Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 3 часа, Lindt каза:

Аз искам да се оплача, че никъде не успявам да сваля цената на индийските ни полети и да попитам @Branko и @Георги Матеев дали не могат нещо да ми подскажат 🙂

Уви преди около месец индийските авиокомпании масово започнаха да прилагат Lufthansa/British Airways практиката да залагат по-високи цени/такси към резервационните системи, което в масовия случай обезсмисля отстъпката, тъй като крайната цена е по-висока или същата като на техния сайт. Последно бях успял да изцедя по 10-ина евро от австралийското момондо, опитай също обичайните заподозрени Jetcost (не пропускай и апа) + френската версия на апа на trip.com.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Фил каза:

Човек като си няма има бол работа и се чуди с какво друго да се замотае, че да не я започва ...  вземе та си направи таблица за сравнение на отстъпки: 

 

image.png.459f495ca5434e29fa046b0578823488.png

Иииии ...  победителят днес е (за конкретните полети с Ryan)  немският jetcost, приложението.
За три билета до Малага и обратно - спестени около 85€. В общи линии ми се оправда изгубеният около час разцъкване по сайтове и ап-ове. :gamer1:  
Благодаря на @Argentique за подсещането.  :smile3:

Прикачвам и екселския файл - ако някой реши, че би му било полезно - да го ползва за шаблон. 
( Пък ако е доволен - може и да почерпи  бирка  на някоя форумна сБирка :biggrin: )

 

comparison table SOF-AGP_01.xlsx 15 kB · 2 изтегляния

Мерси @Фил! Немското джеткост приложение работи и за БГ Еър. София - Варна двупосочен за 45 евро, срещу 182лв от сайта на а/к.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 59 минути , yordanov каза:

Мерси @Фил! Немското джеткост приложение работи и за БГ Еър. София - Варна двупосочен за 45 евро, срещу 182лв от сайта на а/к.

Това плащане минава май само с Дайнерс. Поне при мен цената се вдига,.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 44 минути , Guinness каза:

Това плащане минава май само с Дайнерс. Поне при мен цената се вдига,.

Да, с Дайнърс е плащането. Не го споменах, защото в доста от случаите lastminute минава май предимно с Дайнърс, поне като се мине през джеткост.

Връзка към коментар

И аз през https://www.jetcost.de/ намалих двупосочен на Раян, София - Виена, с 16 Е. Плащане с Дайнерс.

40 Е вместо 56 Е на сайта.  И усещам, че скоро Еватур ще хлопне кепенци, никой нищо не черпи 😏🤒🤓

 

Ама голям съм шмат. Що си нямах работа да проверя и jetcost.es app > rumbo. Там са по 27 Е същите билети,

но не стигнах до плащане 😄 Късно 😆

 

Сега се чудя дали да се радвам, че намалих с 16 Е билетите или да се ядосвам, че не ги намалих с 29 Е 😄

  • Браво 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 13 минути , Eva eva каза:

 

 

Ама голям съм шмат. Що си нямах работа да проверя и jetcost.es app > rumbo. Там са по 27 Е същите билети,

но не стигнах до плащане 😄 Късно 😆

 

Сега се чудя дали да се радвам, че намалих с 16 Е билетите или да се ядосвам, че не ги намалих с 29 Е 😄

@Eva eva, спи спокойно, те онези испанските май се плащат с някаква амнайста карта, каквато не знам дали имаш (Viabuy - виж три поста по-горе).

В trip.fr приложение намалява някои райънски билети при двупосочно търсене без дайнърс. 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Argentique каза:

@Eva eva, спи спокойно, те онези испанските май се плащат с някаква амнайста карта, каквато не знам дали имаш (Viabuy - виж три поста по-горе).

В trip.fr приложение намалява някои райънски билети при двупосочно търсене без дайнърс. 

А, супер значи, всичко е точно 😄 Благодаря за уточнението 🙂 В trip.fr ми даде същата цена - 40 Е. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Относно trip.com приложението - по принцип италианската и испанската версии също участват в тази промоция. Преди няколко дни френската не ми даде отстъпка, но испанската ми даде.

Та може да пробвате и тях, когато навсякъде другаде е суша. 
 

П.П не забравяйте, че освен държавата, трябва да смените и езика на съответния. 

