Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

То до този остров не лети ли само една компания, даже се очудвам, че се индексира от jetcost, но поздравления, и аз тея дни накупих до Берлин за по 1 евро. Даже нещо бъг ли беше, но като дадох 3ма човека цената си остана 1 евро... странно.

PS: Да дам едно лично наблюдение. Преди 1 седмица купих с едно българско маестро 14 билета. Направих го на 4 пъти, всичко мина без проблем. Картата беше блокирана след това. На следващия ден с руско маестро купих точно 2 билета накуп (т.е. само 1 път ползвах картата) и повече тази карта не мина. Днес с друго Маестро, на същата руска банка купих още 4 билета (4 пъти използвах картата), май тея и те не знаят кога може да се ползва пак и кога не.

Редактирано от MARTiNSHO
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

здравейте, купих си билети за Ryanair от jetcost-bravofly, пратиха ми PNR номер, но с него не мога да си намеря резервацията в сайта на Ryanair. Може ли да ми обясните как стават нещата?

Връзка към коментар

 

здравейте, купих си билети за Ryanair от jetcost-bravofly, пратиха ми PNR номер, но с него не мога да си намеря резервацията в сайта на Ryanair. Може ли да ми обясните как стават нещата?

 

 

 

Имаш в писмото и изпратен e-mail създаден за твойта резервация. С него и номера се влиза без проблем, а има в писмото и линкове и е описано точно къде да влезеш.

 Много точно ! Имейла който ти е пратен съдържа твоята резервация, но той НЕ Е с имейла с който си регистриран в сайта на Ryanair. Следвай инструкциите - това го правих преди седмица и работи ! Като ги изпълниш и ще ти се появи полета в сайта на компанията. Прочети тази тема 2-3 страници назад - там е и моето питане и има инструкции 

Поздрави !

Връзка към коментар

 Много точно ! Имейла който ти е пратен съдържа твоята резервация, но той НЕ Е с имейла с който си регистриран в сайта на Ryanair. Следвай инструкциите - това го правих преди седмица и работи ! Като ги изпълниш и ще ти се появи полета в сайта на компанията. Прочети тази тема 2-3 страници назад - там е и моето питане и има инструкции 

Поздрави !

Благодаря и на двамта, всичко е точно, помня че го бях чел някъде, но не можаш да го намеря.

Връзка към коментар

Jetcost.fr->bravofly   5.5-9.5. Sofia - Pisa - Sofia 171 Euro за двама. Маестро от ПИ банк

 

Получих майл че резервацията ми се обработва и ID booking номер.

Сега чакам, :)  да потвърдят резервацията, нали така. Ама колко да чакам, че това ми е най-трудното упражнение.

 

А сега с тая маестро ще мога ли да ползвам Rumbo например.

Щото я извадих за 3 билета Амстердам - Аликанте/Валенсия - Амстердам и реших да чакам, че да платя още по-малко. :)

И досега, като се правя на Андрешко, съм назад с по 30-50 евро на билет, ама нали съм тъп но упорит ще продължа още малко да чакам. (напр. до католическия Великден, щото деня на влюбените ми донесе само увеличение на цената) :)

 

p.s. Ама и тоя френски - допълнителен стрес - Вила било град. Добре, че е translate.google

Редактирано от ven62
Връзка към коментар

Така...

Звъннаха ми от bravofly   Номера беше италиански, според мен, 0390...

Зачурулика една мадама на френски (не бил толкова лош тоя френски :) ), Предложих да превключим все пак на английски и се разбрахме. Според нея имало грешка - на жена ми фамилното име завършвало на "ова", а пък моето на "ов". Обясних, че това е нормално за BG, тя се успокои и обеща да прати потвърждение.

Учудващо любезни, супер. :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Затворихме процеса т.е.

- получих потвърждение

- изпълних инструкциите от него, смених си и е-майла т.е. посочих си моя.

Резултата е, че в Ryanair.com с PNR и моя мейл си виждам резервацията. 

 

Имам да черпя магеланците. Явно ще трябва да си освободя вечерта за следващата сбирка. Дотук по две бири (една за новобранец и една за rumbo/jetcost/bravofly/... :)

10x  :thankyou:

 

 

p.s. Има една тема за Виена, та малко се затъжих... Нещо за Виена да ви се намира, може и Братислава. Само да не е началото на април.

