Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Just to know - след закупуване на самолетни билети през lastminute.com (френска версия) имах запитване от моя страна по имейл на английски, а отговорът си идва изцяло на...френски :)

Не знам, ако имам проблем как се оправяш с тях, сега питането ми беше по-скоро за потвърждение :)

Редактирано от G.D
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Just to know - след закупуване на самолетни билети през lastminute.com (френска версия) имах запитване от моя страна по имейл на английски, а отговорът си идва изцяло на...френски :)

Не знам, ако имам проблем как се оправяш с тях, сега питането ми беше по-скоро за потвърждение :)

И звънят от италиански номер, при което говорят на френски, но ги подкарах на инглиш и готово. Следващият пьт ще ги пробвам по шопски. Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И звънят от италиански номер, при което говорят на френски, но ги подкарах на инглиш и готово. Следващият пьт ще ги пробвам по шопски.

По телефона търсят помощ от приятел и става номера с инглиша, но не знам защо с писането не им се получава :)

Връзка към коментар

Моля за разяснение - искам да купя билети Манила-Себу на Air Asia и цената много ми харесва докато не отида на страницата с детайлите и не ми добави автоматично чекиран багаж до 20 кг.(четох от други магеланци за Air Asia, че това е ситуацията). Същият билет го пробвам през liligo.es - bravofly и цената там е без чекиран багаж....да пробвам ли да го взимам (с нова карта Маестро съм:) или има уловка?

Ако от там минава, разликата е голяма, ако искам да купя общо 3 полета.

Връзка към коментар

Моля за разяснение - искам да купя билети Манила-Себу на Air Asia и цената много ми харесва докато не отида на страницата с детайлите и не ми добави автоматично чекиран багаж до 20 кг.(четох от други магеланци за Air Asia, че това е ситуацията). Същият билет го пробвам през liligo.es - bravofly и цената там е без чекиран багаж....да пробвам ли да го взимам (с нова карта Маестро съм:) или има уловка?

Ако от там минава, разликата е голяма, ако искам да купя общо 3 полета.

Нещо бъркаш с ЕърЕйжа...Ние пътувахме само с един чекиран по наше желание до 15кг. Да не го ъпгрейдваш още на първа страница?След като въведеш детайлите за контакт, на следващата пак можеш да откажеш багажа, както и застраховката.

В ЮИ Азия май само белите чекираме.

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Моля за хелп тогава - Манила-Себу, 23.02 искам без багаж. Никъде не ме пита и на 2ра страница после не мога да махна на Add-on. Дали може да е свързано с промоцията, въпреки че в общите условия не е посочено? 

You've selected Low Fare. Add-ons are available on the next page with additional charges.

Редактирано от G.D
Връзка към коментар

Моля за хелп тогава - Манила-Себу, 23.02 искам без багаж. Никъде не ме пита и на 2ра страница после не мога да махна на Add-on. Дали може да е свързано с промоцията, въпреки че в общите условия не е посочено? 

You've selected Low Fare. Add-ons are available on the next page with additional charges.

След като си попълниш имената на пътниците, на следващата страница имаш възможност да маркираш "no checked baggage".

 

Каква е цената в bravofly?

Редактирано от Зани
Връзка към коментар

Аааа това уточнение е важно, че реално на страница 3 имам опция да махам багаж...до там не стигнах :)

В  такъв случай цената в bravofly идва същата като от сайта на Air Asia.

Пробвам сега с имета и да видим :)

Редактирано от G.D
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аааа това уточнение е важно, че реално на страница 3 имам опция да махам багаж...до там не стигнах :)

В  такъв случай цената в bravofly идва същата като от сайта на Air Asia.

Пробвам сега с имета и да видим :)

Според мен не е същата, аз пробвах за произволни дати и през air asia излизат 1408 РР (52 лева), а през bravofly - 23 евро, а ако имаш AMEX - 20 евро.

А има ли значение коя валута избирам за плащане? Има ли някаква разлика дали е песо или долари?

Ако е от Air Asia - песо.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сега ще пробвам и от там, през rumbo.es

Направих уж покупка, парите са блокирани по сметка и чакам сега имейл за потвърждение и билети.

Ако получа имейл с билети нали няма как да очаквам в последствие да има някакъв проблем с плащането и да не са валидни?

Редактирано от G.D
Връзка към коментар

Мини на мобилната версия, а не на app.

След контакти ще тидаде add-ons. Вдясно от багажа има две стрелки на един бутон.

За твоя полет цена 1200песос?

На летището в Матарам съм и нета ту го има, ту го няма

 

П.с. Чак сега зареди и всички мнения... Приятно изкарване и не разчирай на нормален нет във Филип...

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Стефан, видях как става на сайта на Air Asia, но през rumbo.es даде много по-добра цена от 25 долара (1 208 песос) на 18 долара. Чакам само сега да ми пратят потвърждение, което не се случва от 1 час насам...

Лек полет на вас и безаварийно прибиране у дома :)

Редактирано от G.D
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

София - Пиза - София е скромните 15Е за 09-12.05 през jetcost.fr -> bravofly.fr с Maestro

По същата схема:

Sofia [sOF]    le 30/06/2016 18:55    Pise [PSA]     19:55

Pise [PSA]     le 07/07/2016  15:30    Sofia [sOF]   18:30

21.48€

 

Ако Тоскана и Тиренско море не са ви интересни, може да продължите към Сицилия:

Pise [PSA]          le 30/06/2016 22:20      Palerme [PMO]   23:45

Trapani [TPS]    le 07/07/2016  07:00      Pise [PSA]          08:25

28.95€

Превозвачът е Ryanair. В цената е включен багаж 55cm x 40cm x 20cm 10kg (plus 1 small bag up to 35 x 20 x 20)

Редактирано от VladimirK
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Така, купих си билети, потвърди плащането, изпратиха ми номер на резервацията, обаче не потвърдиха самите билетите и в мейла пише, че се изчаква потвърждение. Това трябва ли да ме притеснява?

Връзка към коментар

Благодаря, clete, потвърдиха ми всичко. До последно мислех, че ще откажат билетите, защото на сайта на Раян иска 32,44 с някакво моментно намаление, а в jetcost.fr излизаше 1,48€ - при това за 2 билета.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • Guinness
    • Magelanko
    • a6olq
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.