Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Преди 1 час, ESK каза:

Не си казал дати, но погледни на компютър jetcost.at - с препратка към lastminute (плащане с Diners). За 20.08. - София-Варна-София (Раян-40 евро ориг. и БГеър-123 лв.) за двупосочен билет за 1 човек дава 59 евро.

А на компютър jetcost.ro - с препратка към lastminute (плащане с Visa Credit). Същото за 253 леи - около 51 евро.

Точно за 20ти ми трябва, Не се бях сетил да пробвам като двупосочен, а така излиза 59 евро наистина, иначе другите варианти по единично излизат доста по-скъпи.

PS. през румънската версия падна до 51 евро пак при двупосочно търсене с Виза

Много благодаря.

преди 57 минути , iMari каза:

Даваш 50лв за карта на БДЖ с 50% отстъпка и си джиткаш....10-15часа...до Варна. 🤣🤣 

Струва ми се, че сайтовете всяка година по това време намаляват/спират отстъпките и края на август или началото на септември пак ги пускат.

и Марина ме убива на момента и картата и билети отиват зян... 😄  😄  

  • Харесвам 4
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Марина ме убива на момента и картата и билети отиват зян..." 😄 😄 

Е ма пък знаеш ли какви бабки психоложки има по БДЖто!Веднага ще ти надушат мъката, но първо ще ти разкажат собствения си живот от край до край, после ще те сгодят, а вероятно и оженят в рамките на тези 15часа, сам няма да останеш. 

Добре де, разбрах, БДЖто не е оферта. 😛

 

Някой пробва ли дали визите на Револют минават като кредитни? 

  • Смея се 5
Връзка към коментар

Румънският Jetcost / lastminute продължава да дава добра отстъпка, но най-вече за двупосочни билети.

 

Току-що взех двупосочен Раян (официална цена €109.16) за 292.82 леи (€59.16). Отстъпката е точно €50 буквално до стотинка, явно толкова е максималната програмирана. Плащане с нормална Виза кредит, като Револют НЕ се разпозна като такава.

 

Та проверявайте и двупосочно, ако при еднопосочните не излиза нищо интересно.

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 час, iMari каза:

Марина ме убива на момента и картата и билети отиват зян..." 😄 😄 

Е ма пък знаеш ли какви бабки психоложки има по БДЖто!Веднага ще ти надушат мъката, но първо ще ти разкажат собствения си живот от край до край, после ще те сгодят, а вероятно и оженят в рамките на тези 15часа, сам няма да останеш. 

Добре де, разбрах, БДЖто не е оферта. 😛

 

Някой пробва ли дали визите на Револют минават като кредитни? 

Пробвах, тази, която минаваше в оподо като виза, тук, в ластминет не мина.

През австрийския ги купих преди малко, сега получих имейл за едната резервация, че е отказана, и ме рефъндват, сигурно и за другата ще получа след малко, но още няма информация и дано дойде скоро, че да пробвам на ново преди да се вдигнат цените.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

50 евровата отстъпка на румънския Jetcost / lastminute явно важи и за Уиз полети, при това лови и еднопосочни. Току-що купих 110 евров Уиз еднопосочен полет за 297 леи (€60).

  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 7 часа, Jorro каза:

Пробвах, тази, която минаваше в оподо като виза, тук, в ластминет не мина.

През австрийския ги купих преди малко, сега получих имейл за едната резервация, че е отказана, и ме рефъндват, сигурно и за другата ще получа след малко, но още няма информация и дано дойде скоро, че да пробвам на ново преди да се вдигнат цените.

още нямам издадени билети на резервацията от обяд през ластминет и се чудя какво да правя. Най-вероятно няма да се издаде билет, но нямам 100% гаранция, че ако купя втори билет няма да ги дублирам. Като звънна на телефона им, автоматичното меню ми казва, че имам непотвърдена резервация да изчакам и прекъсва без да имам опция за избор в менюто за р-р с оператор.

 

 

Връзка към коментар

 

преди 35 минути , Jorro каза:

още нямам издадени билети на резервацията от обяд през ластминет и се чудя какво да правя. Най-вероятно няма да се издаде билет, но нямам 100% гаранция, че ако купя втори билет няма да ги дублирам. Като звънна на телефона им, автоматичното меню ми казва, че имам непотвърдена резервация да изчакам и прекъсва без да имам опция за избор в менюто за р-р с оператор.

 

 

Дори да говориш с оператор, едва ли ще ти даде по-полезна информация. Случвало ми се е 2-3 пъти точно такова нещо и точно с тях, говорил съм даже няколко пъти с оператор и въпреки сериозно настояване от моя страна нищо повече не научих. Във всички случаи билетът ми беше анулиран накрая. 
Ако цената в момента те устройва, не бих чакал. Шансът да издадат билет е малък. Ако все пак го направят, можеш да поискаш от авиокомпанията да ти анулира и възстанови втория билет на твое име. Би трябвало да не е проблем.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 46 минути , Aureliano каза:

 

Дори да говориш с оператор, едва ли ще ти даде по-полезна информация. Случвало ми се е 2-3 пъти точно такова нещо и точно с тях, говорил съм даже няколко пъти с оператор и въпреки сериозно настояване от моя страна нищо повече не научих. Във всички случаи билетът ми беше анулиран накрая. 
Ако цената в момента те устройва, не бих чакал. Шансът да издадат билет е малък. Ако все пак го направят, можеш да поискаш от авиокомпанията да ти анулира и възстанови втория билет на твое име. Би трябвало да не е проблем.

