Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

FlyDubai е сред авиокомпаниите при които е силно препоръчително да се избягват посредници.Едно че изключително трудно се сваля цена , друго че комуникацията при промени обезмисля всякаква хипотетична  отстъпка.

 

Май е време да направим  списък с авиокомпании тегави за сваляне на цена и крайно customer unfriendly политика за полети закупени през посредник.

  • Харесвам 10
  • Браво 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, soniapro каза:

Дали може 

да се намали някъде билет на FlyDubai за Дубай?

Директно през сайта им! Никакви посредници и намаления за FlyDubai.....

Почти е невъзможно да свалиш цената при тях. Аз когато пътувах с тях никъде нищо не намерих и си взех директно от сайта им.

 

преди 14 минути , stanimir каза:

FlyDubai е сред авиокомпаниите при които е силно препоръчително да се избягват посредници.Едно че изключително трудно се сваля цена , друго че комуникацията при промени обезмисля всякаква хипотетична  отстъпка.

 

Май е време да направим  списък с авиокомпании тегави за сваляне на цена и крайно customer unfriendly политика за полети закупени през посредник.

@stanimir Много точно си го описал 😊 Напълно съм съгласен с теб 😊

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, DGTG каза:

Ок ли е купуването на полет на Aegean чрез посредник? След това как управлявам резервацията - добавям си я в акаунта в Aegean или....?

ok e, аз съм купувал и добавял след това без проблеми. При смяна на полети е малко драма, прехвърлят те към посредника, но успях с много чар и 5 обаждания да ги излъжа да ми ги оправят те.

  • Благодаря 1
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 13 часа, soniapro каза:

Дали може 

да се намали някъде билет на FlyDubai за Дубай?

Когато купувах... малко по-ниска цена ми даде, ако минава през гугъл флайт, после през авиокомпанията.... най-ниски бяха цените в петък, от обяд нататък...

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 9 минути , DGTG каза:

При купуване на билети от trip.com ми иска номер на паспорт.  Аз в момента не мога да дам номер на паспорт, защото ще вадя нов. Как процедирате в такъв случай?

В подобна ситуация бях, когато купувах полет между острови на Карибите. Купих със стария номер на паспорт , после летях с новия паспорт.Никой не обърна внимание на номера на паспорта. Все пак е добре да запазиш стария и да го носиш с теб

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 19 минути , DGTG каза:

При купуване на билети от trip.com ми иска номер на паспорт.  Аз в момента не мога да дам номер на паспорт, защото ще вадя нов. Как процедирате в такъв случай?

Тези паспорти могат да се редактират. За по-лесно (за мен) пускам линк за десктоп: https://www.trip.com/passenger/list?locale=en-XX&curr=EUR

Някъде в профила се намира Frequent traveller info и там се действа.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Argentique каза:

Тези паспорти могат да се редактират. За по-лесно (за мен) пускам линк за десктоп: https://www.trip.com/passenger/list?locale=en-XX&curr=EUR

Някъде в профила се намира Frequent traveller info и там се действа.

А трип ли прави чекирането та иска данните на паспорта? Купувам полети на Aegean - и разбрах, че после ще си ги добавям в акаунта в Aegean и сама ще правя чекирането или не е така?

Връзка към коментар

Минавам да кажа да преглеждате английския джеткост през апа и да рефрешвате по няколко пъти, доста приятни изненади вади. 

Аустриян ги намаля с поне 50%...бг айпи. 

  • Харесвам 15
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 10 часа, DGTG каза:

А трип ли прави чекирането та иска данните на паспорта? Купувам полети на Aegean - и разбрах, че после ще си ги добавям в акаунта в Aegean и сама ще правя чекирането или не е така?

Това чекиране от страна на trip се е появило отскоро. Резервациите се добавят лесно в сайта на Aegean и после там човек може да се чекира, да си купи някой багажец и т.н. Трупат се и мили. Аз предпочитам сама да се чекирам, а да не чакам на други. Но при Aegean това не е фатално, защото може безплатно и на летището да се чекирате. Но пък тогава ви слагат на каквито останат места. Ако се чекирате по-рано (от 48 ч. преди полет), ви слагат заедно.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Насилственото чекиране от страна на trip.com засега засяга само полетите на Раян. 😄 Добавянето на резервацията към профила не ви спасява от тези наглеци. 😁

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, Argentique каза:

Това чекиране от страна на trip се е появило отскоро. Резервациите се добавят лесно в сайта на Aegean и после там човек може да се чекира, да си купи някой багажец и т.н. Трупат се и мили. Аз предпочитам сама да се чекирам, а да не чакам на други. Но при Aegean това не е фатално, защото може безплатно и на летището да се чекирате. Но пък тогава ви слагат на каквито останат места. Ако се чекирате по-рано (от 48 ч. преди полет), ви слагат заедно.

