Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Коя версия на румбото - испанското, португалското, френското...?

 

jetcost.fr > rumbo.fr 

 

Moже би  картата е нова и   не е вкарана в онзи списък на "прекаляващите" :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Случвало ли ви се е, сайтовете от този тип, да показват по висока цена от самият сайт на превозвача ? Пример - LPA - BCN 17 Март в сайта на Norwegian е 24,80 евро, навсякъде го гледам от 32 евро ( това с 10 евро отстъпка), 39 евро и нагоре ? И тези rumbo.es пак ли резнаха Wizz и Ryan, максимум по 3 евро им се откъсва от сърцето, доскоро гледах си имаше по 10 .

Връзка към коментар

Случвало ли ви се е, сайтовете от този тип, да показват по висока цена от самият сайт на превозвача ? Пример - LPA - BCN 17 Март в сайта на Norwegian е 24,80 евро, навсякъде го гледам от 32 евро ( това с 10 евро отстъпка), 39 евро и нагоре ? И тези rumbo.es пак ли резнаха Wizz и Ryan, максимум по 3 евро им се откъсва от сърцето, доскоро гледах си имаше по 10 .

Яни, бях писала преди няколко дни, ама в другата тема за румбо - jetcost.es/govolo.es дава 12 Евро отстъпка за полети на Ryan при плащане с АМЕХ, а jetcost.fr/bravofly - 9 Евро, при плащане с Маестро. Обаче не ми прие Maestro PayPass  на ПИБ и платих с друго Маестро. Сега проверих, още важат отстъпките, само че при jetcost.fr/bravofly вече не е 9 евро, а 8,50  :) .

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Случвало ли ви се е, сайтовете от този тип, да показват по висока цена от самият сайт на превозвача ? Пример - LPA - BCN 17 Март в сайта на Norwegian е 24,80 евро, навсякъде го гледам от 32 евро ( това с 10 евро отстъпка), 39 евро и нагоре ? И тези rumbo.es пак ли резнаха Wizz и Ryan, максимум по 3 евро им се откъсва от сърцето, доскоро гледах си имаше по 10 .

Да, един полет на Егейците, който е 29 Е в посока, през Румбо излиза на почти тройна цена.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

През rumbo.es никога не е давало 22 евро с райън за полети от Испания към Канарските. Винаги е било по-малко 6 евро за двупосочен.

 

Ако даваше толкова, аз щях да летя за по 5 евро редовно в посока с другото намаления за местни, ама няма.

 

За  другите международни полети с райън пак си дава 22-23 евро и сега.

 

За полети към Канарските се използва jetcos.fr и френските версии на румбо и бравофлай, както е казала Звелина, може и през jetcost.de с entropay.

 

Звелина, вероятно маестрото ти е използвано в последните 3 месеца и за това не го е приело. Аз нямам случай на не приета карта, но спазвам трите месеца. Имам 3 маестрота от ПИБ и ги въртя.

Връзка към коментар

 

Звелина, вероятно маестрото ти е използвано в последните 3 месеца и за това не го е приело. Аз нямам случай на не приета карта, но спазвам трите месеца. Имам 3 маестрота от ПИБ и ги въртя.

Предполагам, че имаш предвид мен  :) . За последно съм ползвала Маестрото през август и то не в този сайт, така че нямам идея защо не ми го прие. Изписа ми, че има грешка в данните, да ги проверя и да опитам пак.

Връзка към коментар

Предполагам, че имаш предвид мен  :) . За последно съм ползвала Маестрото през август и то не в този сайт, така че нямам идея защо не ми го прие. Изписа ми, че има грешка в данните, да ги проверя и да опитам пак.

Да, теб имах предвид.

Иначе румбо и бравофлай са едно и също, както и различните им версии, ако се плати на едно място с маестро, не минава на другите в следващите 3 месеца.

В твоя случай може да е имало моментен проблем с картата, банката  или сайта.

