Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Само дето аз не съм купувал билети от миналата година..

Иначе евтини билети до Атина има още - около 13 и 20 Септ

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Един съвет, може да изкарата втора карта на вашата сметка. На дете или на половинката. Така вече имате две карти на две имена.

 

Днес така взех на два пъти билети с моето марстро и на щерката.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Май се има предвид, че вече ограничават по име, а не по карта, т.е. изкарването на нова карта не върши работа.

Не разбирам как системата им блокира някоя карта ... Ограничение по име на пътуващия или ограничение по името на притежателя на картата. Ако е ограничение по името на притежателя на картата, то много карти по една сметка / която е на едно име/, но с различни имена на различните карти не би трябвало да минават.

Връзка към коментар

Не разбирам как системата им блокира някоя карта ... Ограничение по име на пътуващия или ограничение по името на притежателя на картата. Ако е ограничение по името на притежателя на картата, то много карти по една сметка / която е на едно име/, но с различни имена на различните карти не би трябвало да минават.

Би трябвало да е по име (дали на картодържателя или на пътуващите) или номер на картата. Дали са няколко карти на една сметка мисля няма как да се знае от друг, освен банката издател на картата.

Връзка към коментар

Късметлии хора: пробвах с фалшиви имена и на пътуващи, и на картодържател - не. Явно тая карта е блокирана в зародиш..

Връзка към коментар

Би трябвало да е по име (дали на картодържателя или на пътуващите) или номер на картата. Дали са няколко карти на една сметка мисля няма как да се знае от друг, освен банката издател на картата.

По име на пътуващ не би трябвало - нали  с различни карти / с различни имена и различни банкови сметки/ мога да купя  много билети на едно име. Преди време работеше плащането с Маестро на ПИБ с втора карта по същата сметка със същото име на притежателя на първата карта. Ако вече не става така, а става само с различно име на притежател на картата въпреки, че сметката, по която са издадени е една нещата са се променили в системата им - има ограничение и тo, от скоро. Жалко, че не беше коментирано подобно нещо преди. Имам две карти на едно име, по една и съща банкова сметка :(

Късметлии хора: пробвах с фалшиви имена и на пътуващи, и на картодържател - не. Явно тая карта е блокирана в зародиш..

Да отиваме в темата за оплаквания?!  :)

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар

На мен се опита да ме спре при второто плащане и изскочи грешка...но кликнах пак плати и мина и така 4 пъти, 5-тото обаче го спря, сменях мейл...не ще

Резултатът е София-Пиза-Барселона-Палма де Майорка и обратно - 40 евра...сега почвам вече да се депресирам от цените на хотелите.

+ София Атина - Ханя и обратно за 38 евро

Редактирано от bad kid
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Аз не успявам да платя в румбо с Маестро на ПИБ, което е на приятелка. Не знам какъв е проблемът :(  Явно няма да успея да купя по-изгодни билети до Прага както се надявах :(

Връзка към коментар

jetcost.SE все още дават отстъпка, и то с Виза. Най-голяма е за единични билети..

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

За тези с работещите Маестро-та:

директно румбо.ес също дава отстъпка, към която може да добавите и 10 евро надолу с код оттук:

http://www.cuponation.es/bono-descuento-rumbo

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • aleks_s
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.