Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

budgetair.es дава лека отстъпка с Маестро, а.pt и .it си искат таксата, даже с прокси.

Нещо интересно с Дайнърс да има ?

Купих в събота отJetcost.es-E dreams.es с DINERS билeт на WIzz до Дортмунд при цена с Дискаунт клуб 10 евро за 1.99 евро.Цената беше 0 евро ,но се добавя някаква платена услуга за 1.99.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

kayak.it -> edreams/opodo дават 20тина евро отстъпка с кредитна Виза (да, обикновена), но не за всички полети.

Даже и билета издадоха :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Малко не по темата, но да питам - Маестро картата, която дава отстъпки в някои сайтове има ли на гърба трицифрен код като Визата примерно, защото гледах билети за Лондон в bravofly и се навих да си взема такава карта, но не знам дали ще мога да плащам в интернет с нея, ако няма такъв ПИН код

Връзка към коментар

Малко на шега, но и аз си поръчах MAESTRO DEBIT и тези дни си я получих и реших да я пробвам. Тъй като досега не обръщах много внимание на тази тема, поради липсата на такава карта, много вероятно е и да съм пропуснал нещо. Та затова, ако може да потвърдите дали правилно се ориентирам или греша някъде.

Пътниците са двама и цените, които постигам са следните:

На 30.09. BLQ - PMI - 29,48€ (rumbo.es)

02.10. PMI - GVA - 6,98€ (rumbo.es)

02.10. GVA - SOF - 43,54€ (wizzair)

Общо - 80€ за двамата, за трите полета. Цената е перфектна, но като знам какви факири има тук...

Връзка към коментар

02.10. GVA - SOF - 43,54€ (wizzair)

Това, предполагам, си е от сайта на Wizz и си задал плащането да е в евро, вместо в шв.франкове.

Само че така се нахендряш на дърварския курс на привалутиране на Wizz.  :wacko:

По-добре си задай да купиш билета в оригиналната валута - в случая франкове - цената е 43.98 CHF, което с превалутирането на Mastercard, например, би трябвало да ти излезе €40.55 , или едни €3 по-малко ;) .

Не че три евро са кой знае колко, но въпросът е принципен - защо да им пълниш гушката, вместо да си останат за теб и да си пийнеш 1(2,3 или 4 според мястото) бирички  :)  ;) , пък и нали в тази тема се упражняваме в изтискване на лимона до последната капка :biggrin:

 

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Глазгоу - Лондон за 0,99 евро през eDream.es с MasrerCardPrepaid.

Дата на полета 14.11.2015, авиокомпания RayanAir 

Може и да има други дати, не съм търсила, тъй като ми трябват конкретни. За съжаление не разполагам с нужната карта, но може друг да се възползва.

 

http://www.edreams.es/engine/ItinerarySearch/search

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да, така е, но нарочно го направих всичко да е в една валута. За по-прегледно.

Иначе питането ми беше дали през другите (jetcost, edreams, budget, lowcost и т.н.) цената не може да бъде изстискана още малко. Ей така, за спорта само :)

Връзка към коментар
02.10. GVA - SOF - 43,54€ (wizzair)

.Иначе питането ми беше дали през другите (jetcost, edreams, budget, lowcost и т.н.) цената не може да бъде изстискана още малко. Ей така, за спорта само :)

 

Е, като стана дума за изтискване и щом е за спорта - дай да поспортуваме малко :biggrin:  - през jetcost.de -> eDreams.de  цената излиза €27.36

 

post-139-0-36839400-1439974740_thumb.jpg

 

Тази цена е достъпна при плащане с VisaEntropay, т.е. трябва да се добавят още 5% тяхната комисиона, или общо цената ти излиза €28.73 :)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

Тази цена е достъпна при плащане с VisaEntropay, т.е. трябва да се добавят още 5% тяхната комисиона, или общо цената ти излиза €28.73 :)

За това говорим де :)  ...ама и трите Vis-и, с които разполагам (Visa класическа КК, Visa paywave и Visa Electron), май са различни от Entropay :( 

Ще трябва да ги пробвам една по една, дали няма да ми приеме някоя от тях.

