Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Ами мастер дебит, нямам и не знам дали са равносилни на плащане с Маестро, но пробвай да симулираш една покупка през въпросните сайтове, които писаха Oshko и clete , и виж дали ще даде отстъпка с Мастер дебит.

Според думите на една дама от централен офис на ЦКБ Мастер дебит и Маестро са едно и също, макар че аз не съм убеден, че е така. Лошото е, че Маестро което си изкарах от ЦКБ не минава никъде, като тръгна да плащам ми дава, че няма такава карта.

Връзка към коментар

Wilks, не разбрах какво ме питаш за засичането. Просто още в началото сложих лимит АА, понеже май идват с 400лв или 600лв и ако се купуват билети за повече пари може да откаже.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Aз, като щастлив ползвател на горепосочените сайтове, да кажа на всички четящи, на които не им се вярва и се притесняват, действайте, защото не се знае до кога ще я има далаверата.

Което пък ме навежда на мисълта, че много се проточи. Първата такава оферта, за която аз чух май беше от edreams испанската версия и май продължи само ден-два, а тази вече е от много месеци.

Как мислите, че си финансират разликата? Дали издателите на карти спонсорират, с цел реклама? Или пък самите търсачки спонсорират с цел да излезнат на първо място в сайтове като Kayak и Jetcost, а ограничават картите само с цел да намалят 'загубите'?

Очаквате ли това да свърши?

Защо няма подобни сайтове и за хотели? Или пък има? 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

В ПИБ, все още си издават дебитни Maestro PayPass , които си минават без никакъв проблем - онзи ден си взех втората и веднага влезе в употреба :) На една сметка, може да имате колкото си искате карти, за сега имам две, но тия дни мисля да ходя за трета :) В Сосиете експрес Женерал банк, нямат Маестро и онзи ден 10 мин ме убеждаваха, че Master card debit е същото, но им казах, че искам или Маестро или нищо - не знам дали ги приемат в rumbo, като еквивалент на Маестро. Някой беше казал, че Маестро на Пиреус, също минава и в сайта им, пише че издават.

Редактирано от edbloom
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Maestro  на коя банка 'минава' през  Rambo?И може ли да е дебитна Maestro ?

На ПИБ минава със сигурност. Моята е прясна-прясна, преди 3 дни я взех и благодарение на Dian успях да си взема 4 билета, всичките през rumbo. Много е забавно как в банката те убеждават, че с дебитна карта Maestro не може да се пазарува в интернет и че това е ниско ниво карта и вече не я предлагат (това последното в Уникредит).

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

3 D защита искат ли на тия сайтове за Маестрото на ПИБ, че не ми е активирана

Активирай си задължително. Rumbo ми поиска за някои от билетите, а за другите - не.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз да потвърдя Маестрото на ПИБ минава безпроблемно и през bravofly.fr,

но за съжаление само една покупка - на втората категорично ме отряза :(

Иска ми 3D защитата, но при мен е активирана, ако не е активирана не мога да кажа дали ще я иска.

Благодаря ви. Ще изпробваме април новата линия до Пиза на много приятна цена.

Връзка към коментар

3 D защита искат ли на тия сайтове за Маестрото на ПИБ, че не ми е активирана

От опит през jetcost.fr - bravofly.fr

Днес купих едни билетчета с Маестро на ПИБ без активирана 3D защита и не я иска.

Мина си плащането без проблем, получих си и потвърждението.

С другата карта, с която купувах преди няколко дни беше активирана и си я искаше.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Днес купих билети през Rumbo и това ми е трета покупка с една и съща карта в рамките на на два месеца.Да не са премахнали ограничението за покупки с една карта?

Редактирано от mitaka
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз си взех Маестро от Фибанк, и още от излизането от банката почнах да купувам. 3 двойни билета букнати за половин час, всичко беше потвърдено за минути, спестих 77 евро общо. Нямам активиран 3д код, но ще го направя. Така че, благодаря за полезната тема.

 

п.с. Дано задържат нещата, че имам още да купувам.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • shots
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.