Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 1 час, Jorro каза:

Не, отмениха го на третия ден. Междувременно си купих нови билети и ми ги издадоха веднага. Сега обаче ударих греда с верифицирането на една раянеър резервация на 16 годишна тинейджърка и упорито не ми дава да завърша паспортната верификация, а от съпорта ми казват само да съм пробвал пак.

А новите билети пак през jetcost -> lastminute ли ги взехте?

Връзка към коментар

50-евровата отстъпка чрез румънския jetcost -> lastminute излиза и при еднопосочни маршрути на Aegean Airlines. Току-що купих този 108 евров билет IST-ATH-SOF за 58 евро (287 леи). Жокер: понякога се налагат 5-6 рефреша на jetcost.ro, докато покаже най-ниската цена.

 

853736208_2023-08-13(3).png.c35a5099e73024c8dc7fa595bdc1e17e.png

 

1068113218_2023-08-13(2).png.f0f472dd3d236bcd5691c9cb7347673a.png

  • Харесвам 16
  • Благодаря 2
Връзка към коментар
преди 41 минути , stanislavpp каза:

Каква е разликата в цената преди първият рефреш и последната цена?

Най-често в началото показва цена без отстъпка или с минимална такава. Рефрешвай, докато не получиш максималната отстъпка €50. До момента 100% потвърдено работи за Ryanair, Wizz Air и Aegean, най-вероятно и за други авиокомпании.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 23 часа, Георги Матеев каза:

Най-често в началото показва цена без отстъпка или с минимална такава. Рефрешвай, докато не получиш максималната отстъпка €50. До момента 100% потвърдено работи за Ryanair, Wizz Air и Aegean, най-вероятно и за други авиокомпании.

Това важи за билети над определена стойност или по-скоро не? Използваш ли някакъв VPN, днес при проби при 5-6 пъти натискане на F5 не пада цената дадена първоначално от jetcost.ro.

Повечето резултати днес излизат, чрез eDreams, а не през lastminute.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 32 минути , agenta каза:

Това важи за билети над определена стойност или по-скоро не? Използваш ли някакъв VPN, днес при проби при 5-6 пъти натискане на F5 не пада цената дадена първоначално от jetcost.ro.

Повечето резултати днес излизат, чрез eDreams, а не през lastminute.

По мое наблюдение отстъпката се появява само при билети на сумарна стойност €100 и нагоре. Не ползвам VPN.

 

Преди малко купих SAW-IKA с Pegasus. Оригиналната цена на 1 билет беше €60 и jetcost въобще не показваше отстъпка, но после потърсих за 2 билета накуп (колкото всъщност ми трябваха) и хоп, отстъпката се появи и всеки билет стана по €35 (€70 тотал за двата, или отново точно €50 дискаунт).

  • Харесвам 10
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 4.08.2023 г. в 11:30, Георги Матеев каза:

Между другото имам усещане, че сме свидетели на неофициална война между Раян и Ластминит груп. Колкото повече Раян затягат нещата за посредници толкова повече Ластминит вдигат отстъпката. Не вярвам да е случайно.

попадна ми статията и се серих за това мнение  https://m.independent.ie/business/irish/ryanair-boss-michael-oleary-at-war-with-travel-agents-us-court-told/a1479021461.html

 

Ryanair retorted that the passengers are being “duped” and “overcharged” by a group of online travel agents “who unlawfully scrape Ryanair’s website”.

Връзка към коментар

Здравейте,

 

Къде в момента има активна отстъпка за билети?

 

Трябват ми двупосочни билети до Милано за периода 13-14.09 и след това 18-21.09.2023 г.?

 

Благодаря предварително!

Връзка към коментар

Тази нощ взех от румънския jetcost София - Варна - София с Бг еър, 27.08. - 23.09, за 158 лв, при 221 от официалния сайт. Забавих се с купуването, малко по-ниска беше до скоро цената... И предишния път когато вземах по тази схема билет ми прие виртуалната Виза на icard, а сега не, но може пък тогава промоцията да е била за Виза дебит, не помня. Сега със сигурност платих някой лев отгоре заради превалутирането на ДСК.

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 23 часа, Ники Петров каза:

Здравейте,

 

Къде в момента има активна отстъпка за билети?

 

Трябват ми двупосочни билети до Милано за периода 13-14.09 и след това 18-21.09.2023 г.?

 

Благодаря предварително!

Това две пътувания ли са? 

 

Връзка към коментар
На 17.08.2023 г. в 13:49, Ники Петров каза:

Къде в момента има активна отстъпка за билети?

Трябват ми двупосочни билети до Милано за периода 13-14.09 и след това 18-21.09.2023 г.?

