Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Мислех, че Копенхаген-Лондон за 0,04€ е ниска цена. Но 0,01€ Париж-Дебрецен(еднопосочен)...............

http://www.jetcost.com/results.php?sid=FFR2_571f55eaa9863

E, имаше случаи и на отрицателни цени ( -2eur напр.) :) , а като се стигнеше да плащане ставаха на 0.00

Връзка към коментар

Sofia - Alicante  с Wizz 29 май-5 юни за  27,98 €   с Маестро (иначе е по 29,99 с дискаунт клуб на посока)

 

Само за протокола 27.98 евро срещу 70 лв. с дискаунт клуб

 

Стана ми интересно и го проверих, защото преди два месеца гледах усилено и тогава нямаше толкова евтини билети и се набутах с Bulgaria Air  - 540 лв. за два билета - великата им промоция - беше нещо от типа - два билета, като втория на половин цена или нещо такова. За моите дати, ако сега взимам билетите - през румбо щях да спестя около 200 лв. :(

Връзка към коментар

Sofia - Alicante  с Wizz 29 май-5 юни за  27,98 €   с Маестро (иначе е по 29,99 с дискаунт клуб на посока)

Как го постигате това 27,98, аз пробвах през rumbo.es и ми излиза за същите дати 32,98 евро?

Редактирано от alienad
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Sofia - Alicante  с Wizz 29 май-5 юни за  27,98 €   с Маестро (иначе е по 29,99 с дискаунт клуб на посока)

 

Връщането може да го напривиш от Валенсия за по-интересно. Цената е същата. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За 5 юни няма, излъга ме :D

Иначе ми хареса как си подбиха собствените цени с тия близки летища.

 

За втори има. Всеки ден различен плаж, може и два  -  Aликанте, Дорм...... и така на север :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Здравейте, за първи път ще купувам билети през румбо и бих искал да попитам - гледам полет от София до Копенхаген през Уиз за 50 лева в двете посоки с намалението.През румбо ми дава Discount 14.00€, Аmount 25.98€.Сумата 26 евро ли е или 12, т.е. дискаунта маха ли се от амаунта или ти дава директно последната сума готова за плащана, а именно - 25.98, благодаря предварително :)

 
Връзка към коментар

Цената, която показва е крайната, с включена отстъпка. КАто разцъкаш нататък ще се убедиш. За Уиз горе-долу се връзва колкото клубната цена.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте, да знаем някъде намаления на Austrian, искам да се прибера за Юни, но навсякъде ми дава цена същата, като в сайта. Имам карти Виза Електрон, Виза Кредит, Мастъркард Дебит, Мастъркард Кредит и Маестро, но мога да намеря и Дайнърс.

Връзка към коментар
Георги Матеев

Взех 4 билета София-Будапеща-София за 5-7 Януари 2017. Излезнаха общо €14.44 при плащане с Diners (jetcost.com -> bravofly.fr), пада се по €3.61 на човек.

 

Ако някой иска следновогодишна унгарска разходка - да се обажда за да направим по-голяма компания :)

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Взех 4 билета София-Будапеща-София за 5-7 Януари 2017. Излезнаха общо €14.44 при плащане с Diners (jetcost.com -> bravofly.fr), пада се по €3.61 на човек.

 

 

Добре де,защо не излизат добри цени с БГ ер по тази схема? :mellow: Цялото ми лято зависи от полетите им до Бургас и Варна :)

 

П.П. Поздравления за добрата находка.

Връзка към коментар

Взех 4 билета София-Будапеща-София за 5-7 Януари 2017. Излезнаха общо €14.44 при плащане с Diners (jetcost.com -> bravofly.fr), пада се по €3.61 на човек.

 

Ако някой иска следновогодишна унгарска разходка - да се обажда за да направим по-голяма компания :)

миналата седмица взехме няколко билета за тези дати, с цел прекачване или анулация/ промяня в разписанието ,за да избираме други дати/ полети. BUD беше гот с Malev Fokker 70 :) Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Плащане към bravofly , потвърдителния мейл идва от last minute.com group.

Справка в Diners показва , че плащането е към rumbo Madrid.

 

:)

Та явно наистина всички тия са под една шапка и затова картите минават само по веднъж.

Редактирано от stanimir
Връзка към коментар

Искам да си купя билети до Берлин през септември с Ryanair, но няма отстъпка с Маестро. Даже цената е по-висока от тази на официалния сайт на Ryanair. Дали ще има скоро ниски цени с Маестро, защото датите  са 21-25.09.? Притеснявам се да не свършат билетите, защото съм обещал на дъщеря ми да я возя на самолет( за пръв път ще се вози ) и да ходим в  Зоологическата  градина на Берлин.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • aleks_s
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.