Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Благодаря, clete, потвърдиха ми всичко. До последно мислех, че ще откажат билетите, защото на сайта на Раян иска 32,44 с някакво моментно намаление, а в jetcost.fr излизаше 1,48€ - при това за 2 билета.

 

Това директно през jetcost.fr или по схема с прехвърляне от друг сайт? И с дайнърс ли?

Връзка към коментар

Коя е тази безумно скъпа дестинация?   :lol:

Краткия полет Порто-Лисабон. Нормално 1 билет струва 9,99€, но заради почивните дни около националния им празник на моята дата падаше само до 16 и  нещо. Не знам как го смъкна до толкова, но съм благодарен. И между другото, за 3 билета искаше 5 цента повече   :lol:

 

Това директно през jetcost.fr или по схема с прехвърляне от друг сайт? И с дайнърс ли?

 С Мастеркард. Цената я генерира от BravoFly, но аз винаги минавам през Jetcost заради удобната търсачка.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Карта Дайнърс дава ли отстъпки за покупка на самолетни билети в някой сайт сега? 

Някой има ли наблюдения върху цикличността на отстъпките с различните видове КК? 

Връзка към коментар

През Април - SOF-PISA-SOF - 11,48 € през jetcost с Maestro

Много дати с празни самолети. Давам едно евро за откриването на линията! :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Един приятен ъпгрейд на схемата с rumbo.es за постигане на още по-ниска цена.

 

Ако търсенето мине през edreams.es (и допълнително се избере Rumbo) - тогава Rumbo дава още по-голяма отстъпка от 28 евро. Плащането пак е с Maestro.

 

Това прави чудеса с коледни търсения за ЮИ Азия и още по-големи отстъпки. За съжаление не работи за мултисити. Май румбо нямат изобщо мултисити опция? :(

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Това прави чудеса с коледни търсения за ЮИ Азия и още по-големи отстъпки. За съжаление не работи за мултисити. Май румбо нямат изобщо мултисити опция? :(

Още по-големите чудеса ги прави liligo.fr, като ръчно маркираш бокса на rumbo, и резултатите ти се отворят направо в нов прозорец (зависи от настройките на браузъра де). По този начин съм постигал отстъпка от 50-60-70, че и повече евро за двупосочен. Да не говорим, че изкопава комбинации и резултати, които изобщо не са се появили при основния прозорец. Включително и за ЮИ Азия ;)

 

Това съм го споменавал  вече, а и Г. Матеев също го отбеляза някъде назад :)

Пробвай и ти, да видим за твоите търсения дали ще проработи?

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Още по-големите чудеса ги прави liligo.fr, като ръчно маркираш бокса на rumbo, и резултатите ти се отворят направо в нов прозорец 

wilks, къде се намира този бокс, че нещо не го откривам?  :rolleyes: 

  

post-139-0-93521800-1456500987_thumb.jpg

Връзка към коментар

 до Хо Ши Мин edreams.es - rumbo дава с 2-3 евро по добри цени от liligo.fr - bravofly

На мен пък до Ханой ми дава по-добра цена.

 

Както много пъти е ставало въпрос, няма такова нещо като универсална "най-добра търсачка". За всяко търсене, различен начин е по-ефективен. Затова се пробва целият наличен арсенал от знания, умения и комбинации :)

 

Сега ще пробвам твоят  вариант с edreams.es за Хо Ши Мин, но за моите дати да видим какво ще изскочи.

 

------------------------------

Edit:

И румбо.ес (през едриймс), и браво.фр (през лили.фр), ми дава абсолютно еднакви цени. Трябва само да се провери дали някой от двата не слагаше ограничение за едно купуване с Maestro на 3 месеца :)

Защото едреймс-а със сигурност слага такова ограничение ;)

Редактирано от wilks
Връзка към коментар

jetcost.fr >>> bravofly.fr

Букурещ - Болоня - Букурещ

04.04.2016 - 07.04.2016

 

attachicon.gifScreenshot - 28.2.2016 г. , 19_53_20.png

 

Добра ли е цената?!

 

А-а, не уточних, оказа се - за двама!  ;) 

ха ха ха, никак не е добра ! :D :D  Някой резервирал ли е билети от порядъка на тази цена, има ли проблеми след това??!?!?!? Извинявам се за глупавия въпрос, но ми изглежда доста нереалистично.....

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

11.04 - 14.04 - 18€ на човек. jetcost.fr -> bravofly

 

Мда, така си и мислих. Дати през работната седмица:) Благодаря!

ха ха ха, никак не е добра ! :D :D  Някой резервирал ли е билети от порядъка на тази цена, има ли проблеми след това??!?!?!? Извинявам се за глупавия въпрос, но ми изглежда доста нереалистично.....

Няма никакви проблеми. Аз съм си взимал Лисабон - Порто - Лисабон за 1 евро. Компанията пак беше Ryanair.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мда, така си и мислих. Дати през работната седмица :) Благодаря!

Няма никакви проблеми. Аз съм си взимал Лисабон - Порто - Лисабон за 1 евро. Компанията пак беше Ryanair.

Благодаря! Още един глупав въпрос - Каква е viabuy prepago card ?edreams винаги дава цени при плащане с нея?!?!?

Връзка към коментар

През Април - SOF-PISA-SOF - 11,48 € през jetcost с Maestro

 

Конкретни дати? Успях да смъкна до 23 евро (полет четвъртък-понеделник)

Имаше ги онзи ден за 14-18 април, ама май аз ги изкупих, взех 7 :) Е, вдигнаха се на 17 евро, ама пак чудесно! В тази връзка, знам, че напред е писано, но не успявам да го открия. Как да си видя резервацията в сайта на Раян? Имам ID booking номер и PNR code, но нещо не се справям.

Връзка към коментар

Имаше ги онзи ден за 14-18 април, ама май аз ги изкупих, взех 7 :) Е, вдигнаха се на 17 евро, ама пак чудесно! В тази връзка, знам, че напред е писано, но не успявам да го открия. Как да си видя резервацията в сайта на Раян? Имам ID booking номер и PNR code, но нещо не се справям.

 

В потвърдителния имейл от Bravofly потърси имейл адреса, с които са ти направили резервацията, трябва да е в следния формат - ime.familia@revealyour.com. С него и с PNR номера би следвало да стане.

Наскоро и аз се чудих известно време докато се ориентирам. :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • Guinness
    • Magelanko
    • a6olq
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.