Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 36 минути , Георги Матеев каза:

Не съм разцъквал повече, офертата може да лови и други неща. Огледайте.

Благодаря! 🙂

Смъква с почти 50% полети на Aurigny и с 30% такива на Blueislands, което си е цяло чудо. И двете АК, обслужващи о.Гърнзи са егати стисляците откъм намаления.

преди 32 минути , Julian999 каза:

В Испания съм😉

Много странно как при теб излизат полетите на Раян, а ние каквото и да сменяме не успяваме. Още по-странно е защо edreams налага толкова прецизно профилиране.

Помогнете да разрешим тази загадка, че цял ден ми е тъжно и потиснато. 🥺🤪

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Вчера и на мен ми излизаха през немските версии с истинско IP, не от апликация, но днес вече няма.

Вероятно е било поетапно махането и на някои им е излязло, а на други не.

 

сега ми излизат, но със символично намаление 32€, вместо 34 за двама. За един човек дава 55€ вместо 34€!

IMG_1174.jpeg.da046e25fa46d47b353d15d36c10dad3.jpeg

 

Връзка към коментар
преди 1 час, Георги Матеев каза:

Немският jetcost -> lasminute.de избухна. Току-що апп-ът ми продаде вътрешни турски полети на Пегасус и Търкиш с точно 50% намаление и ми спести над 100 лв.

Същата схема сега свали 50% от международен полет на Air Arabia и 40% от полет на Iberia. Атакувайте, докато е време, това е силно 🙂

 

@iMari на мен ми излизат Раян полети и в Edreams и в Jetcost. С киргизстанско IP съм в момента, но надали има значение това.

 

EDIT: Почти 50% надолу за Раян.

 

Screenshot_20231006_183051.jpg

 

Screenshot_20231006_183040_Jetcost.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, Julian999 каза:

В Испания съм😉

Преди много време бях споделял, че ММТ работеше и даваше оферти като бях в Испания, но по-късно от България с испанско IP не ставаше.  @iMari

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

преди 45 минути , IvanNavi каза:

Отново се появиха полетите на Ryanair през всички посредници и Jetcost.de -> lastminute.de намалява цените им доста прилично.

jetcost не са спирали да изкарва полети на Раян, поне при мен. Но отстъпката при .de е миниална - няколко евро. А цените в .аu са даже по-високи.

През десктопа edreams.net изкарва с мъка по някой полет, но на много висока цена. Не ти позволява обаче да резервираш, препраща към ново търсене, където полета вече го няма.

 

image.png.cab0fa35f823ee18f5b38bcd4cb2a27a.png

 

Дано да е временно. 😏

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Немският jetcost ->lastminute/bravofly да не би да са въвели отново ограничение за броят плащания с една карта? Събота закупих билет, от вчера се опитвам да взема нов, но ми изписва, че банката отхвърля плащането. Свързах се с дайнърс и ми казаха, че до тях въобще не достига заявка за плащане ...

 

Връзка към коментар

Успях да купя цели 11 билета на Thai Airways на половин цена за скромната сума от 20 евро на калпак по схемата Jetcost - lastminute.de и плащане с Дайнърс. Както и няколко други вътрешни полети в Тайланд с Vietjet отново с 50 процента намаление. Благодаря на @Георги Матеев!

  • Харесвам 9
  • Браво 1
Връзка към коментар

Google Flights с избор на държава Германия сваля с няколко Евро полетите на УизЕър през Оподо, плащането минава с всичко. Внимавайте, ако резервирате с Травелстарт, там също има отстъпка, но после не може да си сменяш полета.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 21 часа, r_nikolov1 каза:

Jetcost de приложението все още дава над -50%, включително и на полети на Ryanair, но най-вече при резервация за само 1 човек. 
IMG_6623.png

IMG_6624.png

Благодаря!

Мен ми трябваха билети за 4ма (2 възрастни + 2 деца). Успях да взема на 4 резервазии - по двойки отделно за всяка посока.

Платих по:

image.png.5b4e28ae17fe6f3ed3db10c081de6cd7.png

При цени от:

image.png.c35b7feda94d529726ca2dd2fd4b22b3.png

или малко по-ниски, че взеха да се качват като купувах, а уж даваше по 5 налични билета на старата цена ...

