евро. 

2023_07_05_04.00.09.jpg

2023_07_05_04.00.31.jpg

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
Георги Матеев

Любимите ни австралийци jetcost.com.au в момента изкарват чудесни цени конкретно за Vueling полети. Току-що взех 80 евров билет BCN-AGP за 33 евро (53.79 AUD), т.е. с около 60% намаление от официалната цена.

 

При такива отстъпки ми е трудно да се сърдя дълго на Дайнърс за отрязания кешбек.

  • Харесвам 21
Връзка към коментар

Пак австралийците смъкват чудесно и вътрешни полети. Благодаря на @Георги Матеев за подсказката с няколкото отворени предварително прозореца на бравофлай - взех 2 билета  по 63 лв всеки, а на сайта на бг еър единият беше 120, а следващият - 160. Десктоп, инкогнито, бг ip

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 4.07.2023 г. в 23:36, A.D.A каза:

За кратка разходка в Бари на 28 - 29.09.2023 г. ( четвъртък и петък), през френската версия на приложението на trip.com двупосочен за 15 евро.

През Уиз с WDC е 40 лв., без - 58 лв.

Взех си с Раян за октомври(понеделник и вторник) през Edreams.net за 14,8 евро. Март ходих там за 38 лв,а май за 51 лв.

Screenshot 2023-07-14 at 17-23-33 (0 непрочетени) - АБВ поща.png

Screenshot 2023-07-14 at 17-23-49 (0 непрочетени) - АБВ поща.png

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

 Току що взех през френския Trip.com  билет на Раян за Задар и обратно до София. Намалението от официалния сайт на АК е съответно 63 евро vice versa  смъкнах ги на 47 евро. Датите са отиване 10 август,връщане 13-ти.

Ако има мераклии може да се комбинираме.

P.s  Приемам всякаква информация за тридневен Загреб,🤗

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 13 часа, valpet каза:

 Току що взех през френския Trip.com  билет на Раян за Задар и обратно до София. Намалението от официалния сайт на АК е съответно 63 евро vice versa  смъкнах ги на 47 евро. Датите са отиване 10 август,връщане 13-ти.

Ако има мераклии може да се комбинираме.

P.s  Приемам всякаква информация за тридневен Загреб,🤗

През Edreams. Net същите поотделно излизат 45 евро. 

2023_07_20_07.18.19.jpg

2023_07_20_07.18.52.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
7 hours ago, dorida said:

продължава ли схемата jetcost.com.au -> bravofly.com.au ?

Вчера ми излизаше тази схема, днес обаче изобщо не излиза bravofly и съответно цената не е добра

Хващаш и пробваш държава по държава  , това е само една от схемите.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Добро утро. Преди малко през мобилната версия на jetcost.com.uy (Уругвай) - lastminute.com купих последователно 6 билета Бургас-Варшава на цена 93 лв всеки срещу 93 Е в сайта на Райън. Проверих всички познати варианти - през приложението, на десктоп и мобилна версия, само тук даде такава цена. При повторно търсене цената се покачи, но в последствие след малко изчакване отново се появи и се задържа за 6те последователни билета. Плащането е с Mastercard Credit.

  • Харесвам 24
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, mentina каза:

Добро утро. Преди малко през мобилната версия на jetcost.com.uy (Уругвай) - lastminute.com купих последователно 6 билета Бургас-Варшава на цена 93 лв всеки срещу 93 Е в сайта на Райън. Проверих всички познати варианти - през приложението, на десктоп и мобилна версия, само тук даде такава цена. При повторно търсене цената се покачи, но в последствие след малко изчакване отново се появи и се задържа за 6те последователни билета. Плащането е с Mastercard Credit.

Имате ли издадени билети? Много добра оферта, но при мен мина плащането и след 10-15 мин. дойде писмо, че не могат да потвърдат резервацията и са възстановили сумата, и така за 2 резервации. :( Нещо по-специфично да има? При мен лицето за контакт и името на картата бяха на различни лица, възможно ли е да е това?

Връзка към коментар
преди 3 часа, ESK каза:

Имате ли издадени билети? Много добра оферта, но при мен мина плащането и след 10-15 мин. дойде писмо, че не могат да потвърдат резервацията и са възстановили сумата, и така за 2 резервации. 😞 Нещо по-специфично да има? При мен лицето за контакт и името на картата бяха на различни лица, възможно ли е да е това?

Здравейте, имам издадени билети. Виждам всяка една резервация в сайта на Райън. Всички резервации са с различни имейли и телефон за връзка, платени с една и съща карта.

 

Добавям: Сега проверих всички отново - от 6те една ми е отказана, както са ми написали "по независими от тях причини". Другите 5 са Ок.

Според мен причината е, че към датата на полета детето няма навършени 16 год. При другото дете, което ще ги навърши до тогава няма никакъв проблем. Как мога да купя билет в случая? 

