Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

За първи път ползвам rumbo и си купих преди малко един билет. Получих имейл от тях с шестцифрения PNR, но после като се логнах в сайта на ryanair и въобще не ми открива резервацията. Сгафил ли съм нещо или просто трябва да мине известно време, за да получат ryanair информация от румбо за билета?

По назад го бяхме обсъждали. Прочети си мейла с потвърждението, там ще видиш мейла с който може да се логнеш в сайта на Ryan (с твоя няма да стане).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой има ли инфо къде в момента има някаква отстъпка. Трябва да купя билет и само във френския jetcost ми дава, но с единствената карта, която нямаме -виза електрон.Благодаря!

Връзка към коментар

Някой има ли инфо къде в момента има някаква отстъпка. Трябва да купя билет и само във френския jetcost ми дава, но с единствената карта, която нямаме -виза електрон.Благодаря!

Онзи ден купих от fluege.de с Американ експрес, но можеше и с някаква друга карта. Сега ще се разтърся да видя през кой сайт съм минала. Може да пробваш и през kayak.it > volo24.it с кредитна Виза.

 

Edit: През jetcost.de, другата карта с която може е Мастеркард Голд

Редактирано от Зани
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Мисля да резервирам през travel2be с Дайнърс.Има ли някакви особености при резервацията,напр. начислява ли допълнителна такса накрая?

Отначало смятах да резервирам отиването през t2be.pt,връщането през t2be.com,обаче видях,че никъде не пише за ограничение в ползването на карта.Пробвал ли е някой повече от едно плащане с една карта там?

Редактирано от Мари Николова
Връзка към коментар

Отговорих си сама - на травел2би накрая начислява такса обслужване 20е. :( 

За Дайнърс в момента,май, никъде няма  добри отстъпки,но за първи път попаднах на сериозно намаление с Виза електрон през

jetcost.com>gotogate

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Симулирах покупка. Като стигнах до плащането, не ми дава възможност да сменя "провинцията" (в случая испанска). Не знам дали това няма да е проблем впоследствие. Да не би сайтът да дава възможност за покупка само за испански граждани? :huh:

Аз се поинтересувах по този въпрос, първо им писах на FB-профила, там ми дадоха следния адрес: vuelos@atrapalo.com , където също им писах (на английски).

Днес получих отговор, обаче явно госпой'ца/г-жа Вероника Обрегон не иска да ми отговори на инглиш, та моля за съдействие испаноговорещите, че не му разбирам много-много на испанския, а и гугъла по принцип куцичко превежда - дали правилно схващам, че няма проблем да се избере друга държава (не Испания) и после коя да е провинция (испанска) , понеже е задължително полето?

Ето техния е-майл:

 

Servicio Atención al Cliente Atrapalo

 

To

*************

 

Today at 2:54 PM

Estimado cliente,

 

Le agradecemos que contacte con nosotros.

 

Para realizar la reserva, tendrá que colocar cualquier provincia de España, porque es un campo obligatorio para proceder a la compra, pero no afectará en sus vuelos.

 

 

Quedamos a su disposición para cualquier consulta adicional.

 

Gracias,

 

Verónica Obregón

SAC Ocio Vacacional

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

на travel2be  при въвеждане на данни за пътниците иска номер на паспорт.... само, че единият паспорт изтича скоро и ще бъде подменен. Как се процедира в такъв случай??

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

на travel2be при въвеждане на данни за пътниците иска номер на паспорт.... само, че единият паспорт изтича скоро и ще бъде подменен. Как се процедира в такъв случай??

Билетът не е обвързан с номер на паспорт. Пиши каквото искаш и няма да имаш проблем. Паспорти се губят, унищожават, изтичат и т.н.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Билетът не е обвързан с номер на паспорт. Пиши каквото искаш и няма да имаш проблем. Паспорти се губят, унищожават, изтичат и т.н.

 

Благодаря!

Мислех да не е като при WIZZ, с каквото се регистрираш с това и да летиш...

Редактирано от baiKolio
Връзка към коментар

Мислех да не е като при WIZZ, с каквото се регистрираш с това и да летиш...

Не съм летял с тях, но дълбоко се съмнявам билетите им да са вързани за номер на паспорт.

Връзка към коментар

Не съм летял с тях, но дълбоко се съмнявам билетите им да са вързани за номер на паспорт.

 

Всъщност прав си.

Бордните им карти са обвързани с документа, който е въведен при чек-ин.

Ама се ошашках с толкоз ровене докато намеря сайт с отстъпка за Дайнърс и с тоя гъгълски испански, че ми е за пръв път от такъв сайт.... 

паникьор :)

Връзка към коментар

В момента jetcost.pt->rumbo.pt дава много добри отстъпки с Diners.

 

Благодаря, ама вече отидЕ :)

нещо се закучи с travel2be , не щя да приеме чисто новият ми, неизползван до сега Дайнърс... уф, не можах да го сефтосам.

в крайна сметка през rumbo.es -> bravofly  с Маестро със 17 цифрен номер 34,40€ отстъпка за два билета.

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да разходим кучето до Крит! :lol: Трима за няма и 1 евро с най-добрата Eнтропей карта. :)

 

attachicon.gifSKG - CHQ.jpg

 

От кой сайт и за кои дати излиза тази цена?

Връзка към коментар

От кой сайт и за кои дати излиза тази цена?

 

jetcost.de > opodo.de. . Oставил съм ви още няколко билета за 26.10 ;)  Има и други дати.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

atrapalo,com ми даде супер намаление с Маестро на ПИБ, (с която съм взимал от румбо билети преди), но когато стигнах до плащане ми дава грешка в номера на картата. Имам две и при двете дава  същата грешка. Не се и опитва да тръгне плащането, още докато се набират цифрите в полето ми дава грешен номер..

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.