Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Що да не ударим ;)

 

На първо четене:

Директно от rumbo.es с Maestro - €160 :)

attachicon.gif00_T_C.jpg

Айде да почерпиш едно Пломари :P

 

Ще почерпя :)

пък ако намеря пари за цял месец в Крит, ще е двойно :)

 

За моите дати излиза 176Е с маестро

През eDreams го дава 174Е с карта Mastercard eDreams!?!

 

А багаж как се добавя?

 

В RUMBO с гугъл преводачката излиза следното:

"Luggage

SKG-CHQ CHQ-SKG Aegean Airlines

The selected rate does not include checked baggage. Click here for more information."

 

И като кликна на линка ми излиза отново формата за избор на летища и даже не мога да я преведа на английски с гугъла.

post-3293-0-44766900-1441269124_thumb.png

Връзка към коментар

Опа, верно съм ти добавил още един месец :biggrin:
 

Тогава избираш от следните варианти за твоите дати

 

Jetcost.fr -> bravofly.fr - €173 с Maestro

или

Jetcost.de -> Opodo.de - €157  VisaEntropay (има тук тема за тази карта - как се прави и какви са условията)

 

Колкото до багажа - не съм сигурен как се добавя, може евентуално с PRN-то после на страницата на съответната компания.
 

Връзка към коментар

Докато се натуткам и византийците вдигнаха цената...

 

За протокола:

Поръчах през rumbo.es.

Платих 194Е с Маестро.

Билетите вече се показаха в сайта на Аегеан, като там пише, че цената е 236Е

Изглежда, че багаж може да се добави от сайта.

 

След покупката румбо се опитва да ме зарибява с купон за 10Е ако се регистрирам в един друг сайт - one-time-offer.com - за някакъв PRIVILEGE SHOPPING.

Този сайт иска имена, адреси и т.н. но и номер на кредитна/дебитна карта и не схванах добре защо му е.

Останах с впечатлението, че ще ми взема 15Е на месец и едновременно с това ще ми дава ваучер за 15Е на месец, ама с тоз английско-испански хич не съм сигурен какво съм прочел.

 

post-3293-0-69565100-1441288812_thumb.png

 

Някой пробвал ли е и знае ли за какво по-точно става дума?

 

 

post-3293-0-25016800-1441288456_thumb.png

Връзка към коментар

Ваучера е за хотел+полет и ти го реимбурсират по банковата сметка след като им пратиш доказателство за полупка на билетбот румбо. Изтривай си акаунта преди 30тия ден, че ще те чарджат.

Връзка към коментар

Ваучера е за хотел+полет и ти го реимбурсират по банковата сметка след като им пратиш доказателство за полупка на билетбот румбо. Изтривай си акаунта преди 30тия ден, че ще те чарджат.

 

:) Гърмян заек съм вече  Хич не се и регистрирах

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Исках да резервирам полет от kayak.it >volo24.it с кредитна Виза. Верифицираха картата и получих мейл да чакам потвърждение от авиокомпанията. След малко получавам следното:

 

Gentile Sig. *****,

La ringraziamo per la Sua richiesta di prenotazione ******/******.

Per motivi di sicurezza e riservatezza non è stato possibile verificare il titolare della carta di credito segnalata. La preghiamo, dunque, di inviarci una copia del lato frontale della carta di credito e del passaporto o della carta d’identità. Clicchi sul seguente link e segua le istruzioni che vi troverà. 

 

https://.......

 

Se il collegamento non dovesse funzionare, può semplicemente copiarlo dall'email e incollarlo nella barra degli indirizzi del Suo browser (Mozilla Firefox, Internet Explorer, ecc.)

 
Per motivi di riservatezza La preghiamo di annerire una parte del numero della carta di credito come nell’esempio: "123456XXXXXX1234" (in modo che siano leggibili solo le prime 6 cifre e le ultime 4)
 
Le ricordiamo che il prezzo di questo volo fa parte di un’offerta giornaliera. La compagnia aerea si riserva il diritto di cancellare la prenotazione qualora i biglietti non vengano emessi entro 24 ore dalla stessa.
 