 

В момента вече през уругвайската весия не е така изгодно поне за моите билети. Аржентиската, Колумбийската и Чилийската версии са с най-добри намаления.

Редактирано от mentina
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Ако някой търси двупосочни полети от София до Виена, за повечето дати и особено за събота-събота добра работа върши схемата jetcost.ro -> lastminute.com, която сваля най-ниските цени на Austrian до RON 308, или около 123 лв. чак до юли 2024 г.

 

image.png.330331de13d02150fc3b37a0aeff4170.png

  • Харесвам 13
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Май се отпушват нещата. Jetcost.ie> lastminute, Diners, десктоп, даде чудничко намаление за полет до Германия с Райън този месец - около 38%. Два еднопосочни билета, най-добра цена даде при търсене за един. С една и съща карта, даже и с един мейл  - без проблем. 

На мобилен браузър, и то на чисто ново устройство, ми излизат по-високи цени, и то с доста. Дори с VPN, различни браузъри и тн. 

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Румънската версия на Jetcost намалява двупосочните билети на Swiss с около 40 евро. Плащането е с VISA Credit.

jetcost.ro -> lastminute.com

В конкретния пример цената е RON 696, или около 275 лв, а цената на официалния сайт - 357 лв.

image.png.53a6646f2b6bf7c46c8b7516f21e16f0.png

 

image.png.5111e5f990b3835007a4663805795eae.png

  • Харесвам 13
Връзка към коментар
Преди 1 час, IvanNavi каза:

Румънската версия на Jetcost намалява двупосочните билети на Swiss с около 40 евро. Плащането е с VISA Credit.

jetcost.ro -> lastminute.com

В конкретния пример цената е RON 696, или около 275 лв, а цената на официалния сайт - 357 лв.

image.png.53a6646f2b6bf7c46c8b7516f21e16f0.png

 

image.png.5111e5f990b3835007a4663805795eae.png

Намалява и на Уиз с 45 евро под цената на Дискаунт клуб.

Screenshot 2023-08-03 at 17-15-52 Zboruri ieftine de la Bourgas către Lublin - Comparare gratuită a zborurilor Jetcost.png

Screenshot 2023-08-03 at 17-14-50 WIZZ – Dream more. Live more. Be more.png

  • Харесвам 12
  • Шок 2
  • Браво 2
Връзка към коментар

За тези които нямат Visa Credit, но имат Diners - погледнете jetcost.at (австрийския) - на компютър - препраща към lastminute и намалява по-скъпите билети на Раян (не за всички дестинации обаче), но на някой може да му свърши работа. 

image.png.109017cc4501938772439a1e41e284a1.png

image.png.f13b4d59d84119a3a615ed027aa62ec6.png

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Австралийският bravofly поумря, вече иска Mastercard prepaid за отстъпките. За сметка на това румънците свръхкомпенсират в момента.

 

Току-що jetcost.ro->lastminute ми продадоха 131 евров еднопосочен Раян билет BCN-SOF за едва 402 леи (81 евро). Отстъпката, случайно или не, е точно 50 евро. Плащане със стандартна кредитна Виза.

 

Браво на съседите 👏

 

П.С. Очаквам с нетърпение Раян да поиска верификация и да ми обясни как лошите посредници ме прецакват.

  • Харесвам 12
  • Благодаря 2
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , Георги Матеев каза:

Австралийският bravofly поумря, вече иска Mastercard prepaid за отстъпките. За сметка на това румънците свръхкомпенсират в момента.

 

Току-що jetcost.ro->lastminute ми продадоха 131 евров еднопосочен Раян билет BCN-SOF за едва 402 леи (81 евро). Отстъпката, случайно или не, е точно 50 евро. Плащане със стандартна кредитна Виза.

 

Браво на съседите 👏

 

П.С. Очаквам с нетърпение Раян да поиска верификация и да ми обясни как лошите посредници ме прецакват.

 

Интересно. С толкова намалява румънският джеткост и София-Палма от 138 на 88 евро, обаче Лондон за 30 и Палма де Майорка за 65 не мръдват и евро надолу. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 18 минути , Lindt каза:

 

Интересно. С толкова намалява румънският джеткост и София-Палма от 138 на 88 евро, обаче Лондон за 30 и Палма де Майорка за 65 не мръдват и евро надолу. 

Пробвай за повече хора еднопосочно (ако ти трябва за повече от един човек), някой път на по-евтините така дава по-добра цена. Също пробвай и двупосочен (за един, после за двама и така), понякога и там излиза заека от шапката. :)

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Между другото имам усещане, че сме свидетели на неофициална война между Раян и Ластминит груп. Колкото повече Раян затягат нещата за посредници толкова повече Ластминит вдигат отстъпката. Не вярвам да е случайно.

  • Харесвам 10
  • Замислям се 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.