Благодаря! Аз бях решила в полето за номер на паспорт да сложа данните от личната карта, за да купя билета и после да ги сменя. Но снощи като реших да питам в чата на трип и там се започна едно обяснение как впоследствие ще трябва да платя, за да сменя данните и това ме пообърка... Иначе видях поле (за доплащане 3 евро) ако искам трип да ме чекира.

И още едно питане - до колко дни идва потвърждението за закупените билети? Прочетох текст, че е до два дни. Така ли е? 

Връзка към коментар

Edreams.es, освен няколкото евро надолу с prime, дава и 15евро отстъпка при плащане с Pay pal. Така евтините билети на Раян излизат с отрицателна стойност. Не съм пробвала да платя, че давах някакви измислени данни само за да тествам. 

Screenshot_20231024-132003.png.8654bc14e78a7f53e3a22c227e86e2ae.png

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 52 минути , iMari каза:

Edreams.es, освен няколкото евро надолу с prime, дава и 15евро отстъпка при плащане с Pay pal. Така евтините билети на Раян излизат с отрицателна стойност. Не съм пробвала да платя, че давах някакви измислени данни само за да тествам. 

Screenshot_20231024-132003.png.8654bc14e78a7f53e3a22c227e86e2ae.png

@iMari как го постигна това? Най-напред пробвах с два билета, не даде отстъпка при избор на плащане с Pay pal. Реших, че отстъпката е за 1 билет, пробвах, пак греда. Понеже бях си признал, че съм от България, направих се на испанец, нъц.

Сега се погледнах в краката и гледам, че съм с мокасини, нямам връзка, да не би това да е причината?  

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Не е това, мокасини носят и в Испания. 😃

Само през приложението излиза отстъпката с PP.

Пробвах да направя резервация с отрицателна стойност - не стана. Добавих услуги за да е положителна стойността - пак не стана. Едва след като избрах билет за 15,59 евро ми даде да въведа данните на Pay pal акаунт за да плaтя тези 0,59 евро. Предполагам, че така вече плащането ще мине.

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Абе знаех си аз, че има още нещо, ама ...

Тя жената пак ме почна "как да стане като вашите са те кръстили Тотьо Марков, те самите са ти объркали името, какво искаш ..."

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 28 минути , Argentique каза:

На мен въобще не ми излиза такава отстъпка в приложението. :huh:

След като тествах няколко пъти и на мен спря да ми излиза. Появи си през друго устройство, но не ми позволи пак плащане. Нещо не ни харесват тези дни май, май. 🙂

Пробвай през италианската версия и там дава такава отстъпка. А иначе офертата е до 31.10, еднократна отстъпка на профил.

 
PayPal: El descuento permite a los usuarios de Paypal beneficiarse de un descuento de 15 € en reservas de vuelos realizadas a través de la aplicación de eDreams España, desde el 24 de octubre hasta el 31 de octubre (ambos incluidos). El descuento se aplicará automáticamente cuando ingreses tus datos de pago de Paypal en la página de pago. El importe de la reserva de vuelo deberá ser igual o superior a 15 €. Ten en cuenta que una vez que se aplique el descuento a tu reserva, no se podrá utilizar en otra reserva. El descuento solo se puede utilizar una vez por reserva. El descuento no es válido para reservas realizadas desde los sitios web de eDreams y no se puede combinar con otras ofertas. En caso de solicitar cancelación o modificación, se aplicarán las condiciones establecidas por la aerolínea. La aplicación de este descuento estará sujeta a los Términos y Condiciones Generales de eDreams.

 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Благодаря. 

Обаче пак ми се появи бъг в Оподо.

Райънските ги дава с почти -50% надолу, но засега отказва плащане. Само ме дразнят.  🤭

Ето, полетът на dimitrov6 е няма и 24 паунда.

 

Screenshot_20231024-171118_Opodo.jpg.f7a5d46bbe0f86d382a9e5bd92beb42b.jpg

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 46 минути , Argentique каза:

Благодаря. 

Обаче пак ми се появи бъг в Оподо.

Райънските ги дава с почти -50% надолу, но засега отказва плащане. Само ме дразнят.  🤭

Просто ранното прибиране от Виена е неморално и системата отчита това ...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • mitaka
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.