Se non dovessimo ricevere una Sua risposta entro le 18:00 del 08/set/2015 o qualora avvenga una cancellazione di richiesta di prenotazione dalla parte della compagnia aerea ci riserviamo il diritto di addebitarvi eventuali costi aggiuntivi.
 
Restiamo a Sua disposizione per ulteriori informazioni e chiarimenti.
 
Що за идиотия? Успяха да изтеглят един цент и да го върнат, а не могат да дръпнат сумата?!? Сега, ако искам да се откажа от полета, не трябва да правя нищо, нали?
Връзка към коментар

Здравейте отново :)

 

Поздравления за темата и огромни благодарности на всички, които допринасят с информация и опит! 
Не знам дали ще ми повярвате, но съм изчела цялата тема, всичките 44 страници, публикация по публикация. Цъкала съм на всеки линк, всичките разновидности с .es .it .fr и т.н. Вече знам всички съответни термини на френски, италиански, испански, португалски и немски....  :wacko: 
 

Обаче не успявам да си помогна с един полет VAR-LTN-VAR, 03.10-11.10 на Уиз. Поради ред причини не можах да го резервирам по-рано, а сега Уиз повишиха отвратително цените. Знам, че на цената няма как да повлияем, но поне някоя отстъпка с карта, че да не ме боли толкова. Всички сайтове ми дават по-висока цена от тази с Дискаунт клуба. Не знам дали да губя още време в проверки следващите дни, та да не стане още по-висока цената на уиз. Картите ми са Маестро и Виза Електрон. Като ми мине главоболието от безкрайното взиране в монитора, ще проверя и еднопосочните как са.

 

Иначе, все пак да се похваля, вече упсях да се възползвам с едни полети Вн-Сф и Сф-Вн с моята Маестро  B)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

http://www.atrapalo.com/тук има отстъпка с маестро. Чакай половин ден и ще паднат цените. Те са скочили защото си ги търсила много, и все едно има голям интерес, ама като няма купуване ще паднат цените. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Чакай половин ден и ще паднат цените.. Те са скочили защото си ги търсила много, и все едно има голям интерес, ама като няма купуване ще паднат цените. 

И друг път сме коментирали - това е една популярна легенда, която като че ли няма достоверно потвърждение ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тъй като дебна едни билети, мога да кажа, че определено си е тенденция. Последния случай е снощи, когато билетите след множество проверки станаха 60 евро на човек и тази сутрин си се върнаха на цената от преди това-30 евро. Последната седмица поне 4-5 пъти ставаше така.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Цените на Уиз се вдигат с много търсене и още как. Моето обяснение - явно сайтовете не просто търсят, а инициират резервация - за да могат да гарантират, че при завършването на резервацията цената няма да се е вдигнала. Тъй като ние предимно гледаме и сравняваме повечето резервации остават отворени и системата на уиз маха въпросните места от инвентара, с което се вдига и цената. След определено време сесиите таймаутват и цените се връщат на място

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Това може да се провери. Румбо и подобните показват колко места остават, пробваш с толкова до плащане, спираш и после търсиш пак...

Ако не е това, те все пак имат резервации по банков път, които лесно отпадат без загуба.

Връзка към коментар

http://www.atrapalo.com/тук има отстъпка с маестро. Чакай половин ден и ще паднат цените. Те са скочили защото си ги търсила много, и все едно има голям интерес, ама като няма купуване ще паднат цените. 

Симулирах покупка. Като стигнах до плащането, не ми дава възможност да сменя "провинцията" (в случая испанска). Не знам дали това няма да е проблем впоследствие. Да не би сайтът да дава възможност за покупка само за испански граждани? :huh:

Връзка към коментар

Да, видях го и аз това, но пък дава държава България. Не знам честно казано. Може да е някакъв бъг в системата им. А наистина може да е за българи, живеещи в Испания. Трябва да се пробва просто.

Редактирано от Krum4ov
Връзка към коментар

За първи път ползвам rumbo и си купих преди малко един билет. Получих имейл от тях с шестцифрения PNR, но после като се логнах в сайта на ryanair и въобще не ми открива резервацията. Сгафил ли съм нещо или просто трябва да мине известно време, за да получат ryanair информация от румбо за билета?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.