Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Бих се заел, но така ме заплющя ежедневието след почивката, че дори не мога да седна на пиша още .. та просто няма как да сколасам в момента. adonchevski също изявяваше желание, та може да има споделяне на задачите. Стига да се измисли техническото решение първо.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

С удоволствие, стига да се намери ентусиаст, който да разполага с времето и желанието да извърши структурирането :)

 

Реформата - така е модно да се казва от 25 години :)

 

Ами да пуснем обява "търси се" :)

 

Профил в Google docs и табличка, в която да се „наливат“ оперативните данни? :) Разбира се, въпросът за систематизирането им остава висящ...

Връзка към коментар

На първо време в началото на темата би било добре да се постави списък с комбинациите от сайтове. Иначе, аз имам свободното време да "надзиравам" един клон маймунки при добре разписан алгоритъм, а времето ще покаже, дали имам капацитета.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Здравейте. Само с маестро ли става, или и с мастер дебит?

Здравейте. Само с маестро ли става, или и с мастер дебит?

Здравей,

за различните сайтове по  различно време става с различни карти.

Връзка към коментар

Ами мастер дебит, нямам и не знам дали са равносилни на плащане с Маестро, но пробвай да симулираш една покупка през въпросните сайтове, които писаха Oshko и clete , и виж дали ще даде отстъпка с Мастер дебит.

Връзка към коментар

Виж през kayak.it-->>budgetair.it. дава с Виза кредитна, даже някое Евро надолу от Maestro, но има нещо, което не разбирам: не винаги препраща към budgetair. Примерно, онзи ден следобед препращаше, вчера през деня към tui.it, следобед пак се появи budgetair.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

През jetcost>bravofly ми дава много прилична цена за Пиза, да заведа половинката за РД, че не е ходила, ама до сега не съм го правил този номер, а в случая е на френски и малко се шашкам да не оплескам нещо, имаше ли тема с подробно описание? Знам, че схемата е подобна през всички такива сайтове, ама някак си, като е на френски и нещо ме гложди.

Връзка към коментар

Спокойно, елементарно е - и аз се шашках така малко в началото, но няма никакъв проблем. Пусни си google translate, те са 5 стъпки на кръст, като го направиш веднъж, после на всички езици е едно и също, давай смело :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Maestro  на коя банка 'минава' през  Rambo?И може ли да е дебитна Maestro ?

За да се възползвам от намаленията ще ходя в понеделник да си извадя една такава карта.Днес се опитах да си купя билет,но моята Виза от Пиреос я отказва.Дали е заради банката не знам,но ще сменя и Банката.Много от Магеланците са доста опитни в 'играта с картите ",затова предварително Ви благодаря ако дадете съвет !

Връзка към коментар

Maestro  на коя банка 'минава' през  Rambo?И може ли да е дебитна Maestro ?

За да се възползвам от намаленията ще ходя в понеделник да си извадя една такава карта. 

Мисля, че банките спряха издаването на карти Маестро и на тяхно място започнаха да издават безконтактни Мастър кард дебит. Поне моите карти Маестро като изтекоха ги подновиха с тях.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Tова е темата за rumbo.

Maestro  на коя банка 'минава' през  Rambo?И може ли да е дебитна Maestro ?

За да се възползвам от намаленията ще ходя в понеделник да си извадя една такава карта.Днес се опитах да си купя билет,но моята Виза от Пиреос я отказва.Дали е заради банката не знам,но ще сменя и Банката.Много от Магеланците са доста опитни в 'играта с картите ",затова предварително Ви благодаря ако дадете съвет !

И да знаеш - през Рамбо може да мине само Чък Норис и неговите карти.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Мисля, че банките спряха издаването на карти Маестро и на тяхно място започнаха да издават безконтактни Мастър кард дебит. Поне моите карти Маестро като изтекоха ги подновиха с тях.

Аз също се разрових за вадене на Маестро и засега видях само, че Уникредит Булбанк са я спрели. ПИБ, ДСК, Райфайзен гледам, че ги предлагат, а сигурно има и други...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз също се разрових за вадене на Маестро и засега видях само, че Уникредит Булбанк са я спрели. ПИБ, ДСК, Райфайзен гледам, че ги предлагат, а сигурно има и други...

Ами точно в ДСК ми я помениха, че спряли издаването на Маестро, а в ПИБ ми казаха, че щом изтече срока и ще ми я подменят с Мастърс.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ами точно в ДСК ми я помениха, че спряли издаването на Маестро, а в ПИБ ми казаха, че щом изтече срока и ще ми я подменят с Мастърс.

Лошо... Точно към тези две банки се бяхме насочили за издаване на Маестро... Ще им звънна в понеделник да видим какво ще ме баламосат.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Лошо... Точно към тези две банки се бяхме насочили за издаване на Маестро... Ще им звънна в понеделник да видим какво ще ме баламосат.

Давай смело, няма нужда да звъниш, а направо отивай в ПИБ, и си подай заявка за Maestro :)

Аз преди 5 месеца си извадих.

Повече информация тук

http://www.fibank.bg/bg/maestro/page/11#nasheto-predlojenie

 

Мисля, че банките спряха издаването на карти Маестро и на тяхно място започнаха да издават безконтактни Мастър кард дебит. Поне моите карти Маестро като изтекоха ги подновиха с тях.

 

Ами точно в ДСК ми я помениха, че спряли издаването на Маестро, а в ПИБ ми казаха, че щом изтече срока и ще ми я подменят с Мастърс.

Изглежда банките имат някаква особена политика за преиздаване на дебитни карти Maestro  :rolleyes:

На приятел му се случи същото преди две години. Имаше Maestro на ПИБ, и като му изтече, от банката му преиздадоха MC debit без да го уведомят. На въпрос защо е така, служителката му отговорила, че вече не предлагат Maestro, при все, че продължават да предлагат този продукт. Може да е било някаква моментна кампания за популяризиране на MC debit. Или пък заради по-високите месечни такси за обслужване?  :huh: Можем само да гадаем, без да разполагаме с вътрешна информация. Но за определен период от време съществуваше такова положение.

Миналата 2015-та година, в Гърция е имало същата практика.

https://en.wikipedia.org/wiki/Maestro_(debit_card) - най-долу, където са изредени всички държави, предпоследната е Гърция

"In Greece, Maestro debit cards have been issued by several major banks.[9] However, as of March 2015 all four major Greek banks have replaced Maestro cards with contactless Debit MasterCard." )

 

Факт е обаче, че Maestro има, и поне с тази на ПИБ няма проблеми при плащане в споменатите сайтове :)

 

Maestro  на коя банка 'минава' през  Rambo?И може ли да е дебитна Maestro ?

Не знам за съществуването на друга, освен единствено само дебитна Maestro. 

 

Маестро на ПИБ имат една страница лимити, поне 10 са. Аз избрах АА мисля, един от големите

Аз досега съм нямал проблем при плащане с точно същата такава карта на посочената банка. На теб къде са ти засичали?

Редактирано от wilks
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.