Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

да.но нали там имаше ограничение за 1 път в рамките на 90 дни

Да ще успееш ,да купиш само един евтин билет в посока (ако купуваш еднопосочен де ) .

пробвай различните варианти еднопосочен за 2-ма и т.н. пак си заслужава разликата в цената 

Връзка към коментар

Да ще успееш ,да купиш само един евтин билет в посока (ако купуваш еднопосочен де ) .

пробвай различните варианти еднопосочен за 2-ма и т.н. пак си заслужава разликата в цената 

 

Да ще успееш ,да купиш само един евтин билет в посока (ако купуваш еднопосочен де ) .

пробвай различните варианти еднопосочен за 2-ма и т.н. пак си заслужава разликата в цената 

да,аз ще купувам за 3-ма човека

Връзка към коментар

А edreams през джеткост.де дали имат?

Те винаги имат, освен в самото начало на промоция, докато се зарибят хората.

Връзка към коментар

някой дали има идея защо ми се появява тази грешка при плащането. Опитвам се да купя билет от brovafly.fr през jetcost.fr плащането е с маестро

На мен ми се получи, но преди време. Не знам защо стана, но и без това не ми трябваше билета, който исках да купя.

 

Нещо по темата:

 

София-Рим-Барселона-София - 133 евро през jetctost.fr и bravofly за почивните дни между 19-27 септември (ако сте си предвидили малка отпуска от 3 дни, като мен:)

 

Мисля да купувам утре, ако не излиза грешката по-горе. Полетите са обедни и много удобни. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На мен ми се получи, но преди време. Не знам защо стана, но и без това не ми трябваше билета, който исках да купя.

 

Нещо по темата:

 

София-Рим-Барселона-София - 133 евро през jetctost.fr и bravofly за почивните дни между 19-27 септември (ако сте си предвидили малка отпуска от 3 дни, като мен :)

 

Мисля да купувам утре, ако не излиза грешката по-горе. Полетите са обедни и много удобни. 

Е колко карти Маестро имаш? Така като гледам, ще ти трябват 3?

Връзка към коментар

Ами до колкото знам, използването на карта през един сайт е ограничено до една покупка на тримесечие. Може ли трите отсечки на една покупка? Или аз нещо не съм разбрала?

Връзка към коментар

Как успявате да ги свалите тия цени като аз

като гледам за един полет до Милано  29 септември

в сайта на Wizz e   159   с багаж още 29 отгоре

а тук дори не съм член

а в Румбо е  89.98 €  176. лв. пак с един багаж който ми го дава на 16 евро ( това след избор на карта  маестро другте са отгоре )

 

тоест отсъпката е нещо от рода на 3-4 евро а със дискаун клуба ще падне още и се чудя къде бъркам,

или има още стъпки

Връзка към коментар

Аз лично пазарувам без багаж. Някой успя ли да засече какво е ограничението на маестро-то през jetcost.fr -> bravofly.fr, защото предния път купих 6 билета в рамките на 2 дни без проблем, но сега ми отказа плащането със същата карта още на първта отсечка?  :biggrin: 

Да знам дали да зареждам другото маестро с пари понеделник, че искам да взема три еднопосочни билета.

Връзка към коментар

Софи-Атина(+1)-Цюрих/Женева-София.  Цените са примерни с Visa Entropay. Viabuy  сваля още -20 евро. ;) Маестро дава леко завишена цена.

 

 

 

 

 

Viabuy къртят умивалници за спорт и летене, а Diners надуват балони в бизнес салони! :rofl:

 

SKG-ATH-ZRH

 

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Viabuy къртят умивалници за спорт и летене, а Diners надуват балони в бизнес салони! :rofl:

 

Ти да не би да взе Viabuy?  B)

 

С тея 90 евро такса за изваждане се съмнявам и един човек във форума да се е излъгал за такава карта, така че реално най-ниските цени чрез viabuy схемата са непостижими.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Здравейте,

Благодарение на вашата тема днес успях да купя три еднопосочни билета София - Болоня на обща цена от 23 евро и някакви центове и три еднопосочни билета Болоня - София на цена 22 евро и центове. Първата резервация направих чрез jetcost.de --> edreams.de, а втората през jetcost.de --> opodo.de И двете плащания бяха с Виза Ентропей. Всичко мина перфектно, получих потвърждения от Уиз с резервационните кодове и на двете, както и от edreams и opodo. През сайта на Уиз и на двете резервации пише потвърдени, но на първата София-Болоня освен имена на пътници няма никаква друга информация, докато при втората освен имената на пътниците има и определени места в самолета, виждат се и моите данни за връзка, номера на картата, с която е платено, колко пари е платено (като цената не отговаря на действително платените, а е по-висока). Та на някой случвало ли се е подобно нещо и според вас трябва ли да се притеснявам за първата резервация (прикачам скрийншот на това, което се показва на първата резервация)? Много благодаря :)post-1658-0-34426300-1440257175_thumb.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Барселона - Лондон (Гетуик)  еднопосочен с British Airways за €14  през Jetcost.de -> eDreams.de с VisaEntropay , а ако сте си издумкали патроните с Entropay-я

през http://www.exbir.de/flugsuche-> flug.ab-in-den-urlaub.de  с Visa Electron или Amex

ако пък в Лондон предпочитате Хийтроу - цената става  €21

 

различни дати от октомври до март:
7th, 13th, 14th, 20th, 21st Oct
3rd, 4th, 10th, 11th, 17th, 18th, 24th, 25th Nov
1st, 2nd, 8th, 15th, 16th, 22nd, 23rd Dec
5th, 12th, 19th, 20th, 26th, 27th Jan
2nd, 9th, 10th, 16th, 17th, 23rd Feb
1st, 2nd, 8th, 9th, 15th Mar

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Не е по темата, ама е свързано с горния пост. Наскоро четох за някакъв, който живее в Барселона и всеки ден лети до Лондон, където работи и така му излизало много по-евтино.

Връзка към коментар

Не е по темата, ама е свързано с горния пост. Наскоро четох за някакъв, който живее в Барселона и всеки ден лети до Лондон, където работи и така му излизало много по-евтино.

По жълтите вестници вървя. Теоретично е възможно, но на практика, надали някой би го направил

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.