Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Не е по темата, ама е свързано с горния пост. Наскоро четох за някакъв, който живее в Барселона и всеки ден лети до Лондон, където работи и така му излизало много по-евтино.

 

 

Ами днес имаше за мацка , която заради високия наем живее , спи и се къпи денонощно във влака , защото месечната карта била само 300 и няколко евро ...

Важно е медиите да пишат нещо ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

jetcost.com -> lastminute дава с Дайнърс

kayak.es -> edreams дава с Мастъркард кредитна

kayak.it продължават да дават с кредитна Виза

kayak.de -> edreams дава с ентропей

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Имам Маестро което изтича сега, август. Bravo fly предлагаше 31 евро отстъпка за wizz, но на последното ми питане отказа плащането. Явно ме разпозна като нахален. Със същото Маестро пазарувах от тях преди два дни. Явно има някакъв лимит. Билета беше Меминген София. Два купих на третия отказа.

Редактирано от bay_kolio
Връзка към коментар

Имм Маестро което изтича сега август. Bravo fly предлагаше 31 евро отстъпка за wizz , но на последното ми питане отказа плащането. Явно ме разпозна като нахален. Със .същото Маестро пазарувах от тях преди два зни. Явно има някакъв лимит.илета беше Меминген София. Два купих на третия отказа

Ако отказва плащането поради лимит покупки би трябвало да изпише нещо свързано с това. Може да си объркал някоя цифра, опитай отново, ако не си или се свържи с банката ти.

Връзка към коментар

Беше нещо от сорта отхвърлено плащане .... на преведен френски. Опитах три пъти все греда. Звучи така, че може да е всичко. Наистина може и банката да е за бой. Ама в крайна сметка го купих през Уиз. Така или иначе момата лети днес за София.

Може да е защото картата има още 5 дни живот, може защото съм купил вече 6 билета до тук, абе може и Божа работа да е.

Редактирано от bay_kolio
Връзка към коментар

Имам Маестро което изтича сега, август. Bravo fly предлагаше 31 евро отстъпка за wizz,

Директно bravofly ли и кой  bravofly по-точно?

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Просто в скрипта им няма съобщение да изписва грешки от тип "превишен лимит". И при мен е така

 

Значи е лимит за покупки. Картата важи до последния ден на месеца, в който изтича, включително.

Връзка към коментар

През rumbo.es и плащане с Маестро попаднах на офертичка

Примерни дати 01.12.2015-12.12.2015

Скопие-Барселона-Скопие

Лети се с Уиз

Крайна цена 8 евро

 

Понеже имам намаление за полетите от Канарите до Испания, ми се връзва на 28евро Тенерифе-Скопие и обратно, през Барселона, чак взех да се замислям...

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Колегата по горе ако си стигнеш лимита за плащане за деня ( на картата маестро )може да не ти мине плащането

виж в електронното банкиране каква е работата ако го поддържа там ще пише каква е грешката

Връзка към коментар

Нещо  ми е скъпичко намалението на Уиз   :biggrin:  и взех BLQ - HAM с EZY за 0,99Е. Цената е за двама с Оподо и Ентропей.  :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Здравейте,

 

Дойде време и аз да пробвам трика през испанските сайтове.

Опитвам се ама още ми е мъгла... и рекох да питам, че от много тарикатлък да не ми излезе двойно... :)

 

Значи какво правя:

1.Влизам през http://www.jetcost.com/и си търся полета. В конкретния случай съм се спрял на двупосочен с AEGEAN от 

Солун до Крит/Chania съответно на 19.09 и 26.09.2015 за двама възрастни.

 

Jetcostа джурка джурка и вади някакаъв списък с авиокомпании и на каква цена са тези билети на различните сайтове.

 

2. Харесвам си конкретни билети и сайт и щракам там - например в моя случай през полети с AEGEAN през OPODO, общо за 184 евро.

 

Щракам на OPODO и ... къде се вижда има ли отстъпка и с коя карта?

 

Това което намерих е:  "Opodo charges a management fee € 18.45 per passenger per flight. The price shown above includes management fees and reductions may be applicable to the payment method you selected."

 

Май май бъркам някъде ... :)

 

По едно време бях попаднал и аз вече не помня как в edreams и там ставаше дума за карта  Mastercard eDream. Това специална карта ли е или и обикновен Мастеркард ще свърши работа?

 

Ще ударите ли едно рамо, хем с учебна цел, хем да остане някое евро за узо и гръцка салата :)

Имам банкови карти Маестро, Виза Електрон, Виза Кредитна, Виза Класик, МастерКард дебитна и кредитна, Дайнърс, Amex Euroline

 

 

Другите важни неща за които искам да питам са 

 - къде/как след това си виждаме билетите? 

 - къде се чекираме и как си разпичатваме бордните карти

 - билетите са без багаж. Как се добавя след това ?

 

Благодаря предварително

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На страницата на jetcost вляво след като ти изкара полетите има списък с възможните карти. Слагаш чавка на тази която те интересува и виждаш дали цената остава същата. Ако е така продължаваш с тая карта.

eDreams правят мизерии де , уж според чавката може с една карта , а накрая се оказва , че са я сменили :)

Връзка към коментар

Харесвам си конкретни билети ...... общо за 184 евро.

......

Ще ударите ли едно рамо, хем с учебна цел, хем да остане някое евро за узо и гръцка салата :)

Що да не ударим ;)

 

На първо четене:

 

Директно от rumbo.es с Maestro - €160 :) 

 

post-139-0-80865100-1441210701_thumb.jpg

 

Айде да почерпиш едно Пломари :P 

 

 

 

 

.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.