Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

До колкото виждам, няма човек, който да е купил с Маестро от atrapalo..


Вярно ли, че и покупките с Маестро са ги направили веднъж на три месеца?

Винаги е било така на теория за един и същи сайт. Понякога минаваха и повече плащания.

Връзка към коментар

При плащане с Maestro в момента budgetair.pt (при директно влизане, без първоначално минаване през друга търсачка) дава €28 отстъпка на някои полети. Отстъпката е реална въпреки допълнително начисляваната "такса обслужване" от €21. Пример: търсих полет Виена-София-Виена - на сайта на austrian е €158.27, а на budgetair.pt €130.27 крайна цена.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Моля за съвет. Ще купувам билети през тези сайтове до Бангкок. Със сърбите до Белград и с Етихад до Бангкок. Един билет с две прекачвания. Как стои въпроса с багажа?

Връзка към коментар

Трябва да ти го чекират директно  до Банкок.


То това няма никакво отношение към сайта от който купуваш билета.


Възможно е накрая в резервацията на сайта да ти изпише , че тази тарифа не включва чекиран багаж , но не се панирай. На всичките ми резервации пишеше така , но в Checkmytrip и сайта на авиокомпаниите всичко си излиза коректно и никъде не е имало проблеми.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

През румбо днес гледам, как за полети Букурещ-Мадрид и обратно, които и без това са на минимална цена от 20 и няколко евро, сваля 23 евро при плащане с маестро. При Мадрид-Тенерифе-Мадрид, цените са пак минимални по 20 и няколко евро, но сваля само 6 евро за двупосочен. На каква база стават тези намаления така и няма да разберем май.

Връзка към коментар

През румбо днес гледам, как за полети Букурещ-Мадрид и обратно, които и без това са на минимална цена от 20 и няколко евро, сваля 23 евро при плащане с маестро. При Мадрид-Тенерифе-Мадрид, цените са пак минимални по 20 и няколко евро, но сваля само 6 евро за двупосочен. На каква база стават тези намаления така и няма да разберем май.

за кои дати са тези полети
Връзка към коментар

Неведоми са пътищата интернетски :rolleyes: - при мен си продължават отстъпките по немската схема с Entropay- около 17 евра надолу от нормалната цена, или 7 от клубната.

И се е появила още един вид карта, с която излиза намалението - някаква си VIABUY Prepaid MasterCard

 

Гледам че още от август се е появавала viabuy, сега пак дава отстъпка директно през edreams, някой ползвал ли е такава? Набързо проверих, че има 30 евро годишна такса, но не съм чел дали струва пари зареждането и как са курсовете за превалутиране. Прегледах един холандски сайт за ревюта на кредитни карти, и нещата са доста зле, 90% са негативни.

Редактирано от DimitarD
Връзка към коментар

Budjetair.es дава на някои полети 40 евро намаления при плащане с Mastercard дебитна, сравнено с официалния сайт

Видях го покрай едни промоции с турците до Монтреал, от Мадрид и Барселона излизат доста дати през ноември за 382 евро двупосочен, на сайта на турците  е 428 евро. Пробвах да избера София за начална точка и цената е 700е евро..

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не знам за каква такса от 12.99 евро става дума, при мен няма такава, стигам до плащане на същата цена, която ми е обявена в началото 382,50 за Барселона-Монтреал-Барселона при дати 10-17 ноември, плащане с дебитна мастеркард

rr.jpg

Някои дати са скочили с 100евро вече.

Между другото използвам първоначално  търсачката

http://www.viajerospiratas.es

От там си излизат цените и препраща към други сайтове, в момента на тези цени за определени дати излизат и през lastminunte.com

Може да се избира карта за плащане и така да се сортират цените.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Преди месец и аз се опитах да се възползвам от намаленията на budgetair.es през kayak.es с Мастър дебитна.Не прие нито една от двете карти с които пробвах.Изписва ,че са невалидни.Билетите ги купих през lastminunte.com без проблем.

Връзка към коментар

Преди месец и аз се опитах да се възползвам от намаленията на budgetair.es през kayak.es с Мастър дебитна.Не прие нито една от двете карти с които пробвах.Изписва ,че са невалидни.Билетите ги купих през lastminunte.com без проблем.

 

Тяхната търсачка си е Kayak.es, сега видях, че таксата може да се избегне като се махне отметката на "Prevé cualquier imprevisto" .

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Rumbo.es дава 21 Е отстъпка за полетите на Blue air, купих за Юни 2016  Солун-Ларнака 45 Е двупосочно. Интересното е, че през Румбо даде малко по-евтин багаж, отколкото през сайта, та го купих и него. Значи не е постулат, че багажа с НТ се добавя после, явно трябва да се проверява за всеки конкретен случай.

Редактирано от Звелина
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Тяхната търсачка си е Kayak.es, сега видях, че таксата може да се избегне като се махне отметката на "Prevé cualquier imprevisto" .

 

Къде е тази отметка, че не я намерих?

 

Иначе и при мен намалението в budgetair.es излиза с Mastercard Debit и плащането не мина с нито една от трите карти, които пробвах.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.