Така като гледам, за отиването  на 13-ти / 18-ти най-евтино е Wizz до Бергамо, 98лв./156лв. с членство, което трудно може да се свали повече през сайтовете. 
image.png.e54556010f7b6a834f857c7e45efa85e.png

за връщането на 14-ти и 18-ти вечерните полети с Ryan от Бергамо предпалогам ще са ти по-удобни от сутрешните на Wizz, а те са на цена 17€ / 29€, т.е. едва ли си заслужава да си играеш с посредници за 4-5€ намаление и после да се занимаваш с потенциални верификации, които Ryan искат последно време, когато билетите не са купени от тях.

image.png.b401cdf122a151fe08fbce8e6d87df1b.png

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Френският trip приложение в момента ще ти намали малко билетите на уиз, ако нямаш wdc – до 55€.

 

367756845_218198434552926_8354285345678682187_n.jpg.dc8d15e7dbf209e7824b79aa58209ce8.jpg

 

Opodo.uk приложение ще ти намали цените на райън, но не много

 

367733006_858131695883003_5517717423408031720_n.jpg.daf4a268aef23d0c61f09b633630155b.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Снощи през edreams.com , взех еднопосочен за октомври VAR-SOF за 54.8 usd . Платих с мастъркард дск  100.83лв при редовна цена 122.68 в бгеър. Доволен съм  , от месец въртя различните сайтове.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
На 18.08.2023 г. в 11:44, PolinaS каза:

Тази нощ взех от румънския jetcost София - Варна - София с Бг еър, 27.08. - 23.09, за 158 лв, при 221 от официалния сайт. Забавих се с купуването, малко по-ниска беше до скоро цената... И предишния път когато вземах по тази схема билет ми прие виртуалната Виза на icard, а сега не, но може пък тогава промоцията да е била за Виза дебит, не помня. Сега със сигурност платих някой лев отгоре заради превалутирането на ДСК.

 

А как да разбера с каква карта мога да ползвам отстъпка? Трябват ми 2 билета от София до Варна на 20.10 и не намирам нищо под 230 лв общо 😞

Връзка към коментар
преди 15 часа, Sokol каза:

А как да разбера с каква карта мога да ползвам отстъпка? Трябват ми 2 билета от София до Варна на 20.10 и не намирам нищо под 230 лв общо 😞

Като почнеш да въвеждаш картата и виждаш цената дали се променя, но обикновено пише с какава карта е остъпката

 

Varna.jpg

 

Това бе полет София-Варна през румънския jetcost с виза кредит нищо, че пише само виза за 133лв от 206лв

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, Ivko каза:

Като почнеш да въвеждаш картата и виждаш цената дали се променя, но обикновено пише с какава карта е остъпката

 

Varna.jpg

 

Това бе полет София-Варна през румънския jetcost с виза кредит нищо, че пише само виза за 133лв от 206лв

Докараха я дотам, но не ми мина плащането. Виза кредит, не е на мое име, ако има значение. Съобщението за грешка беше " Нещо се обърка. Банката не е разрешила транзакцията. Моля опитайте с друг метод на плащане." Смених браузъра с хром и минах на режим инкогнито и пак не сработи. Собственикът на картата каза че не му е дошла заявка за плащане през приложението изобщо.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , Sokol каза:

Докараха я дотам, но не ми мина плащането. Виза кредит, не е на мое име, ако има значение. Съобщението за грешка беше " Нещо се обърка. Банката не е разрешила транзакцията. Моля опитайте с друг метод на плащане." Смених браузъра с хром и минах на режим инкогнито и пак не сработи. Собственикът на картата каза че не му е дошла заявка за плащане през приложението изобщо.

Няма значение на кой на името е картата

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Branko каза:

Няма значение на кой на името е картата

Тогава къде греша... 

преди 2 минути , Sokol каза:

Тогава къде греша... 

Това ми е екрана преди да въведа картовите детайли.

20230822_143528.jpg

Връзка към коментар
преди 21 минути , Sokol каза:

Тогава къде греша... 

20230822_143528.jpg

Може да е проблем с картата не знам защо аз имам две виза кредит и само едната мина и ако не бъркам май също ми изписа така.

Връзка към коментар
преди 7 часа, Sokol каза:

Докараха я дотам, но не ми мина плащането. Виза кредит, не е на мое име, ако има значение. Съобщението за грешка беше " Нещо се обърка. Банката не е разрешила транзакцията. Моля опитайте с друг метод на плащане." Смених браузъра с хром и минах на режим инкогнито и пак не сработи. Собственикът на картата каза че не му е дошла заявка за плащане през приложението изобщо.

Аз използвах обикновена кредитна Виза на ДСК, също не на мое име и мина. Но това което описвате ми се случи преди няколко седмици при всички опити да платя билети с новата си Diners. Така и не успях и също не е имало заявка за транзакция, казаха от съпорта.

Връзка към коментар
преди 7 минути , Jorro каза:

Някой да знае магия за намаляване на изиджет билети?

Не знам дали ще сработи за Изиджет, но пробвай ирландската версия на Jetcost - на мен през приложението ми намали с 35 евро цената на билет на Еър Танзания при плащане с Visa credit /препращане към MyTrip/. Най - голяма беше отстъпката при закупуване на един билет, за двама цената става по-висока.

Преди това бях засякла същата схема в испанската версия, но там отстъпката е за плащане с MasterCard Credit.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.