Как е възможно да бъде анулиран и възстановен дублиран втори билет, че преди няколко дни направих една глупост и купих два билета на едно и също лице и от booking.com отказват те да се занимават с Уиз еър и ще трябва аз да го направя.

Връзка към коментар
преди 6 часа, borislavpetkov84 каза:

Как е възможно да бъде анулиран и възстановен дублиран втори билет, че преди няколко дни направих една глупост и купих два билета на едно и също лице и от booking.com отказват те да се занимават с Уиз еър и ще трябва аз да го направя.

В сайта на Уиз във формата за искове има такава графа - дублирани резервации.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 30 минути , Фил каза:

В смисъл че те кара да разпознаваш снимки за верификация, или въобще не те допуска?

Засега кликам на картинките, но накрая ще ме блокира. Ако някой има идея поне кои държави да пробвам - пробвах Германия, Австралия, Ирландия, Румъния, Максико, Канада.

Връзка към коментар
преди 4 минути , Stryper каза:

Засега кликам на картинките, но накрая ще ме блокира. Ако някой има идея поне кои държави да пробвам - пробвах Германия, Австралия, Ирландия, Румъния, Максико, Канада.

Дай малко пауза и ще се освободи.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 28 минути , КолЮ каза:

Пробвам да намаля BCN-SOF за 14.09, един човек без багаж и нищо не ми сработва. Някакви идеи?

14.09.2023 - BCN - SOF - jetcost ro - eDreams - 269 RON  около 54,38 EUR - Директен с Уизз.

 

Иначе предложението на @dimitrov6 през Женева.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Stryper каза:

Засега кликам на картинките, но накрая ще ме блокира. Ако някой има идея поне кои държави да пробвам - пробвах Германия, Австралия, Ирландия, Румъния, Максико, Канада.

Пробвай Австрия - jetcost.at (даваше добри отстъпки на по-скъпите билети) - към lasminute е с Dinars.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 часа, agenta каза:

14.09.2023 - BCN - SOF - jetcost ro - eDreams - 269 RON  около 54,38 EUR - Директен с Уизз.

 

Иначе предложението на @dimitrov6 през Женева.

Точно този полет гонех и в крайна сметка се предадох. Купих за 45евро директно от wizz с активен WDC

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Jetcost.at даде (но не веднага, а след малко рефрешване) добри цени за билети на Aegean  София- Атина по 6ти септември (купени по един в посока, а не двупосочно)  за другия месец за общо 119 евро срещу 204евро  двупосочен на сайта им.

Румънската версия даваше в началото горе-долу същата цена за двупосочен в леи, но после се вдигна. Накрая смъкна и там, но отново поотделно. Ако бях купила отиването от .at, а връщането от .ro, цената щеше да падне с още 5 евро, но предпочетох да платя с Diners

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
На 8.08.2023 г. в 22:39, Jorro каза:

още нямам издадени билети на резервацията от обяд през ластминет и се чудя какво да правя. Най-вероятно няма да се издаде билет, но нямам 100% гаранция, че ако купя втори билет няма да ги дублирам. Като звънна на телефона им, автоматичното меню ми казва, че имам непотвърдена резервация да изчакам и прекъсва без да имам опция за избор в менюто за р-р с оператор.

 

 

А в крайна сметка издадоха ли Ви билета?

 

Връзка към коментар
На 4.08.2023 г. в 15:11, iMari каза:

А каква е идеята на Раян да водят война с посредници? По време на пандемията последните злоупотребяваха с връщането на пари към клиентите, но този период приключи. Всъщност какво целят и съответно постигат с тези верификации?

 

Аз продължавам да търся намаление за полети на егейците. Прерових edreams - дребни отстъпки до 10 евро дават канадския и португалския. При втория понякога излиза и намаление до 20 евро за полети на БГ еър.

Целта им е за вземат 55Евро на човек за чекиране на летището на този дето не разбира и си е взел през посредник - таксички, не това, което твърдят бла бла посредниците са лоши. Няколко приятеля вече в последния момент ме караха да им ги оправям билетите и верифицирам.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 6 часа, dorida каза:

А в крайна сметка издадоха ли Ви билета?

 

Не, отмениха го на третия ден. Междувременно си купих нови билети и ми ги издадоха веднага. Сега обаче ударих греда с верифицирането на една раянеър резервация на 16 годишна тинейджърка и упорито не ми дава да завърша паспортната верификация, а от съпорта ми казват само да съм пробвал пак.

Връзка към коментар
преди 6 часа, vinidj каза:

Целта им е за вземат 55Евро на човек за чекиране на летището на този дето не разбира и си е взел през посредник - таксички, не това, което твърдят бла бла посредниците са лоши. Няколко приятеля вече в последния момент ме караха да им ги оправям билетите и верифицирам.

Посредниците са лоши - заблуждават клиентите за цените и наличието на допълнителни услуги например. Отделно липсата на коректни контани данни им носи и глоби.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • ivan69
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.