Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Знаете ли дали Маестрото на Райфайзен минава през сайтовете, или е най-добре от ПИБ да си извадя такава карта? 

Онзи ден не ми прие една Маестро на Райфайзен, като отбелязах Мастеркард ми прие плащането, не беше в Румбо, да отбележа, а в сайт на авиокомпания. На самата карта пише Маестро, но не я разпознава като такава.

Редактирано от Звелина
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

когато плащате с маестро, кога виждате отстъпката? всъщност отстъпката фиксирана ли е или %?

Фиксирана е, ето пример - отстъпката в случая е 10,50 Е, пише го с червени букви горе вдясно при вече избран полет София - Манчестър

post-1179-0-35119100-1454441428_thumb.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря на всички за тази тема. Най-после се осмелих да изпробвам тези сайтове. Купих билети Букурещ Болоня и обратно за много добра цена около 7 евро на човек с Раян еър за през април през jetcost.fr -> bravofly.fr с карта Маестро на ПИБ.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Здравейте,

сблъсках се със следния проблем.Закупих билети през румбо, като плащането с маестро мина, но след малко получих мейл на испански, че резервацията ми е отменена. Звъннах на асистънс и те ми обясниха, че са блокирали сумата от картата ми, но не са успели да направят плащането към сайта на компанията, от която са билетите и казаха също че проблемът бил в картата ми и да не опитвам повече да резервирам с нея.След разговора получих и мейл на английски вече. Някой има ли идея какво трябва да направя в този случай, за да си купя все пак билетите?

post-1881-0-39817400-1454444829_thumb.png

Връзка към коментар

Ами най-вероятно ще ти трябва друга карта или същата карта през друг сайт. Може да пробваш да активираш 3д защитата и да пробваш пак, но не мисля, че ще мине.

Връзка към коментар

Попаднах на този сайт

Не го бях чувал, но след като четох из нета, видях, че не е нов или някаква измама.

Връщат по 7 евро на полет резервиран през румбо, минималната сума е 40 евро за полет, та с комбинацията с маестро имаме още едно намаление.

Освен за полети, връщат пари и за хотели, круизи и други.

Аз се регистрирах днес и ще ми върнат 12,50 евро защото си сменям мобилният оператор.

 

За сега не ми е ясно как точно се превеждат парите и дали няма да е проблем, за български сметки.

Връзка към коментар

"Връщането" е депозиране на сумата в твоя акаунт, които си си направил при тях.
Но ми звучи странно да връщат суми от сделки, които не са минали първоначално през тях.

Връзка към коментар

Прати  линк тогава, да се регистрирам(е) - пирамидата е  сериозно нещо ;)

Дал съм линк по-нагоре.

Аз използвах линк от друг човек де, не знам какво ви дава на вас.

Ако не става ще постна от мое име препоръка.

Връзка към коментар

Има три вида препоръки за споделено връщане, само за мен и само за приятелят ми, в случая всичко ще се върне само на вас.

http://aklam.io/gHGkOD


Имат включени много АК и сайтове за резервации, като цяло ми се струва доста полезна страница.

Връзка към коментар

С оглед на това, че отстъпките от румбо най-често са след минаване през друг сайт предварително, схемата едва ли ще проработи. 

Връзка към коментар

В момента liligo.fr със сложена отметка на Bravofly (след стартиране на търсенето Bravofly се отваря в нов прозорец и там гледате) дава огромни отстъпки за полети на Turkish Airlines при плащане с Maestro.

 

Търсех полет до Манила, който на сайта на турците излиза 650 евро. Чрез тази схема цената пада до 543 евро за същия полет, което прави отстъпка от 107 евро. Май по-голяма до момента не съм виждал.

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Чисто информативно, понеже не помня да е споменавано - повечето полети на Cebu Pacific също излизат с отстъпки през Rumbo и компания. Сега от френския Bravofly си взех за €28 билет Бруней-Манила, който иначе на сайта на Cebu се продава за 63 BND (около €41).

 

Между другото извърших плащането с Maestro, което допреди седмица беше блокирано и не минаваше там. 10 минути по-късно от същия сайт взех още един билет със същата карта. Така че може би малко са поохлабили нещата, тествайте си Maestro картите, които преди са били блокирани от Rumbo / Bravofly / Lastminute.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Чисто информативно, понеже не помня да е споменавано - повечето полети на Cebu Pacific също излизат с отстъпки през Rumbo и компания. 

А за полети на Air Asia да си откривал някъде да има гювеч?  :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А за полети на Air Asia да си откривал някъде да има гювеч?  :rolleyes:

Ами пак през френския Bravofly ми даде лека отстъпка за един полет - 4 евро надолу - ама пак беше файда :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В момента liligo.fr със сложена отметка на Bravofly (след стартиране на търсенето Bravofly се отваря в нов прозорец и там гледате) дава огромни отстъпки за полети на Turkish Airlines при плащане с Maestro.

 

Не само за билети на Turkish е така. Преди две седмици като си играх с билети за Куба, по същата схема ми даваше същите огромни отстъпки и за Aeroflot. На техния сайт цената тогава беше 563, а през liligo -> bravofly сваляше на 455€ (по същото време jetcost-овете показваха минимални между 465€ и 484 € с различните карти и държави).

Мисълта ми е, че най-вероятно получаването на тази голямата отстъпка с маркиране на bravofly, излиза и за други авиокомпании, не само на турците.

Просто се действа според добре познатия принцип - да се проверява през колкото може повече сайтове за продажба на билети, и с всевъзможни комбинации и варианти :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • shots
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.