Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 3 часа, Guinness каза:

Някой знае ли в момента къде мога да смъкна цената на едни билети? Прерових всички опции на jetcost, но най-голямата отстъпка беше 3 евро...

За съжаление май голяма суша настана, и аз последно време само символични отстъпки успявам да открия... :huh:
Дано да е само временно покрай летния отпускарски пик. 

Връзка към коментар

Аpp Edrems с Prime, американска версия намали билет зa 1 пътник на Ryanair от 24евро на 14 евро. Варшава-Бургас. Плащах с виза дебит. Мина 5 пъти картата. Има и възможност за плащане с paypal.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 3 часа, stanimir каза:

Авиокомпания ?

Ryan Air

 

Преди 1 час, Фил каза:

За съжаление май голяма суша настана, и аз последно време само символични отстъпки успявам да открия... :huh:
Дано да е само временно покрай летния отпускарски пик. 

Да, дано е временно. 

Връзка към коментар
преди 21 минути , Guinness каза:

Ryan Air

 

Да, дано е временно. 

Пробвай с приложението на Trip-френската  версия! Онзи ден все още даваше 10 евро отстъпка на билет. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Ledda каза:

Аpp Edrems с Prime, американска версия намали билет зa 1 пътник на Ryanair от 24евро на 14 евро. Варшава-Бургас. Плащах с виза дебит. Мина 5 пъти картата. Има и възможност за плащане с paypal.

Мерси, напазарувах Родос 

Веднага ли да отменя членството ?

Връзка към коментар
преди 30 минути , bad kid каза:

Мерси, напазарувах Родос 

Веднага ли да отменя членството ?

Аз го отказвам веднага, че се забравя. Но до 1 месец, ако решиш да купуваш, мпжеш да го реактивираш.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 21 минути , Ledda каза:

Аз го отказвам веднага, че се забравя. Но до 1 месец, ако решиш да купуваш, можеш да го реактивираш.

Не трябва да се реактивира.И веднага да го откажеш отстъпките важат до края на безплатния месечен абонамент.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 8 минути , bad kid каза:

Май обърках на верификацията на Раян, в едната посока отбелязах че картата е моя. Сега какво следва?

Май имаше право на 4 опита и после на летището ,не знам дали с такса.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , bad kid каза:

Т.е. чакам до 7 дни да ми отхвърлят опита и после пак?

Ако е безплатна верификация не знам,защото съм правил само платени.И аз бях сгрешил веднъж и после веднага пробвах пак и стана.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
1 hour ago, dimitrov6 said:

Ако е безплатна верификация не знам,защото съм правил само платени.И аз бях сгрешил веднъж и после веднага пробвах пак и стана.

Разби ни ! Аз също не разбирам, защо човек сам си причинява главоболия за едни 0.59€.

Основното спестяване не е ли достатъчно ? 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 22 часа, crazyhorse каза:

Пробвай с приложението на Trip-френската  версия! Онзи ден все още даваше 10 евро отстъпка на билет. 

То хубаво дава 10 евро отстъпка, но при мен първо вдига цената с 10 евро и след това дава отстъпката. Може и аз някъде да греша, френската версия на Trip, на френски с българско IP, след отстъпка 10 евро цената е същата като на сайта на АК. Имайте го предвид и поглеждайте и официалната страница на АК.

 

Връзка към коментар
преди 34 минути , Ivan Ivanich каза:

То хубаво дава 10 евро отстъпка, но при мен първо вдига цената с 10 евро и след това дава отстъпката. Може и аз някъде да греша, френската версия на Trip, на френски с българско IP, след отстъпка 10 евро цената е същата като на сайта на АК. Имайте го предвид и поглеждайте и официалната страница на АК.

 

При мен за Айндховен ми даде точно 10 евро по-ниска цена, отколкото на официалния страница на АК! 

Връзка към коментар

Седмица след покупката отказах прайма . През приложението резервацията е активна и потвърдена . Но този мейл който съм прикачил , не разбирам дали да го приема. И да го приема полета е чак за октомври и пак ще е изтекъл прайма .

 

Моля за помощ.  Благодаря. 

Screenshot_20230828_112925_Gmail.jpg

Screenshot_20230828_112933_Gmail.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 26.08.2023 г. в 17:43, bad kid каза:

Май обърках на верификацията на Раян, в едната посока отбелязах че картата е моя. Сега какво следва?

И аз съм доста сигурна, че отбелязах, че картата е моя при верификации, да ме пита човек защо не изчаках да не съм на работа и да не бързам... И двете верификации обаче минаха, в началото на месеца, да очаквам ли проблеми? Трябва ли да се свържа със съпорта на Райън?

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, yavorfly каза:

Седмица след покупката отказах прайма . През приложението резервацията е активна и потвърдена . Но този мейл който съм прикачил , не разбирам дали да го приема. И да го приема полета е чак за октомври и пак ще е изтекъл прайма .

 

Моля за помощ.  Благодаря. 

Screenshot_20230828_112925_Gmail.jpg

Screenshot_20230828_112933_Gmail.jpg

Няма да приемате,иначе пак се включва Прайма и ще платите за година 75 долара такса.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , dimitrov6 каза:

Няма да приемате,иначе пак се включва Прайма и ще платите за година 75 долара такса.

Ок Благодаря . Аз заради това спрях prime,  но спирането доведе до този мейл . В такъв случай оставам със спрян prime , игнорирам мейлите в тази връзка и се надявам да не анулират резервацията . 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
В момента, yavorfly каза:

се надявам да не анулират резервацията . 

Няма да я анулират,даже може да си купите още билети с отстъпка до края на безплатния месечен абонамент,без да включвате отново Прайма.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, PolinaS каза:

И аз съм доста сигурна, че отбелязах, че картата е моя при верификации, да ме пита човек защо не изчаках да не съм на работа и да не бързам... И двете верификации обаче минаха, в началото на месеца, да очаквам ли проблеми? Трябва ли да се свържа със съпорта на Райън?

Свързах се със съпорта, казаха че няма проблем да си ползвам резервацията, това с картата е в случай че трябва рифънд и ако има такъв случай мога пак да се свържа с тях или да попълня формата.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

jetcost UK приложение предлага по-добри цени на  райън в момента.

Едно предложение за уикенд:

 

20230829_193705.jpg.a7d17da001e80f83892d703af617e974.jpg

 

20230829_193719.jpg.97914d24f10b848a218a7873f38ee6c1.jpg

 

при официална цена

 

20230829_193840.jpg.115ca167f24cb3f241bf79d579de6073.jpg

 

И един зимен уикенд в Атина:

 

20230829_183839.jpg.ac88c966685af7fe106e1277f0eac9b3.jpg

 

20230829_183853.jpg.3087b5f8481fb5ecb467cdccf640f97a.jpg

 

На Аегеан също излизат неща. 

  • Харесвам 14
  • Благодаря 4
  • Браво 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.