Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Преди 1 час, Argentique каза:

Почнал е, но билетите с райън, които следя, все още не са мръднали като цена.

Oчаква се някаква промоция на Ryanier ли. Че аз съм в абсолютен шок, трябват ми едни билети за март 2024г- Европа, София-Рим и връщане евентуалноно след месец от Марсилия или Барселона. Като видях цени по 100 ерва и нагоре..не е истина. Аз за билет в Европа, не искам повече от 20-30 евро.. 55евро беше най ниската цена без багаж, незнам какво да правя, до март месец има време, но те летят само Ryanier и Wizziar. Имат ли някакво определено време за промоции.

Връзка към коментар

Някой забелязал ли е нещо интересно от opodo prime day? Да разбирам ли, че ще се види, ако не съм prime, и трябва да се абонирам за да купя, или трябва да съм prime вече, за да видя офертите? Че не съм го ползвал това чудо досега.

Връзка към коментар
преди 4 минути , neuromancer каза:

Да разбирам ли, че ще се види, ако не съм prime, и трябва да се абонирам за да купя, или трябва да съм prime вече, за да видя офертите?

Не, офертите се виждат и без да си с активно членство, но засега са много вяли. 🙂

Не видях нищо интересно. От това, което мен ме интересува Uk версиите на opodo и edreams смъкват малко от easyjet билетите, повече от тези на някои традиционни АК. Френското edreams обичайно смъква полети на Уиз,  на традиционни AK с около 20 евро. Раян билети излизат най-изгодно през американския идриймс, но така си е винаги. Засега нищо заслужаващо внимание и много далече от това, което е било други години.

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 11 минути , neuromancer каза:

Някой забелязал ли е нещо интересно от opodo prime day? Да разбирам ли, че ще се види, ако не съм prime, и трябва да се абонирам за да купя, или трябва да съм prime вече, за да видя офертите? Че не съм го ползвал това чудо досега.

Показва цените с Prime, но трябва да се купи! 

Връзка към коментар
преди 11 минути , neuromancer каза:

Някой забелязал ли е нещо интересно от opodo prime day? Да разбирам ли, че ще се види, ако не съм prime, и трябва да се абонирам за да купя, или трябва да съм prime вече, за да видя офертите? Че не съм го ползвал това чудо досега.

 

Аз не видях нищо интересно засега за това което гледам, никаква промяна в цените до момента спрямо предишните дни. Схемата jetcost.de - lastminute.de с Дайнърс дава малко по-изгодни цени.

Връзка към коментар
преди 11 минути , iMari каза:

Edreams и opodo съвсем изчаткаха. Въобще не показват полети на Раян. Къде може да се смъкнат техни полети? Jetcost.de смъква само скъпи, около 100евро билети.

E, то се случва чат-пат, преди обяд показваха, ама никакъв смисъл от скръндзавите им отстъпки. Ще се оправи. По-скоро да свършва този прайм, че да пуснат някое намаление без него. :smile3:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, iMari каза:

Edreams и opodo съвсем изчаткаха. Въобще не показват полети на Раян. 

Това с изчезването на полети на Ryan се случва периодично, и преди го е имало, понякога за денонощие, но обикновено за между час и 2-3-4 часа.

 

Преди 1 час, iMari каза:

Къде може да се смъкнат техни полети? Jetcost.de смъква само скъпи, около 100евро билети.

Австралийскит jetcost ---> eDreams desktop сваля с по ок. 4 - 15€ полети на Ryan, и всякакви други ниско и високобюджетни а/к. Евтините билети също, Тези дни купих 4-5 такива. Хубавото е, че няма изискване за плащане с определен вид карта. Аз плащах с VISA credit и MC debit, в зависимост кой картов оператор даваше по-добър курс на австралийския долар към евро (разликата е смазваща от около 4-5 хилядНи от € ) :biggrin:
Prime членството осигурява дискаунт от цената още -1.66 AUD (flat rate)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

От вчера сайтовете на ODIGEO - Opodo, Edreams, Travelink,.. спряха да продават билети на Ryanair. Изглежда все пак досадната процедура с верификациите даде някакъв резултат, поне за момента.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, IvanNavi каза:

От вчера сайтовете на ODIGEO - Opodo, Edreams, Travelink,.. спряха да продават билети на Ryanair. Изглежда все пак досадната процедура с верификациите даде някакъв резултат, поне за момента.

Една бърза проверка 

Screenshot_2023-10-06-10-37-23-271_com.android.chrome.jpg

Връзка към коментар

И аз пробвах с различни IPта, никъде не излизат полети на Раян. @Julian999, ти ни разби. 😄 В Испания ли си или ползваш апп за смяна на IP?

Аз превключвам през tunnel bear, но то напоследък е много бъгаво. Кое друго аппче може да се ползва за целта?

Връзка към коментар
преди 5 минути , iMari каза:

И аз пробвах с различни IPта, никъде не излизат полети на Раян. @Julian999, ти ни разби. 😄 В Испания ли си или ползваш апп за смяна на IP?

Аз превключвам през tunnel bear, но то напоследък е много бъгаво. Какво друго аппче може да се ползва за целта?


Използвам приложението VPN.lat, за безплатен апп върши чудна работа. И с него не излизат полети на райън с Испанско ИП.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Lastminute.com групата също като че ли последваха примера на ODIGEO и в техните сайтове вече не излизат директните полети на Ryanair. Засега все още са останали само такива с прекачване, когато едната или и двете отсечки се изпълняват от Ryanair..

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Немският jetcost -> lasminute.de избухна. Току-що апп-ът ми продаде вътрешни турски полети на Пегасус и Търкиш с точно 50% намаление и ми спести над 100 лв.

 

Това е доста интересно, тъй като вътрешните полети из Турция рядко подлежат на намаление въобще. Следя конкретните отсечки от 2 месеца и до момента никъде не излизаха и със стотинка надолу.

 

Не съм разцъквал повече, офертата може да лови и други неща. Огледайте.

  • Харесвам 9
  • Шок 1
  • Благодаря 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, iMari каза:

И аз пробвах с различни IPта, никъде не излизат полети на Раян. @Julian999, ти ни разби. 😄 В Испания ли си или ползваш апп за смяна на IP?

Аз превключвам през tunnel bear, но то напоследък е много бъгаво. Кое друго аппче може да се ползва за целта?

В Испания съм😉

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 29 минути , Георги Матеев каза:

Немският jetcost -> lasminute.de избухна. Току-що ми продаде вътрешни турски полети на Пегасус и Търкиш с точно 50% намаление и ми спести над 100 лв.

 

Това е доста интересно, тъй като вътрешните полети из Турция рядко подлежат на намаление въобще. Следя конкретните отсечки от 2 месеца и до момента никъде не излизаха и със стотинка надолу.

 

Не съм разцъквал повече, офертата може да лови и други неща. Огледайте.

Жив и здрав да си 🙂

Току що и аз си взех билет Бейрут - София с Пегасус за 28ми декември за 71евро.  През компютъра без VPN цената беше 81евро, а през апликацията с немско IP падна с още 10 евро 🙂

Вчера същият билет го гледах и беше около 120 евро пак в немския jetcost.

  • Харесвам 2
  • Браво 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • stanislavpp
    • yordanov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.