Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 31 минути , jorocontrola каза:

Просто ранното прибиране от Виена е неморално и системата отчита това ...

Мисля, че 7:20 pm = 19:20. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

И аз взех от jetcost.nl директно 2 билета наведнъж. Отдавна не ми се е случвало цената за 2-ма да е по-ниска от цената за 1 човек.

Приемат всички карти, но Diners - не.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

При мен Uk версията на Opodo app дава нелоши отстъпки за райън - на места до -50%. Само трябва да си поиграе човек с броя пътници, а понякога дори отиване и връщане е на добра цена. Възползвах се за тук-там и се наверифицирах до изнемога. 

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, Яничка каза:

И аз взех от jetcost.nl директно 2 билета наведнъж. Отдавна не ми се е случвало цената за 2-ма да е по-ниска от цената за 1 човек.

Приемат всички карти, но Diners - не.

Има ли значение IP адрес и мобилна версия? Гледам за едни билети, но не ми дава никаква отстъпка. 

Връзка към коментар

По схемата на iMari от италианския Edreams успях да купя 4 билета всеки за скромната сума от 0,94 Е. Обаче сега се появи друг проблем - минавам всички стъпки, цената се запазва все така ниска, но щом ме прехвърли в Пейпал отстъпката от 15Е изчезва. Деинсталирах, инсталирах приложението, направих нов Пейпал акаунт, но нищо. Пробвах и испанската версия - и там по същия начин. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 23 минути , Guinness каза:

Има ли значение IP адрес и мобилна версия? Гледам за едни билети, но не ми дава никаква отстъпка. 

Не, с бг IP бях и от десктоп. Отстъпката беше само 12€/човек, но повече никъде не сваляше.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , mentina каза:

успях да купя 4 билета всеки за скромната сума от 0,94 Е

От 4 различни профила ли?

Бъгава си е тази отстъпка, успех е, че цели 4 пъти си успяла да я ползваш.

 

Връзка към коментар
преди 9 минути , iMari каза:

От 4 различни профила ли?

Бъгава си е тази отстъпка, успех е, че цели 4 пъти си успяла да я ползваш.

 

  Да, с различни профили. Спрях членството веднага след това, за да не го забравя. Получих потвържденията от Райън веднага, вече са ми в профила. Сега отново пробвах и виждам, че и в двете версии, италианска и испанска, вече няма такава промоция. Бутончето за маркиране на 15 Евро липсва.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 24.10.2023 г. в 9:02, iMari каза:

Насилственото чекиране от страна на trip.com засега засяга само полетите на Раян. 😄 Добавянето на резервацията към профила не ви спасява от тези наглеци. 😁

Може ли млалко повече инфо за това чекиране с Раян. Да не е опит да избегнат дразнещата допълнителната верификация на Раян. И дали таксуват допълнително за него. За едни билети ми дават най-добата цена, която намирам и се чудя дали си заслужава за 20 евра потенциално да се вкарам излишен филм.

Връзка към коментар
преди 21 минути , Ardent каза:

Може ли млалко повече инфо за това чекиране с Раян. Да не е опит да избегнат дразнещата допълнителната верификация на Раян. И дали таксуват допълнително за него. За едни билети ми дават най-добата цена, която намирам и се чудя дали си заслужава за 20 евра потенциално да се вкарам излишен филм.

Ей тук съм писала подробно:

 

 

Не знам каква точно е целта на трип, но резервацията беше минала вече верификация в Раян профила. Някаква безсмислена инициатива да чекират безплатно пътниците.Реално няма проблем, ако дадеш актуалните си данни в профила на трип. То явно няма проблем и да не са ти верни данните, но да не прекаляваме с късмета. 🙂

Чекират те май веднага след като безплатното чекиране започне и бордната карта се появява веднага в профила ти.

20 евро отстъпка за един билет? През коя версия?

Връзка към коментар

Благодаря, @iMari ще се жертвам и ще пиша как са се развили нещата. 

Отсъпката е 10 евро, на билет. Дава ми я при търсене на 1 до 4 билета през апп-а, френска версия. 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 33 минути , Ardent каза:

 

Отсъпката е 10 евро, на билет. Дава ми я при търсене на 1 до 4 билета през апп-а, френска версия. 

 

Явно за избрани полети обаче. 😞

IMG_7858.png

IMG_7859.png

Връзка към коментар
преди 23 минути , r_nikolov1 каза:

Явно за избрани полети обаче. 😞

IMG_7858.png

IMG_7859.png

Избери държава-Франция и език-френски. И дава това (е не е по 10 евро точно на полет, но сваля 15-16 евра от двупосочния):

Screenshot_20231026-135643_Tripcom.jpg

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Може и да е за определени полети или има някаква негова си логика.

Ето сега какво ми даде:

 

unnamed (1).jpg

 

Сложих втората снимка, за да покажа, че търся двупосочен и реално е 10 на полет накрая. 

unnamed.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 14 минути , Ardent каза:

Може и да е за определени полети или има някаква негова си логика.

Ето сега какво ми даде:

 

unnamed (1).jpg

 

Сложих втората снимка, за да покажа, че търся двупосочен и реално е 10 на полет накрая. 

unnamed.jpg

Винаги сваля по 10 евро на полет, въпроса е от какво ги сваля :)

Някой път цената в trip.fr от която сваля е по-висока от тази на сайта на превозвача и там се губи отстъпката.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 часа, Argentique каза:

В австралийския jetcost app сваля добре полети на райън с пренасочване към bravofly и плащане с mastercard prepaid, каквото и да е това животно. 
 

Е какво да е MasterCard Prepaid - предполагам, че е тукашният MasterCard Debit.

Връзка към коментар
преди 6 минути , thomas каза:

Е какво да е MasterCard Prepaid - предполагам, че е тукашният MasterCard Debit.

Ми не е тукашния MCD

Ако знаеш някоя такава да минава , като такава сподели я

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 51 минути , Branko каза:

Ми не е тукашния MCD

Ако знаеш някоя такава да минава , като такава сподели я

Има такава (уж) от Пощенска банка. Обикновена бг дебитна MC се разпознава само като Mastercard.

 

РЕД: Вече не я издаватhttps://www.postbank.bg/Debit-Cards/Mastercard-Prepaid

Редактирано от Argentique
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Argentique каза:

Има такава (уж) от Пощенска банка. Обикновена бг дебитна MC се разпознава само като Mastercard.

Има и я имам, тя е за прехвърляне на натрупания кешбек или да прехвърлиш от сметка. Но не минава винаги

Друга не знам

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • mitaka
    • stanislavpp
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.