Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Активиран ми е, но заби точно на 3D кода и се чудя какво да правя. Пак ли да пробвам или да пробвам с lastminute и Diners - притеснява ме, да не е минало плащането и ако действам с Diners, да не ги дублирам . Нямам и-мейл досега вече над час, и SMS известяване на телефона. 

И при мен заби като го правех. Прекратих операцията и започнах всичко отначало и тогава стана.

В последствие купувах и на една приятелка билет и при нея заби на този ход, пък и се бяхме омотали като цяло още при правенето на кода. След като се оправихме с регистрацията в банката и на 3Д кода започнах нова покупка на билета, която не ми беше позволена и ми се указваше да завърша започнатата вече процедура по плащане. Продължих я и купих билета.

 

Звънни на телефона на банката и питай дали има плащане, но предполагам, че процедурата виси и няма да те пусне да направиш друго докато не платиш. 

 

Яни, вярно че е малко объркано и не знам как да ти го обясня ясно, а и те пита на френски, но има възможност да прекратиш процедурата на започнатото плащане.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Пробвах втори път и този път ми позволи да въведа кода и ми изписа  " Merci pour votre reservation" , сега и SMS получих, че са дръпнати парите . Woooооооооооow , отивам в Азия за първи път и за първи път изобщо извън Европа :) Благодаря много за съветите и се надявам, сега да си видя и билета и т.н :) 

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Пробвах втори път и този път ми позволи да въведа кода и ми изписа  " Merci pour votre reservation" , сега и SMS получих, че са дръпнати парите . Woooооооооооow , отивам в Азия за първи път и за първи път изобщо извън Европа :) Благодаря много за съветите и се надявам, сега да си видя и билета и т.н :)

Честито, Яни! Къде и кога отиваш?

 

Билета официално ще получиш до 2-3 дена. С кода на резервацията на билета /не на сайта/ си направи проверка на билета при катарците и си избери места до прозореца :lol: .

Редактирано от mililia
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Южна Корея, 26 Май-8 Юни - ще пиша в съответните теми, че нищо не разбирам от тези кодове, как се избират места и т.н :) Досега съм летял най-много 4 часа :)

Отвори сайта на катарците и търси my booking.

Виж си имеила и там има два кода нещо от рода на 5GK7P.  С този код и фамилията ще си намериш билета. Пробвай и с двата по отделно защото един от кодовете е на билета, а другия на резервацията в сайта на готогейт.

Като си намериш билета виж къде е въпроса за места и почвай да избираш. Лесно е. Като при уиз.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

почти веднага след като катарците обявиха промоцията и Великия Мак подметна идеята да се пробват и другите лостове за още по голямо намаление на цената, купих билети до Бангкок по този начин. Изискване е обаче на картата да се създаде 3Д код за защита. Без него не разрешава плащане. Поне така стои въпроса с картите на ПИБ.

За картите на Райфайзен код не се изисква. Аз първоначално тръгнах да плащам с карта на ПИБ и ми искаше 3D секюрити код, но се оказа, че лимитът ми е недостатъчен и платихме с другата карта.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дали знаете ,отстъпката на gotogate с дебитна или кредитна Visa electron трябва да е, досега попълвах всички данни и накрая на плащането когато дадох "плати", заби и не го прие :( Моята е дебитна Visa electron ?

Ние платихме с дебитна Visa electron на Райфайзен. С дебитната на ПИБ също щеше да стане.

 

Ps извинявам се за закъснелия отговор, но съм през телефона и трудно се вижда.

Редактирано от kreo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За картите на Райфайзен код не се изисква. Аз първоначално тръгнах да плащам с карта на ПИБ и ми искаше 3D секюрити код, но се оказа, че лимитът ми е недостатъчен и платихме с другата карта.

Не се изисква за старите. С новите безконтактни се изисква. На всичкото отгоре бяха забравили да ми го активират, след като в офиса се разбрахме изрично. Добре че от съпорта бяха отзивчиви и не се наложи пак да ходя до банката.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В испанския dohop (http://dohop.com и сменяте държавата на Испания) -> румбо дава 40тина долара отстъпка с Маестро.

 

Същата излиза и директно в rumbo.es

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Извинявам се, ако преди това е задаван същия въпрос, просто наистина нямам време да изчета цялата тема в момента. Някой от тези сайтове, които свалят цената на билетите с определена карта представя ли възможност за търсене на muti-city маршрути? Зора ми е да намеря open jaw (да летя до едно летище, а връщането да е от друго)?

Връзка към коментар

Днес подобрихме с братовчедката рекорда за цена Букурещ-Мадрид-Тенерифе и обратно. Понеже нямаше две неизползвани маестро се наложи да платим Букурещ-Мадрид с маестро през jetcost-rumbo.es, а втората част Мадрид-Тенерифе през opodo.de и плащане с enropay.

Крайната цена за всичко излезе 50 евро на човек с включен комисиона на entropay, датите са края на януари. Ако имаше втора карта маестро цената щеше да е 3-4евро надолу.

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Днес попаднах на тази цена през любимият румбо за Мадрид-Фес-Мадрид

mm.jpg

За същите пари има и полети за различни дати от Мадрид до Маракеш и Рабат декември месец.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Има, пробвам с 22.01.2016 - 25.01 и излизат през opodo за 12Е на човек. Виж да не бъркаш датите, това евентуално може да е.

Редактирано от Kамен
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да задам няколко много аматьорски въпроса за плащане с Маестро, понеже никога не съм плащал с дебитна карта през интернет.

1. Трябва ли първо да уведомя банката- някаква активация за интернет разплащания или друго или всичко си е по подразбиране както с кредитна карта?

2. Предполагам пак се въвежда номера и валидност и какво друго? Тези карти нямат 3д парола...

3. Не ви ли притеснява такова плащане? :) Явно не, щом темата е 51 страници. С кредитна карта може да се оспори транзакция, тук при плащане с Маестро има ли сигурност? Или според вас всичко си е на същият принцип, както с кредитните карти?

4. Имам Маестро от ПИБ и ОББ, коя е по-вероятно да мине?(Мисля, че последно през gotogate.fr си харесах цена)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   5 магеланци

    • jorrro
    • iMari
    • valentin_st
    • Мирослав Василев
    • ivo_121212
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.