Връзка към коментар

току що ми минаха две поредни плащания с една карта Милано-Маракеш,Фес-Барселона.За двама души платих общо 80.04лв. за 4-те билета през jetcost.fr

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Alexander, мисля че гледах и с Ryan по 10 евро на еднопосочен доскоро. С norwegian също дава 10, с изключение на някои дати за които дори е по скъп от сайта, за което писах. Зани моето маестро е на ПИБ, с на коя банка ти прие плащането ?

Връзка към коментар

с 3D парола или без ти минават?

Преди редовно искаше 3Д, но последният път мина без нея. Имам 3Д активирана на всичките карти.

Alexander, мисля че гледах и с Ryan по 10 евро на еднопосочен доскоро. С norwegian също дава 10, с изключение на някои дати за които дори е по скъп от сайта, за което писах. Зани моето маестро е на ПИБ, с на коя банка ти прие плащането ?

С норвегиан, вуелинг и другите си дава по 10 едвро на посока. С Райън от Испания до Канарите няма 10 е на посока.

И 3-те ми Маестрота са на ПИБ, но купувам на 3 месеца.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Alexander, мисля че гледах и с Ryan по 10 евро на еднопосочен доскоро. С norwegian също дава 10, с изключение на някои дати за които дори е по скъп от сайта, за което писах. Зани моето маестро е на ПИБ, с на коя банка ти прие плащането ?

На Райфайзен, но може с твоето да стане, пробвай първо с него.

Забравих да уточня, че отстъпката с AMEX от 12 евро, важи за купуването на еднопосочен билет, т.е., за двупосочен пак дава отстъпка, но наполовина. Аз за това отиването го купих с АМЕХ - а и понеже после ми излезе съобщение, че нямам право да я ползвам до март, връщането го купих с Маестрото.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На испанския rumbo има София-Истанбул-София за 68.50 EURO с Маестро.
Например:
12 Febrero 2016, Sofia Terminal: 2 10:05 - Estambul Atatürk Terminal: I 11:30
14 Febrero 2016, Estambul Atatürk Terminal: I 19:15 - Sofia Terminal: 2 20:40

 

(Това е във връзка с днешния пост на Mary в тема Turkish Airlines - периодични промоции).

Редактирано от VladimirK
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Моят опит от вчера:

gotogate.fr - maestro от ПИБ с 3Д минава, но се оказа, че картата има лимит(не става дума за наличност)и днес чакам да влезне в сила увеличението, което може да отнеме и 2 дни.  

А, и първо ми твърдяха, че maestro не става за плащане в интернет :fool:.

gotogate.fr - maestro от ОББ не минава, няма как да се въведат 17 цифри, звънях на кол центъра им, човека нямаше идея, че картите им имат по 1 цифра повече :fool:. От днес ми я смениха с Master Debit(съвпадение, че точно сега ми изтича), чакам я да се активира.

За сега греда, да видим по късно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Въпрос към администрацията:

Тази доста полезна тема вече набъбна до 54 страници, събра се доста мат'рял,  и се чудех дали би било възможно да се структурира по някакъв начин обобщена информация на едно място (на началната страница на тази тема или в друга, нова тема) , която информация да съдържа списък със сайтовете, през които сме открили, че могат да се получат отстъпки и съответно различните видовете банкови карти, които дават отстъпката, размера на отстъпката и дали покрива и нискотарифните АК.
Плюс още някаква допълнителна информация, като например след колко време обичайно идва електронния билет или като например отговора на един въпрос, който аз лично съм задавал два-три пъти  :blush:  :biggrin: , а и други магеланци неведнъж са поставяли - кои сайтове позволяват търсене тип "мултисити".

 

И понеже, както е добре известно, комбинациите от сайтове+банкови карти постоянно се променят - дали би се намерил ентусиаст, който би имал желание и възможност да поддържа информацията сравнително актуална, разбира се, с помощта на всички останали, които да подават сигнали, когато открият някаква комбинация и въпросният модератор, на когото се дадат права, да отразява инфото в базата данни?

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

С удоволствие, стига да се намери ентусиаст, който да разполага с времето и желанието да извърши структурирането :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.