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Някой има ли идея къде мога да смъкна цената за полет през Flydubai, давам цена за 4 човека, за 1 човек, но в сайта им цената винаги е по-ниска. Нямам наблюдения имат ли през годината 20% примерно както wizz?

Връзка към коментар
преди 3 часа, Denittta каза:

Някой има ли идея къде мога да смъкна цената за полет през Flydubai, давам цена за 4 човека, за 1 човек, но в сайта им цената винаги е по-ниска. Нямам наблюдения имат ли през годината 20% примерно както wizz?

Аз няколко месеца дебнах един полет, през никой сайт не успях да го сваля. Накрая си взех от официалния сайт.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

jetcost.de - lastminute.de успешно свали билети на Раян с по 23 евро, плащане с Дайнерс. Купуването на билетите трябва да е един по един за да се ползва максималната отстъпка. От месец ги дебна Раян, че полета почти дойде, пък цените все бяха между 100 - 140 евро. Снощи паднаха за малко на 90 евро, взех ги за 67. Доволен 🙂

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Здравейте, опитвам се да намаля максимално полет София-Дубай на 22 Септември на flydubai. Намирам до сега за 202 евро при цена 230 евро директно от авиокомпанията. Някой може ли да помогне? И също така, до сега съм купувала само уиз и раян през посредник, има ли някакви допълнителни верификации и евентуални проблеми, които могат да възникнат при flydubai? Някой има ли опит?

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Схемата jetcost.de - lastminute.de (Diners) май спря да работи, поне вече не става за полетите на БгЕр които гледам. Попревъртях ги опциите, но май нищо не намирам. Някой да е попадал на някоя работеща схема?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, 

Ще помоля за малко помощ. 

Трябва да купувам билет Катманду-Женева, отиване 1-2 декември и връщане 9 декември (или най-късно 10). 

По-опитните измежду вас с 'изпилването' на цената, какво биха ме посъветвали - къде да гледам, какви промоции евентуално да чакам (например от този Prime Day какво може да се очаква)? 

За уточнение - търся полети с едно прикачване - такива през Делхи или Саудитска Арабия със само-трансфер ги отсявам. 

Благодаря предварително! 

Връзка към коментар
преди 18 часа, MCC каза:

Здравейте, 

Ще помоля за малко помощ. 

Трябва да купувам билет Катманду-Женева, отиване 1-2 декември и връщане 9 декември (или най-късно 10). 

По-опитните измежду вас с 'изпилването' на цената, какво биха ме посъветвали - къде да гледам, какви промоции евентуално да чакам (например от този Prime Day какво може да се очаква)? 

За уточнение - търся полети с едно прикачване - такива през Делхи или Саудитска Арабия със само-трансфер ги отсявам. 

Благодаря предварително! 

Искаш полети за след 2 месеца и на промоция? Отделно и да един билет с почти фиксирани дати.

Не знам какви са очакванията, ама според мен аванта няма да има ...

https://www.kiwi.com/en/search/results/kathmandu-nepal/geneva-switzerland/2023-12-01_2023-12-02/2023-12-09_2023-12-10?stopNumber=1~true&sortBy=duration&sortAggregateBy=price&transport=aircraft%2Cbus%2Ctrain

Цената се "пили", след като се намерят полети. Избрал ли си такива?

Връзка към коментар
Преди 1 час, jorocontrola каза:

Искаш полети за след 2 месеца и на промоция? Отделно и да един билет с почти фиксирани дати.

Не знам какви са очакванията, ама според мен аванта няма да има ...

https://www.kiwi.com/en/search/results/kathmandu-nepal/geneva-switzerland/2023-12-01_2023-12-02/2023-12-09_2023-12-10?stopNumber=1~true&sortBy=duration&sortAggregateBy=price&transport=aircraft%2Cbus%2Ctrain

Цената се "пили", след като се намерят полети. Избрал ли си такива?

Да, тотална неадекватност, нали? 🙂

Очакванията са, че билет така или иначе ще купя, просто се допитах до магеланската общост in good faith защото знам, че тук има хора, които биха дали идея, ако имат такава. 

Все пак благодаря.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   4 магеланци

    • yordanov
    • stanislavpp
    • palioto
    • kali
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.