Връзка към коментар

За това говорим де :)  ...ама и трите Vis-и, с които разполагам (Visa класическа КК, Visa paywave и Visa Electron), май са различни от Entropay :(

Ще трябва да ги пробвам една по една, дали няма да ми приеме някоя от тях.

Не, не - обсъждано е вече в  тази тема - Entropay e виртулана карта - правиш си регистрация онлайн, зареждаш я от някоя от твоите си карти (тук се явява тая 5% комисиона) и плащаш с нея  ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Малко не по темата, но да питам - Маестро картата, която дава отстъпки в някои сайтове има ли на гърба трицифрен код като Визата примерно, защото гледах билети за Лондон в bravofly и се навих да си взема такава карта, но не знам дали ще мога да плащам в интернет с нея, ако няма такъв ПИН код

Да, има си трицифрен код на гърба. Плащала съм с моята - няма проблем.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Малко не по темата, но да питам - Маестро картата, която дава отстъпки в някои сайтове има ли на гърба трицифрен код като Визата примерно, защото гледах билети за Лондон в bravofly и се навих да си взема такава карта, но не знам дали ще мога да плащам в интернет с нея, ако няма такъв ПИН код

 

Моята има (от ПИБ). За да може да се използва в интернет трябва да има.

Някъде бях чел, че ако няма може да се пробва с 000, но не съм сигурен.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да попитам дали някой може да намери някъде по-добра цена за полета който търся ?

FAO - OPO      20.09   20:15-21:25        за 2-ма

най-евтиното което намирам е 72е jetcost.fr (bravofly)  с маестро

като карти разполагам с maestro, diners, visa credit, visa electron

Редактирано от liuboo
Връзка към коментар

Да попитам дали някой може да намери някъде по-добра цена за полета който търся ?

FAO - OPO      20.09   20:15-21:25        за 2-ма

най-евтиното което намирам е 72е jetcost.fr (bravofly)  с маестро

като карти разполагам с maestro, diners, visa credit, visa electron

Ново 20!!! Намерих през jetcost.pt.>>edreams  цена от 23.86 евра за 2 човека, но иска Viabuy Prepaid MasterCard. https://www.viabuy.com/the-prepaid-mastercard-in-gold-or-black.html Само ни разиграват, гадовете! :P Отстъпката си я бива, 14.75 евро на човек в посока.

Редактирано от eloena
Връзка към коментар

И също така неприятните 5 евро при теглене от банкомат. Но ако не се използва за теглене на банкомат тия 90 евро могат да бъдат избити с 2-3 полета и да сме на далавера.

Редактирано от Gruntax
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И също така неприятните 5 евро при теглене от банкомат. Но ако не се използва за теглене на банкомат тия 90 евро могат да бъдат избити с 2-3 полета и да сме на далавера.

 

Проблемът е, че и тази карта ще бъде ден до пладне. Да хвърля 90 евро и да я махнат като платежно средство в съответният сайт, или да и сложат лимит 1 билет за 90 дни, няма да избия нищо, ами ще имам една непотребна пластика.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

И също така неприятните 5 евро при теглене от банкомат. Но ако не се използва за теглене на банкомат тия 90 евро могат да бъдат избити с 2-3 полета и да сме на далавера.

И 1.75% такса зареждане от друга карта

Връзка към коментар

Проблемът е, че и тази карта ще бъде ден до пладне. Да хвърля 90 евро и да я махнат като платежно средство в съответният сайт, или да и сложат лимит 1 билет за 90 дни, няма да избия нищо, ами ще имам една непотребна пластика.

Това за една покупка на 3 месеца вече са го приложили edreams. Всеки да си преценява внимателно сам за себе си дали си заслужава.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.