Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

 

4. Имам Маестро от ПИБ и ОББ, коя е по-вероятно да мине?(Мисля, че последно през gotogate.fr си харесах цена)

 

За Маестро на ПИБ,РББ и Пиреус мога да потвърдя,че минават в Румбо.За плащане в gotogate,най-вероятно ще трябва да се активира 3d парола.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да задам няколко много аматьорски въпроса за плащане с Маестро, понеже никога не съм плащал с дебитна карта през интернет.

1. Трябва ли първо да уведомя банката- някаква активация за интернет разплащания или друго или всичко си е по подразбиране както с кредитна карта?

2. Предполагам пак се въвежда номера и валидност и какво друго? Тези карти нямат 3д парола...

3. Не ви ли притеснява такова плащане? :) Явно не, щом темата е 51 страници. С кредитна карта може да се оспори транзакция, тук при плащане с Маестро има ли сигурност? Или според вас всичко си е на същият принцип, както с кредитните карти?

4. Имам Маестро от ПИБ и ОББ, коя е по-вероятно да мине?(Мисля, че последно през gotogate.fr си харесах цена)

1. Не е необходимо да уведомяваш банката.

2. Нищо друго. Имат и 3д парола, ако ти е активирана.

3. Всичко е като при кредитните карти.

4. За ПИБ-ската съм сигурна, но доколкото знам, всяка, ако номерът и е релефен и има трицифрен код отзад.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да задам няколко много аматьорски въпроса за плащане с Маестро, понеже никога не съм плащал с дебитна карта през интернет.

1. Трябва ли първо да уведомя банката- някаква активация за интернет разплащания или друго или всичко си е по подразбиране както с кредитна карта?

2. Предполагам пак се въвежда номера и валидност и какво друго? Тези карти нямат 3д парола...

3. Не ви ли притеснява такова плащане? :) Явно не, щом темата е 51 страници. С кредитна карта може да се оспори транзакция, тук при плащане с Маестро има ли сигурност? Или според вас всичко си е на същият принцип, както с кредитните карти?

4. Имам Маестро от ПИБ и ОББ, коя е по-вероятно да мине?(Мисля, че последно през gotogate.fr си харесах цена)

 

А аз имам Маестро на ОББ и съм плащала без проблеми и допълнителни оторизации в Rumbo  и Viahar.es, За gotogate.fr  ми даваще отстъпка от 50 до 70 евро , но не стигнах до закупуване на билет ...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За Маестро на ПИБ,РББ и Пиреус мога да потвърдя,че минават в Румбо.За плащане в gotogate,най-вероятно ще трябва да се активира 3d парола.

Интересно, сега разбирам, че и дебитните имат 3д, ще видя дали може да се активира през myfibank...

Връзка към коментар

И аз да попитам, дебитна Маестро на Общинска някой ползвал ли е успешно в Румбо? За същата на ДСК разбрах, че има драми. 

 

С картата на Общинска нямах проблем преди половин година, но наскоро не минаваше.

Връзка към коментар

А аз имам Маестро на ОББ и съм плащала без проблеми и допълнителни оторизации в Rumbo  и Viahar.es, За gotogate.fr  ми даваще отстъпка от 50 до 70 евро , но не стигнах до закупуване на билет ...

И аз за такава отстъпка се лакомя. Не стигна до закупуване, защото си промени плановете или не стигна, защото имаше проблеми с картата/сайта?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Уиз днес имат намаление за всички, но цените не им излизат нито през румбо, нито през различните версии на jetcost..Освен да чакам да ги актуализират, някаква идея?

Връзка към коментар

сутринта правих проби с румбо и билет с дискаунт 19 лв ми го даваше за 7 евро, сега обаче ми дава цената като тази  без дискаунт

 

Напиши по коя отсечка дава намаление, защото не е за всички.

Връзка към коментар

И аз за такава отстъпка се лакомя. Не стигна до закупуване, защото си промени плановете или не стигна, защото имаше проблеми с картата/сайта?

Oshko , не купих билетите, защото не бях сигурна в датите и засега отложих, но стигнах почти до финала -дори си въведох и данните  и дотам всичко си беше стандартно, аз нямам 3D код ,само CVC код за верификация, но не мога да гарантирам за окончателното плащане...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз се отказвам, до средата на февруари има много време. До преди намаленията имаше билети по 79лв, днес с намаленията бяха 83лв, но не ми даваше тези цени през търсачките, там си излизаха за по 100лв и като се направи отстъпката за маестро, падаха на цената, на която можа да ги купя директно през уиз, та нямаше смисъл.

Сега видях, че връщането е скочило и вече с намалението е 100лв, благодаря. Ще чакам без намаление другия месец.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От 2 седмици не мога да купя София-Болоня през румбо испанската версия и jetcost.fr и es. Намалението е с Дайнърс, но след въвеждане на данни , грешка някаква. Цената беше 12 евро за еднопосочен и днес си ги взех от Уиз за по 27лв.

Връзка към коментар

С  budgetair не разбрах как става търсенето на мултисити, може ли като за по-прости да покажете.  Те май с Маестро са взели да дават отстъпките, за budgetair.pt имам предвид.

Връзка към коментар

С  budgetair не разбрах как става търсенето на мултисити, може ли като за по-прости да покажете.  Те май с Маестро са взели да дават отстъпките, за budgetair.pt имам предвид.

За Budgetair, например португалската версия, в която често излизат добри оферти:

 

- най отдолу в полето аз търсене натискаш "Mostrar opções de pesquisa extras"

post-139-0-10323000-1448969915_thumb.jpg

 

откъдето се отварят разширените опции и там залагаш съответното търсене, например: 

София - Сингапур   Куала Лумпур - Лондон (не не може да включиш повече от 4 летища)

post-139-0-55386900-1448969915_thumb.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Kristian Desev
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.