Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Чудя се, кому е нужно това с показването на кредитни или дебитни карти?

Ами направено е за наша защита и някаква сигурност, че няма да се злоупотреби с парите ни.

Връзка към коментар

Здравейте, има ли в момента някой сайт за плащане с маестро, опитвам се да купя два билета, но като избера маестро карта и ми вдига цената?

 

Благодаря предварително!

Връзка към коментар

Гледам, че на мода са картите VIABUY Prepaid Master Card и има намаления по 50евро за билет в edreams.

Не съм срещал някой да пише за такава карта, някой има ли? Редовно я засичам и на други места, та струва ли си да се вади?

Връзка към коментар

Гледам, че на мода са картите VIABUY Prepaid Master Card и има намаления по 50евро за билет в edreams.

Не съм срещал някой да пише за такава карта, някой има ли? Редовно я засичам и на други места, та струва ли си да се вади?

 

Няколко пъти беше спомената в темата и май отговора е, че хич не си заслужава. Но конректни условия не помня. 

Връзка към коментар

edreams.es - rumbo

 

Само през компютър ли мога да избера румбо?

През телефона ми се зарежда само едримс, излиза ми цена която не ми харесва, но е по добра от другите места, после минавам всички стъпки за покупка докато разбера, че от падащото меню няма маестро изобщо, как да премина на румбо?

Връзка към коментар

Гледам, че на мода са картите VIABUY Prepaid Master Card и има намаления по 50евро за билет в edreams.

Не съм срещал някой да пише за такава карта, някой има ли? Редовно я засичам и на други места, та струва ли си да се вади?

 

90 евро такса за издаване.

 

Повече - тук

Връзка към коментар

Здравейте, има ли в момента някой сайт за плащане с маестро, опитвам се да купя два билета, но като избера маестро карта и ми вдига цената?

 

Благодаря предварително!

Rumbo.es директно
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Различно е , в моя случай минавайки директно през rumbo.es отсъпката е по-висока. 10 евро конкретно.

Друг път е било точно както ти описваш.

Трябва да се проверява всичко.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

edreams.it -> volagratis (отметка)

liligo.fr -> bravofly (отметка) дават над 70 евро с Маестро, върху промоцията на Катарците

 

Някой да каже с какво маестро е пробвал успешно ?

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Някой да каже с какво маестро е пробвал успешно ?

за bravofly, budgetair и rumbo- с Маестро на ПИБ - многократно - сигурно 30-тина билета вече за мен и за приятели..., чак последния път вече ми отказа и ще трябва да изчакам там колкото месеца трябваше..., или ще взема да си извадя трето Маестро.  

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

А освен каяците и бъджет еър, нещо друго да смъква на мулти-сити все още ?

 

Може и да не съм ти от полза, че не знам какво търсиш, но да си кажа - най-добра цена на мулти-сити и в същото време комбинация, която никъде другаде не намерих, беше в ebookers.com. За пътуване след 11 дни.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой резервирал ли е с маестро на райфайзен? По принцип от български сайтове с логото на маестро става, но за билети от чужди не съм пробвал.

Аз съм резервирала, но не помня вече от кой сайт беше.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А освен каяците и бъджет еър, нещо друго да смъква на мулти-сити все още ?

Skyscanner, разните версии, но слабо..

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой резервирал ли е с маестро на райфайзен? По принцип от български сайтове с логото на маестро става, но за билети от чужди не съм пробвал.

Да, преди месец от rumbo.es и bravofly и мина без проблем.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.