Редактирано от ven62
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Виена откакто преди години една нискотарифна компания фалира е мега скъпа дестинация, някъде около 100тина евро е return ако си решил. Братислава я има от Скопие на добри цени, другия вариант е да прекачваш я в Милано, я в Лондон. Все още Централна Европа е тегава....

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Виена откакто преди години една нискотарифна компания фалира е мега скъпа дестинация, някъде около 100тина евро е return ако си решил. Братислава я има от Скопие на добри цени, другия вариант е да прекачваш я в Милано, я в Лондон. Все още Централна Европа е тегава....

Да, супер си беше скайюръп. Доста летяхме с нея и доста по-евтино от Wizz. А за последния ни полет, като фалира - ми върна парите, което ако някой друг ми го каже, не знам дали бих повярвал.

 

Ако имаш предвид wizz от Скопие, не се връзва много. По-добре София - Виена като бял човек. Щото без кола до Скопие... или пък с кола, ама къде да я оставя с BG номер. Току виж, че решили че е на Ал. Македонски...

Редактирано от ven62
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Някой това да го е прочел? "Precio promocional váido para pagos efectuados con Maestro. Promoción limitada a una compra cada 3 meses."

Да, в последните две седмици поне 5-6 пъти пазарувам билети и всеки път го чета. Засега не съм имала проблем с плащанията и промоционалните цени. :D

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Някой това да го е прочел? "Precio promocional váido para pagos efectuados con Maestro. Promoción limitada a una compra cada 3 meses."

Това в каква връзка го казваш? Много пъти е споменаван срока от 3 месеца.

Връзка към коментар
Георги Матеев

Някой това да го е прочел? "Precio promocional váido para pagos efectuados con Maestro. Promoción limitada a una compra cada 3 meses."

Мда, откакто почна да излиза този надпис купих над 10 билета с една и съща карта. Нещо не мога да им разбера логиката, но се надявам да си остане така :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Мда, откакто почна да излиза този надпис купих над 10 билета с една и съща карта. Нещо не мога да им разбера логиката, но се надявам да си остане така :)

 

Да не гласят само резето за хлопване. :lol: И моята торба е пълна. :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Има такова нещо при Маестрото на ПИБ, по-точно:

 

9. Плащане чрез ПОС-терминал

9.1. в България 0.15 лв.

9.2. с карти Maestro PayPass и Debit MasterCard PayPass в България без такса

9.3. в чужбина 0.25% от сумата

 

ПИБ не издават Маестро, което не е пейпас от поне година

Връзка към коментар

Мда, откакто почна да излиза този надпис купих над 10 билета с една и съща карта. Нещо не мога да им разбера логиката, но се надявам да си остане така :)

 

Ами така е, Матеев, хората са го написали черно на бяло, че не може, ама ти като не разбираш испански...  :biggrin:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

гледам, че през jetcost.fr - bravofly, има отстъпка с Динерс карта за полет на Уиз аир. Отстъпката е по-голяма (за полета, който гледах 84 евра - 162 лв), сравнение с цената на сайта на Уиз (220 лв. нормална цена, 180 лв. с Уиз клуб карта). Някой купувал ли си е билети на Уиз през бравофлай? Може ли да очаквам някакви проблеми?

Връзка към коментар

разгледах и още полети на Уиз, за сега само полетите до Милано ми ги дава с по-голяма отстъпка. другите полети идват една идея над цената на Уиз клуб. 140 лв с Уиз клуб срещу 74 евра (към 145 лв).

Връзка към коментар

Мда, откакто почна да излиза този надпис купих над 10 билета с една и съща карта. Нещо не мога да им разбера логиката, но се надявам да си остане така :)

аз днес пробвах да купя два различни билета с две различни карти (маестро и динерс) и на двете ми вади грешка :(

 

Veuillez nous excuser, une erreur s'est produite et la transaction n'a pas pu être effectuée. Vérifiez l'exactitude des données, puis réessayez.

и с двете карти съм пазарувал билети в бравофлай през последните 3 месеца

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Яничка
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.