Докарах около -40% 🙂

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

jetcost.nl -> vliegwinkel дава прилични намаления за полети на Ryan, ако не намирате друго.

 

Май се получава при тъсене за повече от един билет. Ако са от по-евтините при повече от два. При търсене за трима ми даде обща цена от 54 евро докато директно при Ryan е 81 евро.

 

Плащането става с всякакви карти.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
На 4.08.2023 г. в 10:32, Георги Матеев каза:

Австралийският bravofly поумря, вече иска Mastercard prepaid за отстъпките. За сметка на това румънците свръхкомпенсират в момента.

 

Току-що jetcost.ro->lastminute ми продадоха 131 евров еднопосочен Раян билет BCN-SOF за едва 402 леи (81 евро). Отстъпката, случайно или не, е точно 50 евро. Плащане със стандартна кредитна Виза.

 

Браво на съседите 👏

 

П.С. Очаквам с нетърпение Раян да поиска верификация и да ми обясни как лошите посредници ме прецакват.

Тъкмо намерих една цена на Уиз при австралийците с над 40% намаление на официалната цена, понеже не е за мен полета, но дори и с WDC цената в bravofly е много по-ниска. Проблемът е, че иска Mastercard Prepaid, като разбира се нашите дебитни не ги разпознава като такива. Някой има ли идея дали от България има как да изкараме някоя такава карта?

Връзка към коментар

През jetcost.com.au -> bravofly.com.au се намаляват с около 30 евро на пътник и посока билети на Ryanair с цена на официалния сайт 50+ евро. 

 

image.png.b5d5eb182ad8159d5a6e4409b110b3d9.png

image.png.790c7812f8320b9588c697e42774b9b7.png

 

Плащането е с Mastercard Prepaid. Дебитни и кредитни карти изглежда не минават, поне на мен не ми се получи с наличните. Възможно е да става с GiftCard, но не съм пробвал.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 4 минути , IvanNavi каза:

През jetcost.com.au -> bravofly.com.au се намаляват с около 30 евро на пътник и посока билети на Ryanair с цена на официалния сайт 50+ евро. 

 

image.png.b5d5eb182ad8159d5a6e4409b110b3d9.png

image.png.790c7812f8320b9588c697e42774b9b7.png

 

Плащането е с Mastercard Prepaid. Дебитни и кредитни карти изглежда не минават, поне на мен не ми се получи с наличните. Възможно е да става с GiftCard, но не съм пробвал.

И GiftCard не минава, пробвах я.

Връзка към коментар
преди 16 минути , IvanNavi каза:

През jetcost.com.au -> bravofly.com.au се намаляват с около 30 евро на пътник и посока билети на Ryanair с цена на официалния сайт 50+ евро. 

 

image.png.b5d5eb182ad8159d5a6e4409b110b3d9.png

image.png.790c7812f8320b9588c697e42774b9b7.png

 

Плащането е с Mastercard Prepaid. Дебитни и кредитни карти изглежда не минават, поне на мен не ми се получи с наличните. Възможно е да става с GiftCard, но не съм пробвал.

На мен пък за конкретния полет, който си дал в австралийската версия ми го дава 87$ за един човек на приложението, а на сайта най-ниска е през Edreams - 82$,после е bravofly-90$...

Връзка към коментар
В момента, crazyhorse каза:

На мен пък за конкретния полет, който си дал в австралийската версия ми го дава 87$ за един човек на приложението, а на сайта най-ниска е през Edreams - 82$,после е bravofly-90$...

Ниските цени не излизат постоянно, а само от време на време, като на какъв принцип, кога и колко време ще се появяват не е много ясно. От известно време така работят почти всички версии на Jetcost. Конкретната цена излизаше на десктоп версията и е много вероятно след малко пак да се появи.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, Pantelej Putnik каза:

Някой да знае кой сайт/посредник сваля цените на AirAsia?

И аз се интересувам от този въпрос. Има едни полети от Siem Reap до Bangkok на Airasia, които се мъча да сваля, но изобщо не ми ги показва в jetcost по някаква причина 😞 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • stanislavpp
    • yordanov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.